Şimdi Ara

QNB FİNANSBANK PARAPUAN NERELERDE KULLANILABİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her alışverişimden sonra mesaj ile 10 TL parapuan kazandınız mesajı geliyor.

yalnız, biraz araştırdım. şu anda parapuan kullanılabilen sadece 1 tane market bulunuyor (METRO Market)

şikayetvar.com sitesine de Parapuan şikayetleri hakkında bir çok şikayet yazılmış.

1 tane dahi kullanabileceğimiz internet mağazası yok.

varsa bildiğiniz mesaj yazarsanız sevinirim.

• Bulamazsın kardeş..Bende ne zamandır 50 tl puanı harcamak istiyorum ama bulamadım bi yer..

• chaplinn kullanıcısına yanıt
    Değiştirmek gerek aslında. 3000 TL Lik alışveriş yaptım. Hiç bir faydasını göremedim. Eskiden peşin fiyatına taksitli işlemler yapıyorduk artık bir cazibesi kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Değiştirmek gerek aslında. 3000 TL Lik alışveriş yaptım. Hiç bir faydasını göremedim. Eskiden peşin fiyatına taksitli işlemler yapıyorduk artık bir cazibesi kalmadı.

aynen...ben world eko ya başvurdum onaylandı gelince onu kullanacağım.

• Market olarak carrefoursa'da geçiyor diyorlardı forumda. Hatta migros vs gibi bilinen yaygın marketlerden sadece carrefoursa'da geçiyor diyorlardı. Orayı deneyebilirsiniz.
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Evet dostum. CarrefourSA da da geçtiği söyleniyor. Kötü yanı. Benim bulunduğum bölgede ne metro market nede CarrefourSA var. İkisinin internet mağazasına da baktım. Puanları ordan kullanamıyoruz. 1 tane web üzerinden kullanabilecek bir yer olsaydı iyiydi.
  • N11'de geçiyor mu hocam? En son geçmiyordu diye hatırlıyorum ama şimdi bakınca geçiyor gibi gözüküyor:

https://www.n11.com/genel/odeme-secenekleri-393251

https://www.n11.com/destek-merkezi/kupon-kampanyalar/puan

Tabi puan+para kullanımı yapılamıyormuş. Ürün tutarı puan tutarını geçmeyecekmiş. 10 liraya da n11'den ne alınır bilemedim

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

Dostum N11 den birşey almayı denedim. olmuyor. Nakit kartımı da denedim kredi kartımı da denedim olmadı.

• Anladım hocam. Sitede kullanılabilir yazıyor ama siteyi güncellememişler demeki ki Başka nerde kullanılabilir bilmiyorum. Keşke daha fazla yer ile anlaşma yapsalar. World de internette 1-2 site hariç çoğu sitede geçmiyor ama en azından migros a101 şok vs çoğu fiziksel mağazada geçiyor. Finans'ta bırak interneti, kullanacak fiziksel mağaza zor bulunuyor Bir kaç ay öncesine kadar şok'ta geçiyormuş, onunla anlaşmaları da bitmiş. Puan vermesi iyi de, kullanacak yer sıkıntı
  • Ankara ve bir kaç ilde yunus market var orda geçerli ben kullandim
  • Finansbank pos cihazı olan yerlerde kullanılabiliyor bildiğim. Ama nereye sorsam başka bir bankanın pos cihazını kullanıyor.
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Sok market sorun ortak kullanım olması gerek en yaygın banka sok markette var
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz ilde yunus market varsa kullanabilirsiniz bana 60 tl verdiler ben orda kullandim
  • Gratis'te geçiyor, az önce mağazasına gidip kullandım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.