Şimdi Ara

Epic Games World War Z Beleş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
5.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kral adamın dibidir.steam fanboylarini reel bekliyorum,gelip karşımda öyle konuşsun bakim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinchesteeR

2 nisanda %75 varan indirim olacakmış. 2 nisana kadar oyun satın almayın.
    Rdr 2 indirime girse de kuponla yapıştırsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende arkadaşla online oynamak için satınalmayı düşünüyordum dün 2 adet. çok iyi oldu. teşekkürler.
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    En az 1 yıl daha indirim yapacaklarını sanmam

• ben oyunu yaklaşık 3 ay önce satın almıştım 20tl 3 4 gün oynadım baya baydı sonra bölümler hep aynı pvp desen 3 4 bölüm var adam biraz oynuyor canı sıkılıyor yani pek sağlam oyun değil ama ücretsiz olması iyi iyinin kötüsü kısaca.
  • bende satın almayı düşünüyordum teşekkürlere
  • WinchesteeR kullanıcısına yanıt
    rdr2 80 lira olursa süper olur 60 lirada kupon var 20 liraya gelir
  • Abi bu bedava oyunlar neden pc ye geliyor hep. OYUN KONSOLU ya hani adı ps ve xbox tarafında neden olmuyor bedava. çok saçma iş.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Bilmeden konuşmayın, her hafta epic games 1 haftalık periyotlarla oyunları bedava satın alınabilir yapıyor ve alttaki ibaredeki saat ve tarih aralıkları ile kütüphanenize eklerseniz oyun sizin oluyor. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
    Epic games o uygulamanı güncelle güzel bir arayüz yap artık bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Abi bu bedava oyunlar neden pc ye geliyor hep. OYUN KONSOLU ya hani adı ps ve xbox tarafında neden olmuyor bedava. çok saçma iş.
    Pc ve ps4 var, pcde game pass ve ücretsiz oyunlarla vakit geçirilebilir ama ps4 için resmen para saçmak lazım.

Psn Türkiye yoluyor kullanıcıları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avese

Bilmeden konuşmayın, her hafta epic games 1 haftalık periyotlarla oyunları bedava satın alınabilir yapıyor ve alttaki ibaredeki saat ve tarih aralıkları ile kütüphanenize eklerseniz oyun sizin oluyor. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
    Epic games o uygulamanı güncelle güzel bir arayüz yap artık bekliyoruz :)
    Epic games'e girdiğimde "bu hafta ücretsiz" yazısını gördüm ve sınırlı bir süre sandım o sebeple yazdım sonra konuda ki arkadaşlar uyardı zaten böyle olmadığını, ergen gibi gelip atar gider yapmana gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 27 Mart 2020; 19:14:6 >
  • Teşekkürler, kütüphane ye ekledik fırsat buldukça oynarız artık
    Epic games den rdr2 için de büyük bir damping gelir herhalde kuponlar boşa gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupon nereden geliyor

• armax kullanıcısına yanıt
    1 ocakta dağıtıldı
  • Yav bu Epic Games harbiden süper ya en başından beri dağıttığı oyunları ekleyenin şimdi güzel bir arşivi olmuştur.

Bende oyun Pc olmadığından uğraşmıyordum yinede hesabıma ekleyeceğim bundan sonra. Mobil sitesinde çok iyi ekleniyor hemen 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trader12 -- 1 Nisan 2020; 1:56:39 >
  • Hesaplara otomatik mi gonderildi yoksa baglanti uzerinden mi?

• kütüphane nerde görünüyor burada

• Güzel değilmiş sürekli gelen zombilere tartartar

• hyhelvaci kullanıcısına yanıt
    Sanırım bağlantı üzerinden hocam. Herkes kupon kupon diyor baktım bende de kupon yok

Dağıtıldığı tarihte girip almalıymışız siteden

• Epic games ve kampanyalardan yeni haberim oldu pek oyun oynayan biri değilim ancak ülkenin malum durumundan ötürü başlim diyorum şim bu oyun yarına kadar ücretsiz ya şimdi yüklesem kütüphaneye gene de sadece bugün mü oynayabiliyorum yoksa kütüphaneye eklenince süresiz oynanıyor mu? Bir de şu fifa 20 var mı oyun kıramadıkları için hala oynayamıyoruz fifa 21 çıkacak neredeyse

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.