Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Entourage (2015) | Doug Ellin

39
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2189 Mesaj
    Fragman müthiş olmuş ya Çok özlemişim izleyince fark ettim
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 25 Mart 2015; 22:10:22 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Türkiye'de vizyona girmeyecek her halde :'(

3 temmuz Türkiye vizyon tarihi
    |
    |
    Extinet_DeviL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    dAffilee

drama varsa izleriz turtle cidden sağlam kilo vermiş
    |
    |

blondieastwood. RAWR
    fast car & hundred miles
  • Yarbay
    5021 Mesaj
    umarım bu filme dublaj yapmazlar.

diziyi izlemeden filmi kimse izlemesin. izlemeyen zaten diziyi de izlesin artık
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    beğenmedim

beklentimin çok altında kaldı

dizi bölümü daha zevkliydi

> > < <
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    İyi bir yapit

|
    |
    "Yaşayacağız, Vanya Dayı. Önümüzde ne uzun günler, ne uzun geceler var daha. Kaderin bize layık gördüğü tüm güçlüklere sabırla göğüs gereceğiz. Şimdi olduğu gibi yaşlılığımızda da durup dinlenmeden çalışacağız. Günü, saati gelince de ölüme boyun eğeceğiz. İşte ancak orada, mezarlarımızda, nice acı çektiğimizi, nice gözyaşı döktüğümüzü, nasıl zor bir yaşamımız olduğunu bir bir anlatacağız. Tanrı işte o zaman bize acıyacak."
  • Yarbay
    5021 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

beğenmedim

beklentimin çok altında kaldı

dizi bölümü daha zevkliydi

katılıyorum.

izlerken sıkıldım bile. dizi kadar eğlenceli gelmedi bana.

|
    |
    Gayet başarılı, komik ve eğlenceli bir film olmuş. Film, hızlandırılmış bir sezon gibiydi. Entourage ekibini, film adı altında yeniden görmek eğlenceliydi. Bu başlık altında olumsuz birkaç yorum gördüm ama o yorumlara hiç katılmıyorum. Muhtemelen o yorumlar beklentilerin çok yüksek olmasından kaynaklandı. Malzemesi zaten belli olan bir filme olan beklentiler de nasıl yüksek olur bunu anlamak güç. Benim görüşüm, diziyi izleyip de beğenenlerin beklentisini boşa çıkarmayan, dizinin havasını birebir yansıtan güzel bir yapım ortaya çıkmış. Bunları spoiler altında biraz açacağım zaten. Son olarak diziyi izlemeyenlerin, bu filmi izlememelerini öneriyorum, çünkü diziyle film arasında haliyle bağlantılar var.

Ari Gold ve Vince'in ekibini tekrar aynı yapımda görmek eğlenceliydi. Film, dizinin havasını çok başarılı yansıtmış. Olup olmadık yerde çıkan ünlüler, Ari Gold'un kendine has davranışları ve öfke patlamaları, Vince'in özel hayatının başına dert açması, E'nin aşk hayatında yaşadığı sorunlar, Drama'nın kariyerinde yaşadığı hayal kırıklığı ve başarısızlıklar derken yukarıda bahsettiğim "hızlandırılmış sezon" ibaresiyle örtüşüyor. Dizinin aksine filmde bazı olaylar tatlıya bağlanıyor. Turtle'ın içki işinden çok para kazanması ve hayatının geri kalanında Vince'in parasına ihtiyacının olmaması, Drama'nın yarıştığı kategoride "Golden Globe" gibi prestijli bir ödülü kazanması, E'nin çocuğunun doğmasıyla birlikte Sloan ile tekrar birlikte olmasını görüyoruz. Diziyi izleyenler bilirler ki, çok fazla ünlü oyuncu bazen farklı karakterlerle bazen de gerçek isimleriyle dizinin bir parçası olmuştur. Bunu filme de yansıtmışlar. Hatta ünlülerin gerçek isimleriyle filmde rol aldığını bile gördük. Bunlardan başlıcaları Vince'in sevgilisi rolünde oynayan ünlü manken/oyuncu Emily Ratajkowski, Turtle'ın uğruna kolunu feda ettiği dövüşçü Ronda Rousey, dizide de sık sık gördüğümüz aynı zamanda dizinin de yapımcılarından olan Mark Wahlberg, ünlü DJ Calvin Harris, futbolcu Thierry Henry, ünlü manken Nina Agdal, oyuncu Jessica Alba, şarkıcı Pharrell Williams, dünyanın en zengin adamlarından yatırımcı Warren Buffett, dizide de karşımıza sık sık çıkan NBA takımlarından Dallas Mavericks'in de sahibi olduğu iş adamı Mark Cuban, Modern Family dizisini izleyenlerin hemen tanıyacağı Ed O'Neill ve daha ismini bilmediğim onlarcası... Kısacası Hollywood'un hemen hemen her kesiminden ünlüleri bir araya getirmiş bir yapım olmuş. Tabii konu Entourage olunca bu kadar ünlünün bir arada olması şaşırılacak bir konu değil.
    |
    |

• Yarbay
    3276 Mesaj
    Dün itibari ile diziyi bitirdim. Şimdi de filmi izleyerek Entourage maceramı tamamlicam. Bakalım film nasıl olmuş.

Ben beğendim. Eğlenceli bir film olmuş. Dizideki olayı filmde de yakalamışlar bence. Son sahnede çekindikleri fotoğraf anlamlıydı. Bütün herkes bir arada. Güzel bir kapanış olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 16 Eylül 2015; 17:40:15 >
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Paykasa
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.