Şimdi Ara

ePACKET Kargo Nedir, Ne Zaman gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
33.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar alibaba.com üzerinden ürün aldım.

Sonrasında free shipping olanı tercih ettim, dediler ki o posta servisi ile Türkiye'nin anlaşması yok, Türkiye'ye gönderilmiyor.

4dolar kargo ücreti ödedim, ePocket olarak gönderdiler. Kargo takip numarası LW.....CN

BU ePocket nedir?
    https://store.donanimhaber.com/bd/42/7b/bd427bf1f02a0e6039fc0dae5d1b6a96.jpg
    ePACKET Kargo Nedir, Ne Zaman gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nayır -- 27 Nisan 2017; 13:56:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim 1haftada geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

Benim 1haftada geldi

Sizin de mi epacket di?

Sorgulamayı nereden yapıyoruz?

• nayır N kullanıcısına yanıt
    benim 15 nisanda aldığım ürün 24 ünde tr ye geldi bugün teslim aldım takibide burdan yada direk ptt den yapabilirsin
    http://track-chinapost.com/startems.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sustakazim -- 27 Nisan 2017; 19:21:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sustakazim

benim 15 nisanda aldığım ürün 24 ünde tr ye geldi bugün teslim aldım takibide burdan yada direk ptt den yapabilirsin
    http://track-chinapost.com/startems.php

Teşekkürler:)

• Epacket takiplimi değilmi anlamadım şimdi,

Pek tecrübe sahibi yok sanırım.

22 dolarlık bir ürün alacağım, china air registered ve epacket seçeneğim var ama satıcılar farklı, hangisini seçmeli sizce? E packet ile gönderen iyi satıcı diğerinin ise puanı düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: yyusa

Epacket takiplimi değilmi anlamadım şimdi,

Pek tecrübe sahibi yok sanırım.

22 dolarlık bir ürün alacağım, china air registered ve epacket seçeneğim var ama satıcılar farklı, hangisini seçmeli sizce? E packet ile gönderen iyi satıcı diğerinin ise puanı düşük.

Bende ürün siparişinde bulundum satıcıya da takipli göndermesini söyledim. Takipli gönderdi. Ama sanıyorsam ki takipli bir kargo.
  • farego kullanıcısına yanıt
    Epacket ile takiplimi gönderdi?

• yyusa Y kullanıcısına yanıt
    Evet

• Ruslar devamlı epacket ile alıyor demekki takipli ama takip edilemez yazıyor ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcıda takipsiz dedi 🙂 Hadi hayırlısı diyelim o zaman :)

• Takiplidir. LX ile başlayıp CN ile biten bir numara veriyorlar. PTT sitesinde takip edilebiliyor bu numara.
  • Dün benim kargomuda LXxxxxxxCN bu sekilde pakette göndermiş ems yazıyor haftaya gelirmi sizce

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    LX325407663CN

Yakın zamanda teslimi yapılan paketim epacket ile geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viperc

LX325407663CN

Yakın zamanda teslimi yapılan paketim epacket ile geldi.

Daha aktif olmamis kod 😁

• Benim paket 11 Mayıstan beri Send item abroad (EDI-received). Şimdi yukarıdakilere bakınca ne kadar şanslıymışlar. Onların ki 6-7 günde türkiye ye gelmiş. Bizimkisi bugün 12 gün oldu ortalıkta yok. Başka ülkeye iltica etmiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Benim paket 11 Mayıstan beri Send item abroad (EDI-received). Şimdi yukarıdakilere bakınca ne kadar şanslıymışlar. Onların ki 6-7 günde türkiye ye gelmiş. Bizimkisi bugün 12 gün oldu ortalıkta yok. Başka ülkeye iltica etmiş sanırım.

Aynen öyle verilen yerede bağlı sanırım ay sonuna gelsinde 😄

• İki seçenek kalıyor zaten aklımda ya bizim gümrükte sıra bekliyor (Bundan sonra verdiğim takipsiz yanwenli olan elime ulaştı.. Bu ihtimali çürütüyor.) Büyük olasılıkla onların gümrüğünde gönderilmek için bekliyor. Bu ihtimal daha yüksek duruyor. Bu da hangi bölgeden gönderildiği ile alakalı sanırım.

Neyse bu saatten sonra firma seçimi gibi gönderildiği bölgeyi de dikkatli seçmek gerekecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

İki seçenek kalıyor zaten aklımda ya bizim gümrükte sıra bekliyor (Bundan sonra verdiğim takipsiz yanwenli olan elime ulaştı.. Bu ihtimali çürütüyor.) Büyük olasılıkla onların gümrüğünde gönderilmek için bekliyor. Bu ihtimal daha yüksek duruyor. Bu da hangi bölgeden gönderildiği ile alakalı sanırım.

Neyse bu saatten sonra firma seçimi gibi gönderildiği bölgeyi de dikkatli seçmek gerekecek.

Benim takipsizler 10 gune geliyor bu gelmezse gülerim 😁

• Benimde takipsiz 10 Mayısta verildi. 14 Mayısta uçağa yüklendi. 22 Mayısta elimdeydi. Epacket 11 Mayısta ülkeden ayrıldı kendisinden haber alınamıyor. Sanırım mülteci olarak Yunanistana kaçtı.

Bu arada benim ki SHANGHAI EMS ile en son SHANGHAI Pudong görülmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 25 Mayıs 2017; 12:16:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.