Şimdi Ara

Epic Games Store’da dev indirimler başladı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
19
Favori
60.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar oyunu yükledim ssd+hdd olduğu için hdd kısmına yükledim oyunu lakin oyun açılmıyor (unable to lauch game,please verify your game data) hatası veriyor konu hakkında bilgisi olan var bir kaç yabancı ve tr videosu var denedim ama olmadı çözümü hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum
  • Arkadaşlar bu indirimli oyunlar her hafta değişecek mi yoksa kampanya sonuna kadar sabit mi kalacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar far cry 5 gold sürüm olanı aldım season passle birlikte far cry 3 verileceği yazıyordu ancak kütüphanemde görünmüyor ama aynı şekilde uplayde de çıkmıyor. Ne yapmalıyım sizce bunun için?
  • Nasıl bir sistem anlamadım watch dogs 2 aldım önce epic e indirdi şimdi de uplaye indiriyor. İstedikleri kadar beleş oyun yapsalarda hiçbir zaman bir steam olamıcaklar . 2 kere oyun indirmek nedir.
  • flonky kullanıcısına yanıt
    O ne demek hocam anlamadım niye 2 kere indiriyor ki? Sadece uplayden indirseniz olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

Oyunu satın almanız yeterli. İndirmenize aceleye gerek yok.
    60 TL kupon tek bir oyun için kullanılıyor. Kasim 1 e kadar geçerli. Kullanmak zorunda değilsiniz.
    hocam merhaba 2 oyun satin aldigimizda elimize gecen 2 kupon'u birleştirip yüksek meblagli oyunlari alabiliyormuyuz yoksa her oyun icin 1 kupon kuralimi var ?
    Epic'te aldığınızda Uplay'e de ekliyor, isterseniz direk Uplay'den de indirebilirdiniz. Boyut büyükse dosyaları taşıyıp Uplay'den doğrulamayı deneyin.
  • manuell kullanıcısına yanıt
    Ukrayna ve rusyada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Tamam da nasıl yapıcam rusya hangi vpn chromedan mı

Yeni hesap aç
    Bölgeyi ukrayna yap
    Opera browser vpn’i ukrayna oluyor veya farklı vpn dene
    Sanal kart ile oyunu satın al

Kendi hesabımdan yapsam olmuyormu yoksa riske mi atmim

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt
    Baştan u playde istemedi 39gb indirdik sonra uplay istedi dosya biçimleri farklı önce ineni orayada koyamıyorsun görmüyor. Yani demem o ki epic illa oyuna girmek için uplay launcer istiyor ben 50 tane launcer açmak zorundamıyım. Madem yapacaklardı launcerları birleştirip 2 aşamalı oyun giriş yapacaklardı olup bitecekti steam guard benzeri gibi. Görev yöneticiden bakıyorum arkada uplay launcerın uygulamaları kapalı olsada çalışıyor. Açıkları varmı yokmu bilmiyoruz neye dayanarak bunu zorunlu kılıyorlar anlamıyorum.
    Kendi hesabından yapma bence. Sıfırdan VPN ile ukrayna hesabı aç. Oyunu satın alırken de VPN aktif olacağı için sadece sanal kart kullan ki bilgilerin güvende olsun. Bence hesabın bölgesini sürekli değiştirmek sıkıntılı.
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam deniyorum şimdi

Daha önce kendi hesabinda alışveriş yaptiysan bölge değiştirmek zor

Hocam denedim vpn falan ama hata veriyor uğraşmadım

• Bu bannerlord epic games'e ne zaman gelecek yahu?

• beyler rdr 2 için rusya hesabı açacam. emrak ettiğim konu oyunu aldıktan sonra vpn e gerek var mı?

epic launcherde diğer hesabı girince sıkıntı oluyor mu?
  • epic hiç bir zaman steamın yerini alamayacak çünkü epic te olamayan ve steamda olan çok fazla şey var steamın bir kere kendi içinde ekonomisi var neyse en azından tek ellik azalıyor
    Uplay oyunlar hep aynı şekil. Steam üzerinden alınsa bile illa ki uplay launcher ile giriş yaptırıyor.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.