Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42894290429142924293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese günaydın, Cuma gününüz mübarek olsun.
  • Günaydın arkadaşlar herkese hayırlı cumalar

Dün pıçak oyununa giremedim b2k paketini henüz indirmediğim için oyuna almadı kusura bakmayın. Fifaya geçtim bende
  • Eci ben bıçağı bırakmadım siz taramalilarla hunharca yardirirken ben kunye almaya devam ettim bu server olayı çok super olmuş :)

Hayırlı cumalar herkese
  • Ticket çok fazlaydı, içimiz bayıldı Deniz Bıçakla devam etseydi millet, bitmezdi oyun sabaha kadar.
    Bülent abi sen mesaj atınca çıktık biz, menüde baktık fifaya geçmişsin, DH den arkadaşlarla özel server'a girip 12-12 bıçak yaptık Çok feci kareler yaşandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 30 Mart 2012; 8:10:57 >
  • Eci daha iyi oldu daha kolay topladım künyeleri o kalabalıkta kim kime belli degildi
  • Benim bıçak körleşti, hiçbirşey kesmiyor artık bilemem lazım.
  • Eci Server alma yine mı kapatılmış
  • Akşam Yılmaz ve Mesut denediler server yoktu.
  • günaydın arkadaşlar.
    Akşam pıçak savaşına yabancılar girip durunca sıkıldım çıktım Ulaş abiyle biraz jet takıldık sonra o çıktı ben biraz daha takıldım sonrada kız uyandı onu uyutayım derken bende uyudum
  • bülent abi bende fifadan sonra B2K paketini indirdim. bu geceye hazırlık için
  • Gunaydin dernegin guzel insanlari.

Mesutcum sana ayrica gunaydin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

bülent abi bende fifadan sonra B2K paketini indirdim. bu geceye hazırlık için

Bende çok ihmal ettim. Artık bugün eve gidince indiririm saat 22:30 yetişir
  • Günaydın abilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patates5

quote:

Orijinalden alıntı: patates5

uzaktaki ağaçlar binalar felan dans ediyor gibi gorunuyormu sizdede yoksa benim monitordenmi kaynaklanıyor'

yok mu cevap vericek birisi yav

Gunaydinlar..
    Ben dede dun guncellemeden sonra sanki daglarin filan sekli bozulmus gibi kaplamalar filan bir garipti.. Binalara dikkat etmeddim hep ucaktaydim ama kesinlikle bir problem var gibiydi..
    @ Burak senle oynarken makina kitlendi.. 2-3 oyunda bir mutlaka kitleniyor benim oyun..Kitlenince de ac kapa yap tekrar gir gec oldu diye denemedim bir daha..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın herkese,

Akşam 1. BF3 Çakı Meydan Muharebesinde 4 Tane olan knife Ribbon sayımı 30'a ulaştırıp Madalyasını aldım. Bu kadar eğlenceli bir oyun daha önce oynamamıştım. En Kısa sürede tabancalı versiyonunun deneyelim
  • Iyi cumalar, tatile 3 saat :)

Akşamki bıçak olayı süperdi. Ortaya sis atan bendim ama hep yanlışlıkla. Sis atma ... sesleri kulağımda cinladi durdu. Kusura bakmayın uzun zaman oynamayinca l2 r2 birbirine girdi. Eci lem storedan mi aldın samuray kılıcı Dlc sini. O ne lem öyle. Bi metreden kestin paso :)
  • günaydın gençler
  • Günaydın dernek,

Hayırlı cumalar...
  • Günaydın herkese

Dün 4 ay da kaptırdığım künye sayısını 2 saatte kaptırdım. Alışık değilim böyle işlere.

Akşamda sadece tabanca ile kapışalım CQ modunda.
  • Özgür tabancada yapılır
  • 
Sayfa: önceki 42894290429142924293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.