Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42914292429342944295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ersin mesaj attıkdan sonra biz kesmedik.Fakat başda sen kestin.Sonra biz başladık.Ben madalya almasam da olurdu davete icabet ettim sadece.

anaokulugif.
  • Gunaydin.
    Dün bıçak oyunlari guzeldi,biara yine yapalim,madalyasini almayanlarda almis olur.

Dun evde misafir vardi,oynayanlar rahatsiz olmasin diye sesi arada kapiyordum kulakligin,son oyunda millet iyice sıkılmıstı,karsi tarafa haber verelim falan derken,ben dedim herkes ates ettin anlarlar,megerse kulaklik kapali kalmis :))
    İlk ates eden ben oldum,zaten sonra herkes çekti silahlari,oyun devam etti :))
    Ama dun baya guldum,bu sabah bile nesem devam ediyor
  • şu bıçak savaşını kaçırdım ya ona yanıyorum valla anlaşılan güzel geçmiş:) inşallah bi dahakine katılcam,ayrıca şu server kiralama olayı da güzelmiş alabilsek iyi olur biz bize manyak mücadelelere girişebilriz, dün yılmaza da söyledim kayınvalide evden gitiiği gün 6 aylık server derneğe hediyemdir bu haberi de burdan veriyim istedim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanRR

Bora iyi yolculuklar kelebegim . Dönüş icin hangi elektronik aletlerini satican cok merak ediom.ulaş abi saygılar...

kelebek mi

Kanka tikkatli sür (uçağı!?)
  • hayırlı cumalar arkadaşlar oyunlar çok zevkliydi. isteğinize göre akşam gene bişiler yapalım eci ile özgürü admin olarak ekledim istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz oyunu. server kiralama dün çok kısa bir süre içinde bitmiş sanırım hepsi kiralanmış benim aldığımda uzatma oluyorsa yakında uzatırım 3 aylık kiralarım. eci dün tabanca ile oynayalım diye mesaj atmışşın ama oyundayken ekrana gene düşmedi gece yarısı gördüm mesajı kusura bakma. Birkan a da teşekkür ederim gece gece bizim servere resim eklemiş
  • Tünaydın millet,hayırlı cumalar herkese ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardarda1903

hayırlı cumalar arkadaşlar oyunlar çok zevkliydi. isteğinize göre akşam gene bişiler yapalım eci ile özgürü admin olarak ekledim istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz oyunu. server kiralama dün çok kısa bir süre içinde bitmiş sanırım hepsi kiralanmış benim aldığımda uzatma oluyorsa yakında uzatırım 3 aylık kiralarım. eci dün tabanca ile oynayalım diye mesaj atmışşın ama oyundayken ekrana gene düşmedi gece yarısı gördüm mesajı kusura bakma. Birkan a da teşekkür ederim gece gece bizim servere resim eklemiş

İlk işim denizi atmak olacak.

• arda abı serverın kralı bendım bana bunu nasıl yaparsın hele ozguru oraya nıe yonetıcı atarsın anlamam sımdı kunyesını alıcam sonra oyundan atıcak benı olacak ıs degıl
  • İyi tabanca turnuvasına hazırlanalım ozaman, oynamayanlar icin arada bide bıçak yaparız
    Bu arada gecenin esprilerine devam ,milleti sıkıstırmıslar,adamlar baseden cıkamıyor,

Bir arkadas: ya acayip zevk aldim
    Arda:karsi tarafda olsan iki kat zevk alirdin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekoidats

şu bıçak savaşını kaçırdım ya ona yanıyorum valla anlaşılan güzel geçmiş:) inşallah bi dahakine katılcam,ayrıca şu server kiralama olayı da güzelmiş alabilsek iyi olur biz bize manyak mücadelelere girişebilriz, dün yılmaza da söyledim kayınvalide evden gitiiği gün 6 aylık server derneğe hediyemdir bu haberi de burdan veriyim istedim:)

serkan kayınvalidenin teli neydi sen ver bana

akşama napıyoruz bfciler??
  • Arkadaşlar 3 aylık EPKYD server alınmıştır.
  • Eve dönüyorum nihayet.. telef oldum yollarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Arkadaşlar 3 aylık EPKYD server alınmıştır.

Eci serveri kim aldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

quote:

Eci serveri kim aldı ?

Arda aldı, parasını göndericez ona.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: souris

quote:

Eci serveri kim aldı ?

Arda aldı, parasını göndericez ona.

• quote:

hadi canımmmmmmmmmmm
  • Herkese selamlar dostlar
  • Selam arkadaşım kendini tanıtırmısın...

Server işi güzel olmuş.
  • Bizim de çorbada katkımız olsun. Arda abi bir fırsat ver yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Selam arkadaşım kendini tanıtırmısın...

Server işi güzel olmuş.

Eeeeeeeee ben yukarı ayrancıdan mahmut incesaz ,derneğinizi gördüm bende bi giriym dedim ,benim neyim eksik dedim

Dalga geçme lemm yoğun adamım olm ben

• 
Sayfa: önceki 42914292429342944295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.