Şimdi Ara

Enslaved: Odyssey to the West (ÇIKTI) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
12.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 10. bölüme geçtim daha kaç bölüm var oyunu bitiren arkadaşlardan rica edebilirmiyim.....
  • Oyun 14 Chapter Yani 4 Chapter Kalmış Ben Kendim Bitirdim Cidden Oynanması Gereken Güzel Bir Oyun
  • oyunda grafiler guzel hoş da. Şu unreal motorunun etkileşim özrü oyundan soğutuyor insanı. Etkileşim 0. Hatta diyelim uçurumun yanındasınız aşağı atlama ihtimaliniz yok. İstesenizde atlamıyor
  • ps boy fan detected
  • quote:

Orijinalden alıntı: sam_fisher06

ps boy fan detected

Ps fan boy detected
  • quote:

Orijinalden alıntı: sam_fisher06

ps boy fan detected

bu cumle bana karsı kullanılmıssa eğer bu oyun exclusive bi oyun değil. Fan boy luk ne alaka orayı da anlamadım ps in bir oyunuyla da karşılaştırıp yorum yapmadım. Biraz aklı selim davranında forumu çöpe dönüştürmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

oyunda grafiler guzel hoş da. Şu unreal motorunun etkileşim özrü oyundan soğutuyor insanı. Etkileşim 0. Hatta diyelim uçurumun yanındasınız aşağı atlama ihtimaliniz yok. İstesenizde atlamıyor

Aynen onu geçtim 12. chapterın başında iki vagonu birleştirdiğimiz bölümde vagondan vagona atlayamadım,resmen bug oldu atlanmıyor,daha sonra restart yaptım atladı tam bir salaklık bu durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE EI RI N

quote:

Orijinalden alıntı: ecelnico

oyunda grafiler guzel hoş da. Şu unreal motorunun etkileşim özrü oyundan soğutuyor insanı. Etkileşim 0. Hatta diyelim uçurumun yanındasınız aşağı atlama ihtimaliniz yok. İstesenizde atlamıyor

Aynen onu geçtim 12. chapterın başında iki vagonu birleştirdiğimiz bölümde vagondan vagona atlayamadım,resmen bug oldu atlanmıyor,daha sonra restart yaptım atladı tam bir salaklık bu durum

Benimde karşıma 3-4 kere geldi böle şekil bug.Restart yapıp geçtim hep

• Oyunda kamera ve kontroller zaman zaman can sıkıyor dogru..Örnegin düşmana kilitlenememe sinir bozucu...Bazen boşa vuruyorsunuz.
    Ayrıca düşmemeside zevki azaltmış. Gözü kapalı atlaya atlaya gidiyoruz. Hamallık olmuş bu durumda. O zaman koymayacaksın böyle atlama zıplama şeyini. Prince nasıl patladı, ölme olmadıgı için buda onun gibi birşey olmuş. Ha başka türlü ölüyoruz o ayrı

Etkileşim yok. Anca bariyerler parçalanıyor. Uçurumdan düşmüyorsun ama çogu hack'n slash öyle..Castlevaniadada düşmezsin mesela. GOW yada DMC dede vardı buna benzer şeyler. Adamlar öyle tasarlamış. UE3 ile alakası yok olayın. UE3 de etkileşim olayı iyidir. Gears of War mesela...Motor teknik açıdan çok başarılı. Mesele yapma yada yapmama kararında..

Oyunda chapter 11 deyim heralde. Sıkmayada başlamadı degil. Özellikle robotlarla kapışma olayı can sıkıcı. Tan tun vur, zevki yok. Ama bazı mekanlarda hakikaten takdir edilesi olmuş. Görsel olarak doyuruyor..

Trip ede öpücüklerimi yolluyorum, Monkey çok bile dayandı. Heralde kafaya agrı verir diye hareket çekmiyor, öyle kıza kim asılmaz

• yaw bu baştaki robot nasıl gecilıyor anında dönüp mıhlıyodadaha başında takıldım yoksa bırakıymmı oyunu
  • Yukarıyı tırmancaksın arkadaşım.Alışınca güzel gelecek oyun merak etme
  • banada yardımcı olabilirmisiniz chapter 2 de kaldım kızı bırakıp böyle köprü gibi bir yere çıktım aşağısı mayın dolu sonuna kadar gidiyorum ama oradan nereye gideceğimi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel17

banada yardımcı olabilirmisiniz chapter 2 de kaldım kızı bırakıp böyle köprü gibi bir yere çıktım aşağısı mayın dolu sonuna kadar gidiyorum ama oradan nereye gideceğimi bulamadım

Etrafına bakın biraz görebilirsin cıkabilecek yer ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangel17

banada yardımcı olabilirmisiniz chapter 2 de kaldım kızı bırakıp böyle köprü gibi bir yere çıktım aşağısı mayın dolu sonuna kadar gidiyorum ama oradan nereye gideceğimi bulamadım

Kızı sırtlayıp platformun üzerine bıraktıktan sonra hemen yukarı çıkma ilk önce aşşağıda mayınların arasından gidebileceğin bir yer daha var ,oraya ilerle zaten gitmen gereken yeri ara video ile gösterecek sonrasında köprünün üzerine çıkıp gösterdiği yere gidiceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 11 Ekim 2010; 20:41:20 >

• Son bölüm çok iyiydi bu yılın sürprizlerinden biri oldu benim için,beklemediğim bir oyundu...
  • Bence çok güzel bir oyun. Son zamanlarda en fazla zevk aldığım oyun bu oldu. Hikayesiyle olsun, grafikleriyle olsun çok iyi. Kendi adıma 9/10 veriyorum.
  • Ben son zamanlarda oynayıp herkesin fikir birliğiyle beğendiği tek oyun geçiyorum bunu
  • tamam geçtim çok teşekkür ederim ben hemen yukarı çıkıyormuşum. Bencede güzel oyun ortam sanki bir film havası veriyor. Ara sıra frame düşmesi olsada beni rahatsız etmiyor. Ayrıca bu MONKEY de gerçekten ismi gibi adam tırmanamayacağı yer yok bu adamın.
  • Oyunun ilk satış rakamları açıklandı. Oyun ilk 4 gününde Xbox ve PS3'te toplam 82.000 adet satmış.

Beklentilerin epey altında olan bu satış Heavenly Sword ile 3 yıl önce darbe almış olan Ninja Theory'nin bu defa sonunu getirebilir.

Bir Nariko hayranı olarak özleyeceğim seni Ninja Theory.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okean

Oyunun ilk satış rakamları açıklandı. Oyun ilk 4 gününde Xbox ve PS3'te toplam 82.000 adet satmış.

Beklentilerin epey altında olan bu satış Heavenly Sword ile 3 yıl önce darbe almış olan Ninja Theory'nin bu defa sonunu getirebilir.

Bir Nariko hayranı olarak özleyeceğim seni Ninja Theory.

Multisi olmayan oyunların ne yazık ki en büyük sorunu bu. Kopyanın yanında orj kullananlar bile bu tarz oyunları kiralama yöntemiyle oynadığından satış rakamları oldukça düşük oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.