Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
126.071
Cevap
151
Favori
2.011.664
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Giriş
    5843 Mesaj
    Günaydınlar efendiler...
    |
    |
    günaydın dernek
    ali,fatih,hasan yapalım maçlarımızı
    |
    |
    2373 Mesaj
    Günaydın arkadaşlar herkese kolay gelsin

Dün bf3 de 3 defa makine kitlendi en son Serdal ile tank da iken kitlendi bende sinirlendim kapattım Serdal üstat kusura bakma Dün resmen deli oldum 2 defa da oyundan attı Ea serverdan koptum birde makine kitlenince üstüne deli etti beni
    |
    |

PSN: by_bulent
  • Yarbay
    5412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trust75

Günaydın arkadaşlar herkese kolay gelsin

Dün bf3 de 3 defa makine kitlendi en son Serdal ile tank da iken kitlendi bende sinirlendim kapattım Serdal üstat kusura bakma Dün resmen deli oldum 2 defa da oyundan attı Ea serverdan koptum birde makine kitlenince üstüne deli etti beni

Dün DICE official serverlarda sürekli oyundan atıp durdu beni. Normal serverlarda böyle bişey olmuyor yada rastlantı mı anlamadım.
    |
    |

US PSN: ecimania
    TR PSN: Tyranno3aurusREX
  • Binbaşı
    1016 Mesaj
    Gunaydın arkadaşlar,
    Akşam BF3 de acaip madar oldum. Kardesim herkes usta olmuş, ben yönümü anlamadan ölüyorum.
    Biraz daha çalışmak gerek sanırım...
    Bu arada küçük ekran kullanan arkadaşlar. Bir tahmin yürüteceğim, PS3'ün çözünülürlük değerlerini maks 1080p değil de, 576p ya da daha düşük yaparsanız belki biraz görüntü kalitesi bozulabilir ama muhtemelen oyun hakimiyeti artacaktır.
    Ulaş Abi bir denesene merak ettim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

AfterEffects - Oğuzhan kusura bakma dün PSN listesini düzenlerken yanlışlıkla sildim seni; geri ekledim tabi yanlış anlamayasın diye şey ettiydim

Bu arada hala beklemede olanlar var gerçi biri de sayın rtaskinlar - Taşkın ama olabilir tabi insanın işi gücü vardır E.C.İ sordu diye söylüyorum

İzmir tayfası Sayın cartmanRR - Çağatay yapalım bir atraksiyon, yeniyim diye dışlnamayın beni
    |
    |

• Binbaşı
    1045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Dün DICE official serverlarda sürekli oyundan atıp durdu beni. Normal serverlarda böyle bişey olmuyor yada rastlantı mı anlamadım.

Dice server ile normal serverın farkı nedir ki?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Pekmezci

quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Dice server ile normal serverın farkı nedir ki?

Hiçbir fikrim yok, DICE serverlar oyuna girerken sıraya alıyor seni böyle bi kıyağı var, normal serverlar haydi başka kapıya diyor
    |
    |

US PSN: ecimania
    TR PSN: Tyranno3aurusREX
  • Yarbay
    2507 Mesaj
    Onur akşam denerim bir merak ettim bende..
    Çözünürlüğü değiştirmesen bile büyük ekrana göre kesinlikle kontrol isabet oranı artıyor..
    Bu arada Tunç liselileri niye alıyorsun derneğe..Dün Eci Orçun Ben birde ismi lazım değil bir arkadaş birşeyler yapalım dedik sq rush ta kendi kendimize takılıp silah filan açıcaktık adam olayı direk aptala yatıp katliam yapmaya çevirdi.. Dışardan gelen arkadaşlar bile hemen durumu anladılar ona göre davrandılar Adem in Yiğeni Emre de kenarda durup olayı anladı karışmadı..Bu arkadaş maşallah...
    Arkadaşı merak edenlere isim vermeyim sadece ipucu biz ona Çaki diyoz..
    |
    |

• Binbaşı
    1007 Mesaj
    Günaydın

Süleyman bir tek seninle maçım kaldı
    Federasyon sıkıştırıp duruyor; maçlarını bitir 2. yarıyı başlatacam, seni bekliyorum diyor...
    |
    |

Orijinalden alıntı: ulas3567

Çözünürlüğü değiştirmesen bile büyük ekrana göre kesinlikle kontrol isabet oranı artıyor..
    Bu arada Tunç liselileri niye alıyorsun derneğe..Dün Eci Orçun Ben birde ismi lazım değil bir arkadaş birşeyler yapalım dedik sq rush ta kendi kendimize takılıp silah filan açıcaktık adam olayı direk aptala yatıp katliam yapmaya çevirdi.. Dışardan gelen arkadaşlar bile hemen durumu anladılar ona göre davrandılar Adem in Yiğeni Emre de kenarda durup olayı anladı karışmadı..Bu arkadaş maşallah...

