Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende anlamıyorum,basvurmadım ama cebe her hafta msj geliyo kredi hazır diye...

• quote:

Orijinalden alıntı: Safe Zone

1700 kredi puanı ile 6 bin lira kredi için red yedim, düzenli gelir de vara. Bu enpara çok tuhaf değil mi? Müşteri hizmetlerini arasam bir faydası olur mu?

Kredi puanımı ücretsiz nasıl öğrenebilirim? Findex'de ücretliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 15 Mart 2017; 20:2:16 >
  • En düşük kaç faizle kredi çektiniz?
  • İyice uçtu en para. Ziraat uygun 1.16

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

quote:

1700 kredi puanı ile 6 bin lira kredi için red yedim, düzenli gelir de vara. Bu enpara çok tuhaf değil mi? Müşteri hizmetlerini arasam bir faydası olur mu?

OLMAZ!! ben aradım işe yaramadı geçen bir abi kafayı yemişti
    kkb 1800 gelir 3400 5000 tl kredi:ret

Bildirdiğiniz maaşı aldığınız iş yerinde ne kadar süredir çalıştığınız çok önemli. Sorun bu sürenin kısalığından kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMET EGEMEN

quote:

OLMAZ!! ben aradım işe yaramadı geçen bir abi kafayı yemişti
    kkb 1800 gelir 3400 5000 tl kredi:ret

Bildirdiğiniz maaşı aldığınız iş yerinde ne kadar süredir çalıştığınız çok önemli. Sorun bu sürenin kısalığından kaynaklanıyordur diye tahmin ediyorum.

Hocam biraz geç cevap olmuş ama Enpara bu aralar fasa fiso boş yere başvuru yapıp da kkb notunuzu düşürmeyin. 1800 not, emekli+çalışan adama 5000 TL kredi vermeyen banka olur mu?

• Yaklaşık olarak 1.5 senedir işsizim aöf de okuyorum. Çalışırken ailem için çektiğim bir kredi var. Onu da zaten düzenli olarak ödeyemiyorum. Kredi kartlarımı filan hep patlattım. Yani anlayacağınız kkb berbat durumda. Geçen gün cep telefonuma mesaj geldi 23000 tl krediniz hazır enpara.com diye. Baştan inanmadım dolandırıcı filan zannettim daha sonra öylesine basvurdum ve bir baktım ki 23.000 lira şak diye geçti hesabıma. Açıkcası Parayı alana kadar ben bile inanamadım. çokta ihtiyacım vardı valla ne yalan söyleyim. Daha öncede paraya sıkıştığım bir anda 900 tl ekpara limiti vermişlerdi bu yüZden seviyorum enpara.com'u

Tabi işsiz adama niye bu kadar yüklü kredi verirler onu da anlamıyorum sanırım sürekli enpara.comu kullanmam ile bunun bir ilgisi var. Adamların yağlı müşterisi olduk resmen. Yoksa başka türlü mümkünatı yok şuan 600 filandır puanım.
    Bu arada kendim eski hsbc bank personeliyim ama onun da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Birde 2 kredi üst üste bindi ve bu yüzden bana kabaran bir şey olduğunu hissediyorum.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 10 Mayıs 2017; 18:9:12 >

• bu enparanın kredi değerlendirme politikasını gerçekten merak ediyorum.
  • konuyu görmüşken yazayım dedim , bunlara cepten 25 bin lira krediye başvurduk red yedik ertesi günün sabahında garanti şubesinde adamlar 10 dakikada krediyi verdi degisik bi politikaları var gerçekten ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk_09

Yaklaşık olarak 1.5 senedir işsizim aöf de okuyorum. Çalışırken ailem için çektiğim bir kredi var. Onu da zaten düzenli olarak ödeyemiyorum. Kredi kartlarımı filan hep patlattım. Yani anlayacağınız kkb berbat durumda. Geçen gün cep telefonuma mesaj geldi 23000 tl krediniz hazır enpara.com diye. Baştan inanmadım dolandırıcı filan zannettim daha sonra öylesine basvurdum ve bir baktım ki 23.000 lira şak diye geçti hesabıma. Açıkcası Parayı alana kadar ben bile inanamadım. çokta ihtiyacım vardı valla ne yalan söyleyim. Daha öncede paraya sıkıştığım bir anda 900 tl ekpara limiti vermişlerdi bu yüZden seviyorum enpara.com'u

Tabi işsiz adama niye bu kadar yüklü kredi verirler onu da anlamıyorum sanırım sürekli enpara.comu kullanmam ile bunun bir ilgisi var. Adamların yağlı müşterisi olduk resmen. Yoksa başka türlü mümkünatı yok şuan 600 filandır puanım.
    Bu arada kendim eski hsbc bank personeliyim ama onun da bir etkisi olacağını sanmıyorum. Birde 2 kredi üst üste bindi ve bu yüzden bana kabaran bir şey olduğunu hissediyorum.

