Şimdi Ara

Enslaved: Odyssey to the West (ÇIKTI) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
0
Favori
12.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuçta ikiside aynı platform sayılır. Games for Windows.
    PC' de de sattığı Microsoft'un cebine giriyor, Xbox 360' da sattığı da.
    Bu yüzden PC ve Xbox 360'a çıkmış oyunlara exc. demekte yanlış değil bence.
    Yalnız bir Mass Effect 2 olsun, Metro 2033 olsun, Conviction olsun, bu oyunları Xbox 360 almadan da bir PS3 sahibinin oynayabileceği de ortada.
  • Bioshock n'oluyor exc mi? multi mi?
  • O nasıl bir son bölümdü hayran kaldım grafiklere sondaki mücadele çok sağlamdı bitirince keşke bitmese dedim resmen
  • Oyuna nazar değdi 8 ve 9. chapterlarda inanılmaz fps düşüşleri oluyor umarım diğer chapterlarda durum düzelir
  • Beyler oyun nasıl ? Bende başlıcam birazdan
  • Oyun süper de yer yer frame düşmeleri oluyor ilk 7 chapter pek yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE EI RI N

Oyun süper de yer yer frame düşmeleri oluyor ilk 7 chapter pek yaşamadım

Gidip eve başlamam lazım o zaman.14 tane de chapter varmış
  • ya bu kızla baglanti kurma olayinı anlayamadim.rb ye bas dio sonrasini çözemedim adam uzaklaşinca oluyo..yardimci olursanız sevinirim..
  • Grafigi cilalayacagiz diye ekranda 3 adam varken frame dusuyor.Birde insanlar ekranda yuzlerce obje varken framei dusen H swordla,onu gectim uncharted 2 ile bu oyunu karsilastirmaya calisiyor :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

ya bu kızla baglanti kurma olayinı anlayamadim.rb ye bas dio sonrasini çözemedim adam uzaklaşinca oluyo..yardimci olursanız sevinirim..
    adamın kafada baslık var monkey in..eleman dış güçlerce kontrol ediliyor kızda frekansı kesiyor...kızı yanında tutarsan ölmezsin yanına çagıra caksın rb ile dikkati üzerine çek bagır sana odaklanınca moblar kız çagır yanına..kızın kestigi frekansın dışına çıkınca ölürsün..................

oyun bitti her hangi bir şeyi başarmışım hissi uyandırmadı bende zor degildi ve görev bulmaca üzerine kurulu fazla action yok..
    grafikler doyurucu....hard mod başlamanızı öneririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

quote:

Orijinalden alıntı: ademirell

ya bu kızla baglanti kurma olayinı anlayamadim.rb ye bas dio sonrasini çözemedim adam uzaklaşinca oluyo..yardimci olursanız sevinirim..
    adamın kafada baslık var monkey in..eleman dış güçlerce kontrol ediliyor kızda frekansı kesiyor...kızı yanında tutarsan ölmezsin yanına çagıra caksın rb ile dikkati üzerine çek bagır sana odaklanınca moblar kız çagır yanına..kızın kestigi frekansın dışına çıkınca ölürsün..................

oyun bitti her hangi bir şeyi başarmışım hissi uyandırmadı bende zor degildi ve görev bulmaca üzerine kurulu fazla action yok..
    grafikler doyurucu....hard mod başlamanızı öneririm...

tesekkurler hocam..

• sonunda bitti de kurtuldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Kaplama çözünürlüğü, AA, oyunun konsepti aynı diyorsun yani? Yeşil mekan gördün mü aha Uncharted diyecek duruma düşmüşsün hocam. Nasıl alaka kurdun anlamadım vallahi? UE3 oyunu işte bildiğin, Ninja Theory'nin oyuna kattıklarına lafım yok, beğendiğim bir tür ama dediklerine katılmak mümkün değil. Ne yapsan Uncharted'a eşdeğer oyun bu nesilde, hele bu platformda bulman imkansız, beyhude çabalar...

Kaplama detaylarının eksiği yok, Uncharted neyse buda öyle..2 oyun ortada, bakmak isteyen buyursun baksın
    Hocam sen şimdi UE3 motoruna laf ettin, PS3 sevgin malum. Haliyle bunu kabullenmemen dogaldır. Ama objektif olarak bakıldıgındada herşey ortada. Isteyen koysun uncharted ve enslaved resimlerini , görsün herşeyi.
    Ayrıca oyunun konsepti aynı demedim. Onu sen demişsin, ikisi birbirinden elma armut kadar farklı..Ayrıca Uncharted ın platfom ögeleri çok daha iyidir. En azından düşersin edersin, bunda o yok.
    Genel oyun olarakta Uncharted tartışmasız çok daha iyi. Ama grafik yönden kıyaslandıgında aralarındaki fark öyle bariz degil. Tek dvd , güçsüz 360 la oluyor bu işler demekki
    Bu arada Heavenly Sword çıktıgında "böyle mimikler anca ps3 te mümkün" derdiniz. Enslaved için ne düşünüyoruz merak ettim, nitekim hatunun Nariko dan farkı yok. Hatta ondan türetmişler heralde

Şu iki oyuna bakıp, yok artık, alakaları ne, çok fark var demek için psbot hırsına sahip olmak lazım. Olaya oyuncu gözüyle bakabilenler, 30 gb lık, bluray lik oyunla tek dvd lik olan (/on psbot mode), "Xbox , PS3 ün yarısı, yarım nextgen, asla ps3 exc lerine yaklaşamaz" (/off psbot mode) iddalarına karşı arada çok fark olmadıgını görecektir nitekim...Motorunun eski UE3 generic motoru oldugunu, oyuna özel yapılmış motor olmadıgınıda düşünürsek, takdir etmek gerektiği ortada

Mesafe olayı diyelim

Daha örnekler çıkarda gerek yok..

Uncharted-2: Among Thieves oynamasak belki inananırdım. Bir yanlışlık var burada...

• Mekanlar içimi kararttı heryer küflü demir yığınlarıyla dolu birtane insan yok Allahtan domuzun biriyle tanışık da 3 kişi olduk inşallah sonu güzel biter
  • Ya spoiler verdin şimdi sen ama.Daha 6. bölümdeyim şimdiden mereklandım 3. kişi kim diye.Bence mekanlar çok renkli ve hoş.
  • Çok güzel bir oyun olmuş
  • Evet Oyun Oldukça Güzelde O domuz Gibi Adamın Yüzü Süper Olmuş Derileri Gerçek Gibi Ama Gıcığıma Gitti O Domuz

Ayrıca Oyunun Sonunda Ölmüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shitty Life˜ -- 10 Ekim 2010; 10:18:06 >
  • o dombilide acayip dövmeler güzel dövme desenleri yapmışlar...........
    bazı yerlerde fire mermilerin -kırmızı- üzerinde tam durunca sınırsız mermi hakkı gibi bişey oluyor....
  • Oyunun 6. chapter'ındayım, oyunu çok beğendim, herkese tavsiye ederim. Oyunun hikayesi insanı cidden heyecanlandırıp, meraklandırıyor.
  • arkadaşlar ben daha 2. chapterdayım kızı taşıdım bir yere getirdim sadece ben yukarı çıkabiliyorum oranın en ilerisine kadar gittim ama en sonunda bir yerde kalıyorum köprü gibi bir yer aşağısı mayın dolu orayı nasıl geçeceğim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.