Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (3936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39343935393639373938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sakin olun, puan tablosundaki tek hata sütun başındaki M ve B harfleri yer değiştirecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2_zen

Beyler sakin olun, puan tablosundaki tek hata sütun başındaki M ve B harfleri yer değiştirecek...

Ben de sporcunun zeki cevik ve ahlaklisini severim.. :)
    Eyvallah Derya..
  • Dün aranızdan biri künyemi aldı bf3de
    Hakan Albayrak olabilir tam hatırlamıyorum sırf ona kızdığım için oyunda sizden kim varsa onların künyesini aldım 1 künye verdim 3 künye aldım :)
  • İyi muhabbetler herkese

quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

Herkese iyi akşamlar...
    Tam anlamıyla haftaya rezil bir şekilde başladık.
    pazartesi sabah kızım hastalandı acillik oldu. Onu yetiştirmeye çalışırken ufak çaplı bir trafik kazas yaşadık.
    Yeni taburcu ettiler kızımı eve gelebildim. Ev gibisi yok

Hasan çok çok geçmiş olsun. Allah bin beterinden saklasın, acil şifalar miniğe

Evren hoşgeldin sayende çaylaklık yaşamadan atlattık devreyi; gerçi benimki de ne çaylaklık ya akşamdan akşama bakabiliyorum foruma; vericem istifamı en sonunda... Eleman arayan var mı

Çağatay cevapladım gönderini; sorunsuz

• ulaş abi maclara ne zaman devam edecegiz. en başarılı benim tüm maclarımı yapmışım özel bir ödül yokmu?:)
  • Herkesin iyi dilekleri için teşekür ederim arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

quote:

Orijinalden alıntı: 2_zen

Beyler sakin olun, puan tablosundaki tek hata sütun başındaki M ve B harfleri yer değiştirecek...

Ben de sporcunun zeki cevik ve ahlaklisini severim.. :)
    Eyvallah Derya..

Lobi faaliyetleri tam gaz. Şahin seni bugün uyarmistim değil mi? :)
  • quote:

Herkesin iyi dilekleri için teşekür ederim arkadaşlar...

Hasan cok gecmis olsun kardesim. Yegenimizin iyi olmasina cok sevindim. Cocugun hasta olmasi kadar kotu bisey yok seni cok iyi anliyorum.
    Ersin ve yilmaz sayesinde bi gecede 4 rutbe atladim tesekkurler
  • Günaydın dernek

Hasan çok geçmiş olsun, Başkanım akşam çok makaraydı ya Yalnız eve gidince bir oyuna girdim, tankla 2 kişi takılıyoz. Bir ara bizi vurdukları sırada tanktan inip etrafı temizliyorduk, diğer elemanda tankı tamir ediyordu. Ortalığı temizleyip tankı düzelttik ki bi baktık 3 bizim tanka salça olmuş içine atlamış gevrek gevrek sırıtıyor

• Günaydın arkadaşlar herkese kolay gele
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Günaydın dernek

Hasan çok geçmiş olsun, Başkanım akşam çok makaraydı ya Yalnız eve gidince bir oyuna girdim, tankla 2 kişi takılıyoz. Bir ara bizi vurdukları sırada tanktan inip etrafı temizliyorduk, diğer elemanda tankı tamir ediyordu. Ortalığı temizleyip tankı düzelttik ki bi baktık 3 bizim tanka salça olmuş içine atlamış gevrek gevrek sırıtıyor

Günaydın dernek;

Eci senin üzerinden sezeryan oldum. bi baktım tankın makinalısındayım. Ne bileyim elin gavuruyla şirket kurduğunuzu, ama iyi yere olta atmışsınız he tankda bir dakika ya durdum ya durmadım 3 kişi indirdim. kih keh kah koh kuh

bi de bi baktım gavur geçmiş tankın dümenine bizim eci dışarda kalmış tanka ateş ediyo bomba atıyo sinire kesmiş, zuhahahhaha dayanamamış mesaj atmış bana ayıp be diye amma güldüm o zaman,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binbirbit -- 16 Kasım 2011; 8:32:30 >

• günaydın
  • 500 gb bi hdd'm var onu formatlamaya çalışıyorum içindekilerin yedeğini al formatla geri yükle ulan 3 gündür uğraşıyorum bugun bitecek galiba, nası iştir bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowparty

