Şimdi Ara

Enpara mı Nuvo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki sistemden birine geçmeyi düşünüyorum hangisini önerirsiniz? İnternette enparanın son zamanlarda o kadarda iyi olmadığını okuyorum. Ayrıca enparanın sözleşmesi çok kısaymış nuvo'nun nasıl? Forumda daha önce benzeri konular açılmıştı ancak günümüz itibariyle olay nasıl tekrar sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shallow Bay -- 5 Haziran 2016; 15:17:49 >

• Shallow Bay kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle enpara. Bu aralar kampanyaları cılız ama nuvo hakkında çok sayıda şikayet var. Sözleşmeyi aktif ileti kurye şirketi ile gönderiyorlar, onlar da müşteri bilgilerini dolandırıcılara satıyorlar. Nuvo konusunda baya tartışıldı. Müşteri hizmetlerinin kötülüğü, kampanya iadelerinin geç yatması Vs sorunlar varmış. Sözleşme örneklerine sitesinden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bence kesinlikle enpara. Bu aralar kampanyaları cılız ama nuvo hakkında çok sayıda şikayet var. Sözleşmeyi aktif ileti kurye şirketi ile gönderiyorlar, onlar da müşteri bilgilerini dolandırıcılara satıyorlar. Nuvo konusunda baya tartışıldı. Müşteri hizmetlerinin kötülüğü, kampanya iadelerinin geç yatması Vs sorunlar varmış. Sözleşme örneklerine sitesinden ulaşabilirsiniz.

enparada baya takım elbiseli müşteri temsilcisi gelip yapıyor diye biliyorum nuvo'da öyle değilse düşünmeye bile değmez.
  • al birini vur ötekini de
    enpara bence nuvodan daha iyi , arayınca karşına muhatap çıkıyor.
  • Bence ikisini de al hangisinin kampanyası işine gelirse onu kullanırsın...
    Gerçi artık enpara iyice uyandı ayın enparalısı falan çıkardı ama yine de denemek lazım
    Şu ana kadar nuvodan bi sıkıntı yaşamadım ama bu sıkıntı yaşayanların olmadığı anlamına gelmez tabii...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla benim bildiğim enpara hariç hepsi kendi bankalarının genel sözleşmesini ımzalatıyorlar. Enpara hayatımda gördüğüm en sade ve kısa bankacılık sözleşmesi.

• quote:

Valla benim bildiğim enpara hariç hepsi kendi bankalarının genel sözleşmesini ımzalatıyorlar. Enpara hayatımda gördüğüm en sade ve kısa bankacılık sözleşmesi.

kampanya ve faizler durmadan değişir onun için hizmet değiştireceksem o işin sonu yok, benim için önemli olan iyi hizmet vermesi ve ücretsiz hizmet vereceğini enpara gibi temin etmesi o yüzden enpara alıcam
    Faiz olayı merkez bankasıyla alakalı ama enpara bu konuda rakiplerinin gerisinde kaldı. Cepteteb de düşünün derim ben. İlk 50bın kişiye ücretsiz kredi kartı veriyor.

Bu arada genel bir uyarı yapayım, kullanmadığınız zaman tüm kartlarınızı internet alışverişine kapatın. Alışveriş yapılan siteler kart bilgilerini caldırıyor, kartlarla 3d secure olmadan turkcell tl yükleme ve ttnet fatura ödeme işlemleri yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 5 Haziran 2016; 16:44:47 >
  • quote:

Faiz olayı merkez bankasıyla alakalı ama enpara bu konuda rakiplerinin gerisinde kaldı. Cepteteb de düşünün derim ben. İlk 50bın kişiye ücretsiz kredi kartı veriyor.

Bu arada genel bir uyarı yapayım, kullanmadığınız zaman tüm kartlarınızı internet alışverişine kapatın. Alışveriş yapılan siteler kart bilgilerini caldırıyor, caldırıyor, kartlarla 3d secure olmadan turkcell tl yükleme ve ttnet fatura ödeme işlemleri yapıyorlar.

