Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59835984598559865987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla en son gtada yarış yaparken bukadar zevk almıştım arada değişiklik iyidir payback gayet iyi rivals ile mukayese edilmez yorumlara bakma Arcade yarış isteyeni hertürlü doyurur harita genişliği modifikasyon çeşitliliği yarış ve aktivelerin çokluğu bide bu fiyata bence iyi yaptın platinlemek çok zor değil biraz drift uğraştırıyor sadece onuda ayarlardan vitesi manuele alıp alışırsın zamanla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Valla en son gtada yarış yaparken bukadar zevk almıştım arada değişiklik iyidir payback gayet iyi rivals ile mukayese edilmez yorumlara bakma Arcade yarış isteyeni hertürlü doyurur harita genişliği modifikasyon çeşitliliği yarış ve aktivelerin çokluğu bide bu fiyata bence iyi yaptın platinlemek çok zor değil biraz drift uğraştırıyor sadece onuda ayarlardan vitesi manuele alıp alışırsın zamanla

Teşekkürler bilgilendirme için. Akk sağolsun tamamlanmadı bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

Star wars battlefront 2 aldim beklerim betasi harikaydi lootbox yuzunden almamistim.simdi akillandilar fiyatta sahane kaptim.dlc lerde ucretsiz

Birinci oyun fena patlamıştı içimizde. İkincisini bilemedim valla.
  • quote:

Valla en son gtada yarış yaparken bukadar zevk almıştım arada değişiklik iyidir payback gayet iyi rivals ile mukayese edilmez yorumlara bakma Arcade yarış isteyeni hertürlü doyurur harita genişliği modifikasyon çeşitliliği yarış ve aktivelerin çokluğu bide bu fiyata bence iyi yaptın platinlemek çok zor değil biraz drift uğraştırıyor sadece onuda ayarlardan vitesi manuele alıp alışırsın zamanla

Hocam Merhaba bir soru soracaktım . Bu haritada arabalar sürekli orada olacak mı yoksa bir süre sonra silinecek mi . Yani hemen bulma li miyiz bunları

• Fortnite yine uykusuz bıraktı. Buna bir çare bulmak lazım.
  • Günaydın

• Hemen fornite oynayası geliyo insanın

• quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

Star wars battlefront 2 aldim beklerim betasi harikaydi lootbox yuzunden almamistim.simdi akillandilar fiyatta sahane kaptim.dlc lerde ucretsiz

Birinci oyun fena patlamıştı içimizde. İkincisini bilemedim valla.

Betada iboyla cok keyif aldik birle cok alakasi yok baya gelistirmisler.single da var.dlc ler bedava uzay savaslari hele.bu fiyata cok iyi daha pahalli olsa belki derdimde iyi oyun hakikaten bence dusun

• quote:

Aynen katılıyorum çok keyifli bir oyun NFS Payback. Bende 104 TL'ye almıştım, sec'ini sattım. Görüntüler de baya iyi. Ben fazla vakit ayıramadım henüz oyuna ama en son 5 dk girdiğimde bir şey fark ettim. Sağda solda duran arabalar var sanırım. İçine girdim birinin sonra baktım polisler kovalıyor, kapatmam gerekti PS'i. Herhalde polisten kurtulunca araç bizim mi oluyor? Var mı rastlayan?.

• Payback iyi oyun alan alsın.

• Beyond to souls bitmişti, şimdi until dawn'a başlayacam. VR eklentisi olduğu için biraz oyalıyorum kendimi, belki btc bi güzellik yaparda alırım :)
  • Gunlerdir aklimda “ne unuttum, ne unuttum” diye dolaniyordum, meger mesaj atmayi unutmusum 😬

İyi haftasonlari

• Hayırlı cumalar dernekim
    Tolga güldürdün :)

Fortnite tam gaz devam. PS daki hesapla PC dede oynayabiliyomuşuz.
    Biraz Vpara kazanayım :)
  • Fortnite da iki ekibin aynı oyuna düşme ihtimali var mi?

• e.c.i kullanıcısına yanıt
    eci, coin i bekliyorsan mayıs a kadar yolu var derim. =)

Bende düzeni kurdum. PS yi açmaya başlarım artık diyorum. GTA bbana göz kırpıyor hafiften.
  • Dernek ahalisi iyi geceler diliyorum.... Ufak bir sorum olacak... Şimdi bende 1 tb'lık harici bellek var... bellekte dizilerim ve filmlerin var... İzlemek için taktım ama görmedi... Ne yapmam lazım..? Biçimlendirme gibi bir yazı görür gibi oldum... Onu yaparsam içindeki bütün bilgilerim silinir mi..? Teşekkürler...

• El Amra kullanıcısına yanıt
    Denver tonlamalarına hastayım ya , ne güzel bir dil .. tokyo olsun nairobi olsun .. bunlar hep güzel

Bu gece fortnite oynamalı sabaha kadar ama du bakalım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Schroef

quote:

Aynen katılıyorum çok keyifli bir oyun NFS Payback. Bende 104 TL'ye almıştım, sec'ini sattım. Görüntüler de baya iyi. Ben fazla vakit ayıramadım henüz oyuna ama en son 5 dk girdiğimde bir şey fark ettim. Sağda solda duran arabalar var sanırım. İçine girdim birinin sonra baktım polisler kovalıyor, kapatmam gerekti PS'i. Herhalde polisten kurtulunca araç bizim mi oluyor? Var mı rastlayan?.

Onlar haftalık geliyor aracı bulabilir ve çalıp polislerden kaçabilirsen sahibi oluyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 10 Şubat 2018; 10:16:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

quote:

Hocam Merhaba bir soru soracaktım . Bu haritada arabalar sürekli orada olacak mı yoksa bir süre sonra silinecek mi . Yani hemen bulma li miyiz bunları

Aynen haftalık geliyor hatitayı açtığında sağ altta levye gibi işaret görürsen hemen youtubdan vs bakabilir aracı bulabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

quote:

Aynen haftalık geliyor hatitayı açtığında sağ altta levye gibi işaret görürsen hemen youtubdan vs bakabilir aracı bulabilirsin

çok teşekkür ederim dün gece birini kaçırabildim. mazdayı. sonra kayın pederler geldi bir süre askıya aldık :(

• 
Sayfa: önceki 59835984598559865987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.