Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence adamlar zaten belli bir kitleye hitap etmek istese bu karttan sınırlı sayıda finansbank müşterilerinden belli işlemleri yapanlara özel çıkartırlardı.Herkese ulaşmak istiyorlar ki bu change kampanyası sayesinde uzatıldı bir sonraki dönem kimse elini uzatmadı bu kampanya devam eder dedi son durum bu maalesef çok fazla talep olsa(en güzel gösterme yolu change.org) adamlar fikir değişikliğine gidip devam ettirebilirler diye düşünüyorum.

Ben bugün bir araştırayım dedim insanlarada %50 indirim yaramadı galiba herkes bitsin diye çaba gösteriyor sanki ilk change kampanyası bin kusur insan toplamış,yeni açılan kampanya kısmına baktım 25 kişi imza atmış, bu sabah bu konuya yazdım 50 kişiye yaklaştık bunu BSC-xbox-pc-ps bölümüne yansıtıp daha çok kişiye ulaştırmamız lazım.

Edit= Fazla yazışmadan arada kaynamasın imza atmak için

https://www.change.org/p/cozum-finansbank-enpara-com-enpara-n%C4%B1n-e%C4%9Flenceye-50-para-iadesi-uzat%C4%B1ls%C4%B1n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 23 Mart 2016; 19:30:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EXios

Bence adamlar zaten belli bir kitleye hitap etmek istese bu karttan sınırlı sayıda finansbank müşterilerinden belli işlemleri yapanlara özel çıkartırlardı.Herkese ulaşmak istiyorlar ki bu change kampanyası sayesinde uzatıldı bir sonraki dönem kimse elini uzatmadı bu kampanya devam eder dedi son durum bu maalesef çok fazla talep olsa(en güzel gösterme yolu change.org) adamlar fikir değişikliğine gidip devam ettirebilirler diye düşünüyorum.

Ben bugün bir araştırayım dedim insanlarada %50 indirim yaramadı galiba herkes bitsin diye çaba gösteriyor sanki ilk change kampanyası bin kusur insan toplamış,yeni açılan kampanya kısmına baktım 25 kişi imza atmış, bu sabah bu konuya yazdım 50 kişiye yaklaştık bunu BSC-xbox-pc-ps bölümüne yansıtıp daha çok kişiye ulaştırmamız lazım.

bende imzaladım. ama bu sefer oyun kısmını ekleyeceklerini sanmıyorum. müşteri hizmetlerini arayanların %60ı psnde kart sorun çıkartıyor diye arıyor muhtemelen; bunla uğraşmamak için bile iptal etmiş olabilirler oyun kısmını. Sadece ben bile 4-5 defa aramışımdır bu yüzden ki bilinmesi gereken çoğu şeyi bilen biri olduğumu düşünüyorum bu konuda...

• Hadi arkadaşlar 100 kişiye az kaldı acaba diyorum bu açan kişinin koyduğu 100 sınırını geçebiliyormuyuz yoksa geçildimi artık imza atılmıyor mu?

https://www.change.org/p/cozum-finansbank-enpara-com-enpara-n%C4%B1n-e%C4%9Flenceye-50-para-iadesi-uzat%C4%B1ls%C4%B1n

Olmadı yenisi başlatalım sınırı 1.000 kişi yapalım.
  • Az önce Enpara ile görüştüm,Oyun gurubuna ait olan indirim bitiyor diğer %50 indirimli eğlence Grubu ayın enparaları için devam edicekmiş, Bende imzaladım inşallah istediğimiz sonuca ulaşırız..
  • Arkadaşlar ben fazla umutlu degilim bende imzaladım fakat baktım daha 75 olmuş bu kadar az kişimi kullanıyor bu kartı. Şindiye kadar 1000 i bulmalıydı Ancak kitleler halinde kart iptalleri olursa ozaman cayarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamewon

Arkadaşlar ben fazla umutlu degilim bende imzaladım fakat baktım daha 75 olmuş bu kadar az kişimi kullanıyor bu kartı. Şindiye kadar 1000 i bulmalıydı Ancak kitleler halinde kart iptalleri olursa ozaman cayarlar.

Bende senin gibi düşünüyorum kardeşim, çok umutlu değilim ama imzaladım.. Umarım düşündüğümüzün aksine güzel gelişmeler olur da herkes yine faydalanmaya devam eder.. Bir kaç arkadaşımı da yönlendirdim imza için.. İmza olayı rica misali lütuflarına kalmıştır ama iptal olayı tepkidir daha büyük etki yaratır..!!! İmza olayı sonuç vermez ise iptalden başka seçenek kalmıyor.. Nisan iadelerinden sonra bende dahil birçok kişi iptal işlemi yapacak ama imza kampanyası şuan ki süreci değiştirir mi bekleyip görmek lazım..

• Siz buna inanıyormusunuz ? 100 kişi imza toplayamıyoruz iptallerin olacağına mı inanıyorsunuz ? 2014 yılında insanların çoğu kaçırdığı için imza attı ve çabucak toplanabildi bin kişi ancak şimdi bakıyoruz duruma 100 kişi çıkmıyor bile..
  • İmzaladım

• quote:

Hadi arkadaşlar 100 kişiye az kaldı acaba diyorum bu açan kişinin koyduğu 100 sınırını geçebiliyormuyuz yoksa geçildimi artık imza atılmıyor mu?

