Şimdi Ara

Enpara mı, Nuvo mu, Mutlu Param mı, Dijital Deniz mi, CEPTETEB mi, iGaranti mi, Senin Bankan mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
12
Favori
33.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi şubesiz bankacılık ilerleme gösteriyor. Enpara ve Nuvo'dan sonra bir sürü alternatif çıktı. Hatta şu yazıdan görebilirsiniz: Şubesiz Bankacılık için 7 Alternatif >>

Neyse, gelelim asıl konuya bu şubesiz bankacılık modelleri üzerine bir değerlendirme yapalım dedim. Kullandığınız banka hangisi ve yeni açacaklar için hangisini öneriyorsunuz?

Enpara mı, Nuvo mu, Mutlu Param mı, Dijital Deniz mi, CEPTETEB mi, iGaranti mi, Senin Bankan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FEDbaskani -- 4 Şubat 2015; 16:53:39 >

• ben enpara kullanıyorum bildiğim kadarıyla en yüksek faiz veren bankada o galiba
  • Sitene akbank direkt i ekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin Bankan :)

Adamlar resmen normal bankayı dijitale çevirmişler. Su anda sadece temel bankacılık işlemlerini yaptırıyorlar internetten, ancak yakın zamanda Araç ve Konut finansmanı satmaya başlayacaklar.

Sahibinden.com'da arabayı beğen, sonra Senin Bankan'dan hemen araç finansmanını kullan. Vay be. Aklıma gelmezdi dijitallesmenin bu kadar hayatimıza girecegi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 5 Şubat 2015; 23:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara iyi . Ancak henüz işlevsellik yönünden yetersiz kaldığı yerler var.

iGaranti 'de , hesap işletim ücreti, EFT ,havale ücreti şimdilik yok. Gelecekte bunlar ücretli hale gelebilir. Geleceğe yönelik garanti vermiyorlar. Oysa Enpara'nın sözleşmesinde yazıyor ,bunların hep ücretsiz olacağı.
  • Hangisi daha avantajlı yok mu fikri olan. Canlandiralim konuyu

• Hala Kuveyt diyenler var. Ya bunların ATM'si yok!

Ben Enpara-Nuvo-iGaranti-CEPTETEB kullanıyorum. Hepsinden memnunum :)

Hepsinin avantajı var. Enpara ve iGaranti'nin iadeleri Nuvo'nun 4 alışveriş olayı. CEPTETEB'in faiz olayı... İlla birini kullanacağım kafası bana garip geliyor.

Tek sorun Finansbank ATM'si :/ Sürekli sorunlu. Para çekeceğim zaman diğerlerine EFT yapıyorum.

Mutlu Param kredi çekmek için kullanılabiliyor. Orada da HİÜ falan var. Dijital Deniz de de HİÜ vs var.
  • Akbank ücretsiz değil ki?
  • arkadaşlar igaranti hesap işletim ücreti ve eft bedeva olayı temmuza kadar mı
  • sozde adı garantı ama garanti pazara kadar
  • en para 2 gün içinde kartı yollayıp hesabımı işleme açtı. enparanın müşteri hizmetleri ayrı arayınca hemen cevap veriyorlar. nuvo ise 1 hafta oldu kart falan gelmedi arayan soran da yok. garantinin önünden geçilmez bir banka gerisini bilmiyorum.
  • Finansbank ta mobil uygulamasını kullanan müşterilerinden 2 TL eft işlem ucreti almaya başladı. Heriflerin duracağı yok, bir yerden ucreti kesiyorlar diger yerden dayiyorlar...Müşteriler olarak az kazandiriyoruz sanki.
    Her bankanin hemen hemen ekuri bankaciligi oldugu icin ,diger tarafına kaymamiz icin yapilan ince hesaplar oldugunu da düşünmüyor değilim hani..
    Ne diyim, valla gina geldi artik. Oradan 2 tl yi kurtar, şuradan 5 tl yi heba etme derken her alternatifi aramak bulmakta yorucu. Hicmi birsey doğru,yolunda,mutlu vs. Şekilde gitmeyecek ya.
    Herseyde oyun, herseyde adilik, herseyde bir tuzak

• iGaranti kullanmak için galiba Garanti Bankasında hesabımız olması gerekior sanırım?Kullananlar bilgilendirsin lütfen:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagram

iGaranti kullanmak için galiba Garanti Bankasında hesabımız olması gerekior sanırım?Kullananlar bilgilendirsin lütfen:

Eğer daha önceden Garanti hesabın yoksa uygulama üstünden veya internet sitesinden kaydolabilirsin. Sözleşme eve yollanıyor ve kimlik fotoğrafı alınıyor. Onaylandığında da hesap açılmış oluyor.
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Dostum boş yapma gereksiz yere finansbanktan bahseden kim burda enpara ayrı finansbank hizmeti ayrı ortalıgı birbirine verme ENPARA HER ZAMAN ÜCRETSİZ OLACAK sözleşmede yazıyor. 2lira kesiyor 5lira kesiyor falan milletin aklını çelme.
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    EFT-Havale Ücreti: 1 Temmuz 2015

Hesap İşletim Ücreti: 1 Ocak 2016

http://www.igaranti.com.tr/ig/urun_ve_hizmet_ucretleri.page?

tarihine kadar alınmayacağı yazmakta.

Sıfırdan müşteri olabiliyorsunuz.

Ve sıfırdan ilk başvuru için sadece telefon uygulaması ile yapabiliyorsunuz (başka bir alternatif varsa yazabilirsiniz).

(1,5 yıldır hiç eft-havale-hiü ücreti aldığını görmedim. Sürekli tarihleri ileriye atıyorlar. Almaya başlarlarsa zaten kapatmakta kolay.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frankınkut -- 15 Mart 2015; 0:42:22 >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Abi Enpara'nın bu bilgi ile bir ilgisi yok ki :D

Ayrıca tüm bankalar mobil-internet dinlemeden 1-2,5 lira arası ücret kesiyor.
  • Canlandıralım konuyu normal tl kartım var nuvo açmayı düşünüyorum herşey ücretsiz değilmi beyler nuvoda? Vede ücretsiz mi kalacak garantisi varmı?

Öğrenci nuvomu açmamı önersiniz?

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Evet ucretsiz ama garantisi yok.

• enpara sözleşmesinde biz imzalarken verilen hizmetlerin ücretsiz kalacağı ile alakalı ibareler var
    yakın zamanda başvuran arkadaşlar maddeleri iyi okusun
    bize yokken yarın öbürgün size ücret geçirebilirler sonuçta herkesin sözleşmesinde ne varsa o bağlayıcı oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.