günaydın dernek.
    Bende girdim oyuna anladım bişeyler döndüğünü.bekledim biraz baktım deli gibi sağa sola saldıran duvarları tırmalayan biri var.dedim kesin liselidir
    Baktım çaki.bende çıktım oyundan.bitürlü beceremedik o işi.bence gerekte yok.oynar yaparız acelemiz yok abi.daha bir sene oynarız bunu. mw3 ucuzlayınca birazda onu oynarız. Liselilerle uğraşmaya gerek yok
    |
    |

• Yarbay
    5843 Mesaj
    Evet evet çaki,dün akşamın kahramanı...
    |
    |
    günaydın.

bülent abi nedemek abi senden sonra bende çıktım zaten. Kartal alıp, güçlünün yanında oyuna giren adamlara karşı ne oynicam.

Bu oyundan atma meselesi inanılmaz derecede canımı sıkıyor.Şimdiye rankım 36 larda olması gerekirken, oyundan düşme sayesinde puanda alamıyorum. Sadece açılan silah veya eklentiler kalıcı diğer puanlama oyundan düşme nedeniyle kayboluyor.

concuestte özellikle iki haritada bir türlü oyuna giremiyorum. Border ve island haritalarına girmiyor. Giriş yapabilsende başka haritaya veriyor.Sonra da oyundan atıyor. neyse bir ay daha takılır sonrasında satarım oyunu. En azından para ediyorken. Bc2 de bir deneme yapayım. Serverda adam varsa BC2 takılırım. Saçma sapan iş.

Adamla karşı karşıya kaldığımda kesin ölüyüm. Buda bağlantı farkını gösteriyor. Yada adama sıkıyorum. benim eleman yerlerde. tetiğe basmaktan aciz. hala anlamış değilim. bu kadar komik bir vaziyet oyunu saçma sapan yapıyor. neyseki sniper silahı açılınca beni bir süre idare eder
    |
    |

• Yarbay
    2216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

hiçbirinize cevap vermiyorum....hay çaki kadar....
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ultraking34

günaydın.

bülent abi nedemek abi senden sonra bende çıktım zaten. Kartal alıp, güçlünün yanında oyuna giren adamlara karşı ne oynicam.

Bu oyundan atma meselesi inanılmaz derecede canımı sıkıyor.Şimdiye rankım 36 larda olması gerekirken, oyundan düşme sayesinde puanda alamıyorum. Sadece açılan silah veya eklentiler kalıcı diğer puanlama oyundan düşme nedeniyle kayboluyor.

concuestte özellikle iki haritada bir türlü oyuna giremiyorum. Border ve island haritalarına girmiyor. Giriş yapabilsende başka haritaya veriyor.Sonra da oyundan atıyor. neyse bir ay daha takılır sonrasında satarım oyunu. En azından para ediyorken. Bc2 de bir deneme yapayım. Serverda adam varsa BC2 takılırım. Saçma sapan iş.

Adamla karşı karşıya kaldığımda kesin ölüyüm. Buda bağlantı farkını gösteriyor. Yada adama sıkıyorum. benim eleman yerlerde. tetiğe basmaktan aciz. hala anlamış değilim. bu kadar komik bir vaziyet oyunu saçma sapan yapıyor. neyseki sniper silahı açılınca beni bir süre idare eder

Kartal.alıp güçlü olanın yanında mı oynamak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1080 Mesaj
    günaydın arkadaşlar. dün kartala bağlayanlar, çakiye bağlayanlar olmuş heralde
    |
    |

Saygılar Deniz Abi
    |
    |

3 Ersin Ben geceden mail attım kulaklık için hızlıal.com müşteri hizmetlerine durumu belirttim işime yaramadığını yanlış olduğunu falan filan hemen iadesini kabul ettiler şimdide verdim kargoya yani iptal ettiler kısacası :) eğer seninde işini görmüyorsa sende iade et derim kardeşim ....
    |
    |

Ne Mutlu Türküm Diyene
  • Yarbay
    7149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

Günaydın Dernek Sakinleri....

3 Ersin Ben geceden mail attım kulaklık için hızlıal.com müşteri hizmetlerine durumu belirttim işime yaramadığını yanlış olduğunu falan filan hemen iadesini kabul ettiler şimdide verdim kargoya yani iptal ettiler kısacası :) eğer seninde işini görmüyorsa sende iade et derim kardeşim ....

hayırdır çalışmadımı kulaklık?
    |
    |
    |
    |

LAMBORGHINI Murcielago LP640 - Ayfon, Ayfon 3g, Ayfon 3g S, Ayfon 4, Ayfon 4 S, Ayfon 5, Ayfon 5 S, Ayfon 6, Ayfon 6 Plus - Samsung Full HD LED 9000 55" - Playstation 1, 2, 3, 4 - Nintendo Wii - XBOX, XBOX 360, XBOX One Çeşitli çap ve ebatta 24 ayar Trabzon burmaları
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.