Olmadı yenisi başlatalım sınırı 1.000 kişi yapalım.

Bu ne yaav?

Yahu bu memleket beni öldürecek.
    Adamlar söğüt gölgesi mi de sana hayat boyu oynadığın oyunun (yani tamamen gereksiz bir lüksün) yarısını geri ödesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Siz buna inanıyormusunuz ? 100 kişi imza toplayamıyoruz iptallerin olacağına mı inanıyorsunuz ? 2014 yılında insanların çoğu kaçırdığı için imza attı ve çabucak toplanabildi bin kişi ancak şimdi bakıyoruz duruma 100 kişi çıkmıyor bile..

bu konu içerisinde değil de güzel bir başlık ve iyi bir açıklama ile GENEL'den konu açarsan daha fazla kişinin ilgisini ve dikkatini çekebilirsin diye düşünüyorum kardeşim.. Çünkü şuan ki konunun içeriği sadece playstation için geçerli onun dışında Xbox ve Steam gibi diğer platform kullanıcıları senin paylaşımlarını PLAYSTATION ana başlığından bu konuya girmedikleri sürece göremezler.. Bir şeyler yapmak için mücadeleni takdir ediyorum ama bu ay harcamalar yapıldı ve millet geçti bir köşeye iadeleri bekliyor.. İadeler geldikten sonra kartı kullanamayan adam ne yapacak bankacılık hizmeti almıyorsa mecbur iptal edecek hele ki 3-4 kartı olanlar iadeleri alır almaz hemen iptal edecek..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaturcamawzer -- 24 Mart 2016; 14:34:13 >

• Febr kullanıcısına yanıt
    Git başkasını trolle.

Block..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 24 Mart 2016; 15:15:33 >
  • Alaturcamawzer A kullanıcısına yanıt
    Hocam açmak isterim tabi ki ancak change.org kampanyası 100 kişi daha fazla imza toplayabiliyormuyuz bilmiyorum açan kişi 100 kişi sınırıyla açmış ve burda yetkililer fazla ilgilenmiyor yani tek tek konu açsam 3 farklı yere yukarıdaki gibi trollemek isteyen çok olacak.Yetkili bir isim xbox,pc bölümlerine yansıtacak olsa direkt açarımda sorun değil ancak ben böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum.En iyisi bu 100 kişinin imzasını bekleyip sonucu görmek ama 100 kişide yeterli gelmez gibi duruyor yapacak birşeyde yok.
  • Bu ay da devam ediyordimi kampanya

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Bu ay son artık Nisan'dan sonra appstore,googleplay üzerinden devam edecek ancak ayın enparalısı olmak lazım.
  • steam ve ps den bahsediyorsan bu ay sonu bitiyor. Diğerleri devam edecek sanırım. Ama o da ayın en paralılarına özel olacak büyük ihtimal.
    Kartı benim gibi her yönden kullananlar için bu sorun teşkil etmeyecek tabi o ayrı..
  • Eger birçok kişide 3 4 enpara kart varsa ve bunları psn de kullanıyorsa tahminlerden çok daha fazla iptal olabilir l. Durun bakalım ayın beşinden sonra belli olur

• quote:

Git başkasını trolle.

Block..

Ya bir de BLOK diye yazanlar var ya, anlamıyorum.

• Öncelikle enpara çalışanı değilim onu belirteyim

Niye kapatıyorsunuz kartı ben de anlamadım. Diğer bankalara göre derdi çok az hatta yok. Eft, havale ücreti yok, senelik hesap işletim ücreti yok, başka atmlerden ücretsiz para çekme şansı tanıyor, çalışanları şimdiye kadar gördüğüm kadarıyla gayet nazik konuşmasını bilen kişiler, en güzeli de şube derdi olmaması. Her şey internetten tertemiz.... Ben diğer bankaları kapattırdım hep, sadece enpara kullanıyorum o derece. Seneler sonra ilk defa beni sömürmeyen bir bankacılık hissi yarattı bende enpara. Diğerlerinde hep bir yerlerden yoluyorlar kaz gibi. İnsan parasını yatırıyor ama güvenemiyor.

Akbank, işbank, garanti hepsi dayıyor senelik ücretleri. Hele Akbank a söylecek söz bulamıyorum. Sadece Kredi kartı için "üyelik ücreti" adı altında 98 tl kesiyor.

Elbet bu da bir gün cortlayacak ama şu an güzel gidiyor bence enpara. Sırf %50 iade kampanyası biteceği için kapatmaya değmez diye düşünüyorum. Bunu kapatacağınıza diğer kullanmadığınız bankaları kapatın bence. Hepinizin de bütün bankaları aktif kullanan iş adamları olduğunuzu düşünmüyorum... Bir gün bir banka için bunları yazacağımı da düşünmezdim

• le passager kullanıcısına yanıt
    Güzel bir yazı olmuş.
    Aynı şekilde harfiyen katılıyorum.

Bana gelen yıllık aidatlar bu ay :
    Garanti miles smiles 159 TL
    Garanti miles smiles amex 89 TL
    Hesap kullanım 89 TL

Eft : 4 TL

Enpara hepsi ücretsiz...

• Enpara ps kampanyası bitsede anladığım kadarı ile diğer kampanyalar devam ediyor. Bu kartın en güzel yanı hesap işletim ücreti olmaması hiçbir şeye para ödemek zorunda değiliz ben tüm platformlarda bu kartı kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.