Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 25 tl'yi de cebe koyduk ve enpara ile şimdilik vedalaştık. Kartımı kapattırmıyacağım. Durmasının 1 tl'lik bile götürüsü olmayacak kimsede. Belki psn olmasa bile ilgimizi çekebilecek başka kampanyalar olacaktır. Kartın durmasının faydası olur zararı olmaz düşüncesindeyim.

• Kampanya bitti. Ettiğimiz karlar yanımıza kaldı. En para kartı artık kışın arabanın camındaki buzu kazımakta kullanırım.
  • Telefon açıp müşteri temsilcime Enpara ile tanışmama neden olan bu kampanyanın sürmesini arzu ettiğimi ilettim. Bu sayede banka da bayağı birikimde yaptığımı ilettim. Müşterilerin isteklerinin dikkate alındığını ve yöneticilere iletileceği söylendi. Ben kampanyanın yeniden başlayacağına inanıyorum.
  • ben dün gaza gelip 200 lira atmıştım 100lira hala gelmedi noluyo lan hepinize geldimi para??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

ben dün gaza gelip 200 lira atmıştım 100lira hala gelmedi noluyo lan hepinize geldimi para??

Geldi geldi :)
  • Kampanyanın bitmesine üzülmüş olsamda , olayı sadece 50 tl'de 25 tl indirim olarak görmeyin arkadaşlar. Bankacılık işlemlerinin ücretsiz olmasından dolayı ben enparayı kullanmaya devam ediyorum.
  • aynen arkadaşlar, indirim alıyordum ve arada bankacılık işlemleri de yapıyordum. Bence güzel oldu ve ilerde gene yaparlar.
  • ezio4141 kullanıcısına yanıt
    aynen bende şaşmam enpara dan hem müşteri hizmetleri çok başarılı, müşteri memnuniyeti odaklılar
  • yine var kampanya ama bu defa playstation store , steam vs yok

sadece itunes, google play gibi yerler var

ve bu defa belirli kriterleriniz olması gerekiyor

yani zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: corvus_corvusan

Halen enparanın para iade kampanyası devam ediyor mu?

Hocam size pm atiyorum ama gelmiyor galiba, kontrol edermisiniz?

• arkadaşlar bu kampanya hala devam ediyormu acaba?yada yeniden gelme gibi bir ihtimali varmı?
  • Şu anda kampanya ile ilgili bir gelişme yok. Psn kampanyası bitti

• Psn kampanyamız sona ermiştir. Başka bir kampanyada beraber yeni fırsatları sizinle de paylaşmayı ümit ediyoruz

Enpara ailesi iyi günler diler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bi anlaşma yapsalar ya.

• S.a arkadaşlar enpara yeni geçtim TR psn den kartı ekleyecem ama hata veriyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

S.a arkadaşlar enpara yeni geçtim TR psn den kartı ekleyecem ama hata veriyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

Bir müddet bekle üst üste girersen bloke olur Gerçi bende iki kart var benim kartta hicbir sıkıntı yaşamadım ama eşimin kart ile bir kere alışveriş yaptım daha da yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

S.a arkadaşlar enpara yeni geçtim TR psn den kartı ekleyecem ama hata veriyor ne yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz

Aynen bende de kart bilgileri geçersiz diye hata veriyor,çözüm var mı?

• ARKADAŞLAR KART BİLGİLERİNİZİ VEYA ADRES NE OLURSA OLSUN TÜRKÇE KARAKTER KULLANMAYINNNN
  • Enpara da ps store kampanyası devam ediyormu

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.