Şimdi Ara

ePACKET Kargo Nedir, Ne Zaman gelir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
33.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Epacket 12 günde geldi. Ama gümrüğe takılma olasılığı yüksek bir kargo firması.
    2 kere gereksiz yere takıldı. Neymiş üründe batarya varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Benimde takipsiz 10 Mayısta verildi. 14 Mayısta uçağa yüklendi. 22 Mayısta elimdeydi. Epacket 11 Mayısta ülkeden ayrıldı kendisinden haber alınamıyor. Sanırım mülteci olarak Yunanistana kaçtı.

Bu arada benim ki SHANGHAI EMS ile en son SHANGHAI Pudong görülmüş.

Epacket 17 mayıs kargo 27 mayıs yani bugün İstanbul. Pazartesi de Konya'ya ulaşır kargom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 27 Mayıs 2017; 22:49:34 >
  • ePacket seçmeme rağmen ödeme ekranında ''Adresinizden dolayı gönderim yöntemi Registered Air Mail olarak değiştirildi'' diyor. Türkiye'ye gelmiyor ePacket artık?
  • Epacket iki hafta oldu daha Türkiye'ye girmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

ürünün kaç günde geldi.bende aynı durumdayım.takip numaran varsa kontrol edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Benimde takipsiz 10 Mayısta verildi. 14 Mayısta uçağa yüklendi. 22 Mayısta elimdeydi. Epacket 11 Mayısta ülkeden ayrıldı kendisinden haber alınamıyor. Sanırım mülteci olarak Yunanistana kaçtı.

Bu arada benim ki SHANGHAI EMS ile en son SHANGHAI Pudong görülmüş.

Merhaba

ürünün kaç günde geldi.bende aynı durumdayım.takip numaran varsa kontrol edeyim.
  • epacket zaten takip edilebilen kargo ya hem 1.58 $ verdim hemde projeksiyon cihazi var içinde kapiya vs konma ihtimali yok

• bende e-packet kargo sistemini seçip ürün sipariş verdim ama hala gelmedi en son yazılan ise ;
    varmı bir bilginiz? ne yapabiliriz acaba bunun için. emin olun 3 tane ürün sipariş verdim china post ile onlar bundan erken geldi.
    Bu arada ben Aliexpress üzerinden ürün aldım

2017-10-04 01:30 China (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received)

http://track-chinapost.com/result_global.php

şu siteden bakıyorum On route yazıyor hala havada hala sanırım ama hangi ülkede bilemiyorum

@soft

hocam bende öyle birşey yazmadı ama bilemiyorum biraz daha bekleyeceğim olmadı e-packet kargo firması ile iletişime geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luglio -- 19 Ekim 2017; 18:50:39 >

• Luglio kullanıcısına yanıt
    22.günde geldi.hızlı falan diyorlar ama hikaye.
    turkeypost 8 gün
    postnl 11 gün

benim rekor bu ikisinde
  • E packet şimdiye kadar gördüğüm en kötü kargo.

• LX597434598CN bu ürünü 11 11 de aldım halen takibi yok yardımcı olcak varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.