Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.957
Cevap
153
Favori
2.158.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kiralık serverlar aktif demissiniz de serwer browserda bi ton yeni server vardı millete ait... Unranked birine girdim oynadım, bikac tane de clan adı verilmiş server gördüm. Bazı ülkelerde falan mi açıldı acaba?
  • An itibarı ile hanim kendine ps3 hesabı açmış bf3 single oynuyor saat 9 a kadar. Müsade ettim sonra kavga cikarcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraksoy

An itibarı ile hanim kendine ps3 hesabı açmış bf3 single oynuyor saat 9 a kadar. Müsade ettim sonra kavga cikarcam.

yemın ederım desteklıyorum onlıne ada gelsın ben yardım ederım snıper olmayı ogretırım sonra senın hanımın ısı cıkar abı 5 dk lıgına gıder snıper ın durbununun ustune dantel koyar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

An itibarı ile hanim kendine ps3 hesabı açmış bf3 single oynuyor saat 9 a kadar. Müsade ettim sonra kavga cikarcam.

yemın ederım desteklıyorum onlıne ada gelsın ben yardım ederım snıper olmayı ogretırım sonra senın hanımın ısı cıkar abı 5 dk lıgına gıder snıper ın durbununun ustune dantel koyar :D

Dün gece senin künyeyi istemeden almışım.Pardon deniz ciğim.

Acemi şansı işte,ihtiyarlara bazen böyle şans denk gelio

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Dün gece senin künyeyi istemeden almışım.Pardon deniz ciğim.

Acemi şansı işte,ihtiyarlara bazen böyle şans denk gelio

Doğrudur abi dikkat etmedim bakarim bı kontrol ederim :)

• Bende bir daha kimin künyesini alacağıma dikkat ederim.Bir süre arkama bakarak koşsam iyi olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: patates5

uzaktaki ağaçlar binalar felan dans ediyor gibi gorunuyormu sizdede yoksa benim monitordenmi kaynaklanıyor'

yok mu cevap vericek birisi yav
  • bıcak oynayacagız dedık sonrasında taramalılara donduk ama ben yılmadım yıne kunye almaya devam ettım sozumden donmedım hırs yaptım herkes taramalıyla yardırırken rakıp takımın hepsının kunyelerını aldım :D
  • Ekmek bıçağımı alırım bir dahaki sefere

Çok eğlendikte. Niye patlatıyorsunuz mcomları ? Uzayınca canı sıkıldı herkesin.
  • Bıçaklı metronun basinda iki kişiyi silahla aldim. Kusura bakmasınlar. Sonra squaddakiler söyledi bıçak var diye. Özür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Bıçaklı metronun basinda iki kişiyi silahla aldim. Kusura bakmasınlar. Sonra squaddakiler söyledi bıçak var diye. Özür.

Nolcak abi bende sen ateş ettin diye vurdum birilerini

OZur dilerim kimi vurduysam

Valla benim bıçağım cin malı galiba ne vuruyor ne aksiyon yapıyor

Birkan abi 100 Kill e dayandı biz 30 larda :)

Psn :Gurur31

Zevkliydi muhabbet falan oyun teşekkürler iyi geceler

Yakında evlenip tam üye olucam
  • Bf te yeni moda dao-12 herkeze hayırlı olsun
  • Gunaydin millet
    Bf3de acildimi private seeverlar?

ekleme: fotolar güzelmiş, squad dışı olanlar kim görülse daha iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncyt -- 30 Mart 2012; 8:03:21 >
  • Günaydın herkese
  • Günaydın bf3 derneği :)
  • Günaydın millet
    Dün kalabalık bir bıçak savaşı oldu, ortalık can pazarına dönmüştü ticket bitmeyecek sandım bir ara, ilk kurşunu kim sıktıysa artık millet birden silahlara döndü. Benimde makine kitlendi artık yatıp uyuyayım dedim. Mesut'a haber verip çıktım.
    Arda kendine bir server düşürüp kiralamış, istediğini atabiliyor, takımları kendi ayarlayabiliyor, haritaları oyunları seçebiliyor. Yılmaz ve Mesut denedi ama server bulamadı, 3 aylık alacaktık yoksa, oyunda bizi çileden çıkaran troller olunca ardaya söyledik anında şutladı

• 
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.