Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5983. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59815982598359845985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) hala oynuyor musun harbiden 17?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdfilmdepo_09

Bol kazançlı haftalar dernek

Fifa17de coin lazım:)

18e gel seko 100k başlangıç bonusun bende ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanfall 2 nin single sı nasıldır? Oğlan robotlu savaş oyunu istiyorda..

• quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

Titanfall 2 nin single sı nasıldır? Oğlan robotlu savaş oyunu istiyorda..

Muhtesem en iyi fps single i

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhturk

quote:

hareketlere gel hele..
  • ubisoft bu sefer asassins creed i becermiş. gerçekten zevk veriyor dövüş mekanikleri oldukça dengeli ne çok kolay ne çok zor. harita oldukça dolu. Bir witcher havası olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhturk

quote:

• Merhaba herkese. Forum kültürüm çok olmadığı için (mesaj sayımdan bellidir.) böyle benim gibi yani sizler gibi kazık kadar adamsın, iki kızın var saygın devlet çalışanısın ama oyun oynuyosun hiç yakışıyo mu? laflarına mağruz kalanlar derneği olduğunu yeni keşfettim. Maşallahınız var 6000 sayfaya gelmiş konu. Bende katılmak isterim. Üye kabul eden arkadaşa yazdım. Yaş 35 oldu ama küçükten beri okul harçlığını atari salonlarında yemekten gelen oyun sevdası hiç bitmedi benim için. 2013de ps3 sattığımdan beri ara vermiştim. Yakın zamanda gene alevlendi sevda ve ps4 aldım. Arkadaşlarla sabaha kadar, gözler kan çanağı olana kadar pes maçları yapardık bekarken tabi evlenince hepsi eskide kaldı. Çok yakın olduğum, bu maçları yaptığım birkaç arkadaşımı al bi ps4 online maç yapalım diye ayartmaya çalışsamda iç işleri bakanlarından onlara izin çıkmadı henüz. Gerçe banada ps4'ü almak ps4+fifa18+tek taş yüzük olarak pahalıya gelsede şuan nefsimi körlüyorum en azından. Oyun kültürüm eskiden beri futbol ve yarıştan fazlası olmadı pek, hoşuma gitmedi bir türlü. Resident Evili ballandırarak anlatan arkadaşlarım yüzünden alıp, iki zombi vurup amaaan açayımda bi maç atayım diye kapatmışımdır hep. Eskiden beri hep pes oynadık ama artık devrini kapattı diye okudum her yerde ve fifa18 aldım. Çok zor geldi ama biraz alıştım. Daha nasıl geliştirebilirim diye forumu kurcalarken sizin derneği gördüm ve kazık kadar adamsın oyun mu oynuyorsun yazısı bana sıcak geldi sizlere yazmak istedim ve kabul olursa sizlerle arkadaşlık kurmak isterim. Sizler gibi çok fazla online olamıyorum haliyle ama denk geldikçe maç yapmak isterim. iyi forumlar.

• Persona dunyanin en iyi oyunumu

• Günaydın herkese hayırlı işler

Bu ayki plus oyunları gel di mi

• quote:

Orijinalden alıntı: centaur3535

Merhaba herkese. Forum kültürüm çok olmadığı için (mesaj sayımdan bellidir.) böyle benim gibi yani sizler gibi kazık kadar adamsın, iki kızın var saygın devlet çalışanısın ama oyun oynuyosun hiç yakışıyo mu? laflarına mağruz kalanlar derneği olduğunu yeni keşfettim. Maşallahınız var 6000 sayfaya gelmiş konu. Bende katılmak isterim. Üye kabul eden arkadaşa yazdım. Yaş 35 oldu ama küçükten beri okul harçlığını atari salonlarında yemekten gelen oyun sevdası hiç bitmedi benim için. 2013de ps3 sattığımdan beri ara vermiştim. Yakın zamanda gene alevlendi sevda ve ps4 aldım. Arkadaşlarla sabaha kadar, gözler kan çanağı olana kadar pes maçları yapardık bekarken tabi evlenince hepsi eskide kaldı. Çok yakın olduğum, bu maçları yaptığım birkaç arkadaşımı al bi ps4 online maç yapalım diye ayartmaya çalışsamda iç işleri bakanlarından onlara izin çıkmadı henüz. Gerçe banada ps4'ü almak ps4+fifa18+tek taş yüzük olarak pahalıya gelsede şuan nefsimi körlüyorum en azından. Oyun kültürüm eskiden beri futbol ve yarıştan fazlası olmadı pek, hoşuma gitmedi bir türlü. Resident Evili ballandırarak anlatan arkadaşlarım yüzünden alıp, iki zombi vurup amaaan açayımda bi maç atayım diye kapatmışımdır hep. Eskiden beri hep pes oynadık ama artık devrini kapattı diye okudum her yerde ve fifa18 aldım. Çok zor geldi ama biraz alıştım. Daha nasıl geliştirebilirim diye forumu kurcalarken sizin derneği gördüm ve kazık kadar adamsın oyun mu oynuyorsun yazısı bana sıcak geldi sizlere yazmak istedim ve kabul olursa sizlerle arkadaşlık kurmak isterim. Sizler gibi çok fazla online olamıyorum haliyle ama denk geldikçe maç yapmak isterim. iyi forumlar.

hocam, biraz takıl burada ortamı bir kokla. bahane ile mesaj sayın da artar. sonrasında da üyelik başvurunu yaparsın.

• badbora kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Derneğin karşılaması çok sıcakmış!!! ben takılayım biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubur

Günaydın herkese hayırlı işler

Bu ayki plus oyunları gel di mi

Geldi abi indirebilirsin
  • selam ederim dernek

şu fortnite'da bizimkilerin şamatasına katılamadım henüz. tabi aleti açmadığım için olabilir diye şüpheleniyorum.
  • Günaydın paşalar

Bu fortnite hala alışamadım yaşlandık galiba :( o değil de, gençlerde de iş yok bir yaşlıyı taşıyamıyorlar ki o kadar oynadık bir birincilik gelmedi :)
  • Ps plus için üşke öneriniz var mı? Yoksa TR den mi devam edeyim?

• Tps oyun oynayamam diodum beni benden alio bu fortnite

• quote:

Orijinalden alıntı: Suleyman_TR

Ps plus için üşke öneriniz var mı? Yoksa TR den mi devam edeyim?

Endo psn

• quote:

Orijinalden alıntı: Suleyman_TR

Ps plus için üşke öneriniz var mı? Yoksa TR den mi devam edeyim?

Turk psn tabi turkiyede yasiyioruz.okul caginda gibi 3 un 5 in derdi olmaz tr de oyuncu kitlesi gozuksun ki yerellestirme artsin ulkeye gore fiyatlandirma gibi seyler olasi olsun

• centaur3535 kullanıcısına yanıt
    Daha yaşınız gençmiş derneğin yarısı 40 a dayandı. çeyreği 50 yi geçti :))

@Recep nfs nin delüx ile normali arasında ne fark var?
  • 
Sayfa: önceki 59815982598359845985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.