Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hesabın enparada ise 5 dk da para hesabında.
  • enpara.coma yapılan başvurular neye göre değerlendiriliyor, kredi puanım 1600 ün üzerinde ama herhangi bir evrak yada maaş yazısı istemiyorlar neye göre karar veriyorlar
  • Bazılarına Leblebi gibi veriyorlar krediyi ben 2000 tl istiyorum değerlendirilmedi diyor lan 2bin tl ? sanki parayı alıp amerikaya kaçacam
  • dogus_83 kullanıcısına yanıt
    bendende hiç evrak istemediler. Maaşımı yazdım o kadar. 25000 zaten onlar önermişti
  • dogus_83 kullanıcısına yanıt
    maaşını tc kimlik numaran uzerinden ssk kaydına bakarak otomatik kontrol ediyor sistem. o yüzden ekstra bir belge vs gerekli değil.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    dediğin doğrudur zira benim ssk kaydım olmadığından çoğu banka benim kredi kartı veya kredi istemimi otomatik olarak red etmiştir. Enpara hariç. Burasıda muamma
  • Suan en uygunu bu heralde. Karşılaştırmalı siteden baktım en düşük finansbank gösteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kredinen maksimum kaç para talep edebiliyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanarya75 kullanıcısına yanıt
    30bin
    Peki hocam bu paranın verilmesi kesin mi? Gelirine, durumuna vs bakıpta mı sınır veriyorlar?
  • kanarya75 kullanıcısına yanıt
    kesinliği yok hocam. bankanın değerlendirme kriterlerine göre değerlendirilir.

ne olursan ol alabileceğin max tutar 30 bin tl.
    Tamamdır hocam teşekkürler.
  • Evdekilerden gizli çekeceğim krediyş eve kağıt vs gönderiyorkar mı ? Evdekilerin haberinin olabileceği bir şey yada

• acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    Hayır. Her şey mail ile geliyor.
  • acemiyoutuber kullanıcısına yanıt
    ödemelerini zamanında yaparsan herhangi bir şekilde evrak falan gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Uniden mezun olmuş ama işi olmayıpda kredi alabilen varmıdır?

Verdi mi kredi hocam size enpara ?
  • Öğrenciyiz fakat 1650 kkb puanı var. Ödemeler düzenli. 5000 tl ihtiyacım oldu. Ödemelerim düzenlidir gerekirse haftasonu çalışır yine zamanında öderim. Enpara vermiyor. Nereye başvurayım. Nedir bankaların bu sorumsuzluğu? Ögrenciyiz fakat bizde insanız. Sağlık ihtiyacım için ama vermiyor. 1 kere bile borç geç ödemedim. 1 senedir 750 tl limitli kredi kartım var her ay sonu bütün limitim bitmiş olur ama gününde öderim. Başka hangi banka verir bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Öğrenciyiz fakat 1650 kkb puanı var. Ödemeler düzenli. 5000 tl ihtiyacım oldu. Ödemelerim düzenlidir gerekirse haftasonu çalışır yine zamanında öderim. Enpara vermiyor. Nereye başvurayım. Nedir bankaların bu sorumsuzluğu? Ögrenciyiz fakat bizde insanız. Sağlık ihtiyacım için ama vermiyor. 1 kere bile borç geç ödemedim. 1 senedir 750 tl limitli kredi kartım var her ay sonu bütün limitim bitmiş olur ama gününde öderim. Başka hangi banka verir bana?

Siz ne zaman başvurdunuz ? Bende 1.400 lira için başvurdum ve puanım 1.389 çıkar mı acaba ? Bayramdan sonraya gün verdi Enpara.
  • otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    hocam bankaların işi belli olmaz, skor iyi fakat resmi gelirin olmadığı için kredi çıkması genel anlamda bu şartlarla zor görünüyor
  • gün verdi dediğiniz ne hocam?

benim bildiğim ve gördüğüm kadarıyla netten onaylanırsa direk 5-10 dk içinde hesaba geçiyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.