İyi muhabbetler herkese

quote:

Herkese iyi akşamlar...
    Tam anlamıyla haftaya rezil bir şekilde başladık.
    pazartesi sabah kızım hastalandı acillik oldu. Onu yetiştirmeye çalışırken ufak çaplı bir trafik kazas yaşadık.
    Yeni taburcu ettiler kızımı eve gelebildim. Ev gibisi yok

Hasan çok çok geçmiş olsun. Allah bin beterinden saklasın, acil şifalar miniğe

Evren hoşgeldin sayende çaylaklık yaşamadan atlattık devreyi; gerçi benimki de ne çaylaklık ya akşamdan akşama bakabiliyorum foruma; vericem istifamı en sonunda... Eleman arayan var mı

Çağatay cevapladım gönderini; sorunsuz

Günaydın beyler...

çaylaklık yaşamadan derken? dur bakalım, daha bismillah :D

• Günaydın Dernek.

Hasan Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenser

ulaş abi maclara ne zaman devam edecegiz. en başarılı benim tüm maclarımı yapmışım özel bir ödül yokmu?:)

Serdar 1-2 gün için de ilk yarının kalan maçları başlıcak..Bir iki teknik sorun var onları kontrol ediyorum..25 takımlı ligi İngiltere futbol federasyonu bile düzenlemiyor unutmayın..
    26 sındaki Ankara etkinliğinde sana bir mojito benden bu arada..
  • günaydın arkadaşlar.
    Evren aramıza hoşgeldin. Psn leri eklerken epkyd yeni üye diye belirtmeyi unutma aksi halde çoğu seni kabul etmeyecektir.
    Akşam harbi güzeldi.yanlız sizden sora iki oyuna girdim ikisindede acayip kötüydüm daha dorusu karşıdakiler komple kartaldı nefes alamadım çıktım yattım
  • günaydınlar herkese,

akşam 7-8 level aldım sayenizde sağolun varolun.. bundan sonra sizi gördüğüm yerde yancıyım.,. bi ara ortaya el bombası düşürdüm kusura bakmayın
  • Evren hoşgeldin..

Hasan geçmiş olsun hep üst üste olur zaten, bu ara bizim taraftada sıkınıtlar üst üste geldi..

Dün mini bir etkinlik yaptık.. Erhan Abi Tunç ve Ben.. Tunç'un vince çıkıp hatıra fotoğrafı çektircektik ama gözümüz kesmedi..

Bugün akşam da başkan burda, geçen buluşmada birkaç stratejik plan eksik kalmıştı, onları da tamamladık mı, Ankara grubundan korkun artık..

quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

quote:

Orijinalden alıntı: guvenser

ulaş abi maclara ne zaman devam edecegiz. en başarılı benim tüm maclarımı yapmışım özel bir ödül yokmu?:)

Serdar 1-2 gün için de ilk yarının kalan maçları başlıcak..Bir iki teknik sorun var onları kontrol ediyorum..25 takımlı ligi İngiltere futbol federasyonu bile düzenlemiyor unutmayın..
    26 sındaki Ankara etkinliğinde sana bir mojito benden bu arada..

Herkes Artiz kardeşim..

Ilk 10 hafta 9 maçı olanlar yok mu?

Ulaş hoca sende yüz verme canım bunlara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2_zen -- 16 Kasım 2011; 10:23:29 >

• Günaydın dernek :)

Tekrar hoşbuldum arkadaşlar bende memnun oldum.

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

günaydın arkadaşlar.
    Evren aramıza hoşgeldin. Psn leri eklerken epkyd yeni üye diye belirtmeyi unutma aksi halde çoğu seni kabul etmeyecektir.
    Akşam harbi güzeldi.yanlız sizden sora iki oyuna girdim ikisindede acayip kötüydüm daha dorusu karşıdakiler komple kartaldı nefes alamadım çıktım yattım

eklemeyi dün yaptım açıklamaya "EPKYD Evren" yazdım bilginize :)

bf3 te daha çok yolum var herkes uçmuş biz daha level 2 :P biraz kasmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecguven -- 16 Kasım 2011; 9:45:22 >
  • 
Sayfa: önceki 39343935393639373938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.