Geçmiş olsun ..Zor bir durum.

Kira olmasa borç da olmasa işsizlik evden çıkmazsın olur biter ama diğer türlü olmuyor.Pişman olmadınız mı keşke kredi çıkmasaydı diye ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Mayıs 2017; 10:54:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Yaklaşık olarak 1.5 senedir işsizim aöf de okuyorum. Çalışırken ailem için çektiğim bir kredi var. Onu da zaten düzenli olarak ödeyemiyorum. Kredi kartlarımı filan hep patlattım. Yani anlayacağınız kkb berbat durumda. Geçen gün cep telefonuma mesaj geldi 23000 tl krediniz hazır enpara.com diye. Baştan inanmadım dolandırıcı filan zannettim daha sonra öylesine basvurdum ve bir baktım ki 23.000 lira şak diye geçti hesabıma. Açıkcası Parayı alana kadar ben bile inanamadım. çokta ihtiyacım vardı valla ne yalan söyleyim. Daha öncede paraya sıkıştığım bir anda 900 tl ekpara limiti vermişlerdi bu yüZden seviyorum enpara.com'u

Kira olmasa borç da olmasa işsizlik evden çıkmazsın olur biter ama diğer türlü olmuyor.Pişman olmadınız mı keşke kredi çıkmasaydı diye ?

Teşekkür ederim. Aslında baştan endişelendim ama kredinin çıkmasına iyi oldu şimdi. Çünkü Zaten bu paranın bir kısmıyla kredi kartlarını kapadım peşin ödeme olduğu için bayada indirimi oldu. Artan parayla baya bir ihtiyaç karşıladım açıkcası tadilatlar ve bir kaç eşya taksidi bide elden borçlar filan vardı onu da burdan hallettim tek yere borçlandık gibi oldu işte...

birde enpara kredisinde dosya masrafı vb. Almıyor o da baya cazip geldi. Neyse ki allahtan kira filan yokta altından kalkabiliyoruz şimdilik. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Teşekkür ederim. Aslında baştan endişelendim ama kredinin çıkmasına iyi oldu şimdi. Çünkü Zaten bu paranın bir kısmıyla kredi kartlarını kapadım peşin ödeme olduğu için bayada indirimi oldu. Artan parayla baya bir ihtiyaç karşıladım açıkcası tadilatlar ve bir kaç eşya taksidi bide elden borçlar filan vardı onu da burdan hallettim tek yere borçlandık gibi oldu işte...

birde enpara kredisinde dosya masrafı vb. Almıyor o da baya cazip geldi. Neyse ki allahtan kira filan yokta altından kalkabiliyoruz şimdilik. :)

Bence iyi yapmışın boşver el borcun falan varsa vermen daha iyi itibar çok önemli parayla satın alınamayacak şeydir itibar rahat rahat da ödersin tek yere borçlu olmak daha iyi

• www.kredigo.com.tr
    Finansbankın kredi sitesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işyeri teyidi için arayıp duruyolar.

iş yerimde sabit tel yok kurumsal firma olduğu için konusabilecekleri bir kişi yok.

bu durumda ne yapabiliriz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

işyeri teyidi için arayıp duruyolar.

iş yerimde sabit tel yok kurumsal firma olduğu için konusabilecekleri bir kişi yok.

bu durumda ne yapabiliriz acaba

Kendi kullandığınız ev numaranızı iş yeri olarak verin veya tanıdığınız bir kişinin iş yerini verin aradıklarında burda çalışıyor desin
  • Garanti bankası 27 bin kredi tanımlamış

Ing bank 11 bin tanımlamış

Malesef enpara 2000 lira dahi vermiyor çıldıracağım

Virgül kredi puanım 1685

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi34i -- 17 Temmuz 2017; 0:55:14 >
  • emree70 kullanıcısına yanıt
    aradıklarında tam olarak ne soruyolar hocam peki?

sadece şu görevle burda çalışıyor tarzı bir bilgi yeterli oluyor mu acaba?
  • erdi34i E kullanıcısına yanıt
    Garanti ve İNG'yi kullanın gitsin...ENPARA gıcıktır...
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Amac enparadan almak

İhtiyac yok zaten

Sadece kredi notunu yukarı çıkartmak için

Almak istiyorum

Enpara ile Garanti ,ing arasında. 150 tl fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: erdi34i

Amac enparadan almak

İhtiyac yok zaten

Sadece kredi notunu yukarı çıkartmak için

Almak istiyorum

Enpara ile Garanti ,ing arasında. 150 tl fark var

İhtiyaç yokken kredi çekilir mi

Kredi notunu arttırmak için kredi kartı alın, ekstreleri düzenli ödeyin, yükselir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.