75 tl yıllık ücreti var yazıyordu.http://www.cepteteb.com.tr/Dokumanlar/Kart_Bilgilendirme_Formu.pdf

50 bin kotası dolduktan sonra yıllık 75 lira. Kota henüz dolmadı, dolduğu zaman sitesinde duyurulacak.

• quote:

50 bin kotası dolduktan sonra yıllık 75 lira. Kota henüz dolmadı, dolduğu zaman sitesinde duyurulacak.

genel politikası değilde ilk 50 bin vs gibi sayı belittiklerinden biraz şüpheli yaklaşıyorum daha sonra kart yenilendiği zaman ücret keserler gibi geliyor bana
    Keserse kendi kaybeder, sitesinde ilk 50 bin kurucu üyemiz hiçbir zaman kart aidatı odemeyecektır yazıyor, ekran görüntüsünü aldık thh'ye başvurup çatır çatır geri alırız sonra da kartı kapatırız.
    http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti
    quote:

– Üstelik CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuran ilk 50.000 kurucu üyemiz, hiçbir zaman kart aidatı ödemeyecek. Sen de kart aidatı ödemek istemiyorsan bu fırsat hala devam ediyor, ilk 50.000 kişiye ulaştığımızda buradan duyurusunu yapacağız, için rahat olarak karta başvurabilirsin.

Cepteteb'e yeni başvurdum, 2 yıldır enpara kullanıyorum. Enparanın sistemi gayet oturmuş, kendine özel sade bir sözleşmesi var, internet ve mobil şube arayüzleri gayet sade. Cepteteb'de ise ürün çeşitliliği daha fazla, faiz oranları daha uygun fakat internet şubesi bana karışık geldi. İki farklı arayüzü var, normal teb internet şubesine de geçiş yapılabiliyor. Genel teb sözleşmesi ve ürün bilgi formu ımzalatıyorlar, listede Cepteteb hesap için ücretsiz yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 5 Haziran 2016; 17:16:12 >

• quote:

Keserse kendi kaybeder, sitesinde ilk 50 bin kurucu üyemiz hiçbir zaman kart aidatı odemeyecektır yazıyor, ekran görüntüsünü aldık thh'ye başvurup çatır çatır geri alırız sonra da kartı kapatırız.
    http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti
    quote:

– Üstelik CEPTETEB Kredi Kartı’na başvuran ilk 50.000 kurucu üyemiz, hiçbir zaman kart aidatı ödemeyecek. Sen de kart aidatı ödemek istemiyorsan bu fırsat hala devam ediyor, ilk 50.000 kişiye ulaştığımızda buradan duyurusunu yapacağız, için rahat olarak karta başvurabilirsin.

herhangi bir yerden kaçıncı üye olduğunuzu görebiliyor musunuz?

Maalesef göremiyoruz, ama canlı destekten sorduğunuzda kotanın dolup dolmadıgını söylüyorlar, şu an dolmamış.

• quote:

Maalesef göremiyoruz, ama canlı destekten sorduğunuzda kotanın dolup dolmadıgını söylüyorlar, şu an dolmamış.

kart ücreti belki almaz ama daha sonra eft havale veya farklı bir şeyden acısını çıkartır gibi geliyor. Enpara alayım şimdilik ben
    Piyasada bu kadar rakip varken o hataya düşeceklerini sanmam. Enpara'ya mutlaka başvurun zaten, en oturmuş sistem enpara'da. Cepteteb'i alternatif olarak verdim.
  • tabiki enpara nuvodan daha iyi. Tartisilmaz bile. Mesela Nuvoda parani vadeliye atmaya mecbursun. ama enparada vadeli tabiki var ama vadesiz de faiz getiren hesap var. Nuvoda yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.