Şimdi Ara

Enpara ile internet harcamaniza %20 iade..Guncel site isimleri ilk mesajda (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.738
Cevap
73
Favori
154.738
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ravunos

Ben iki ayri hesap actim 2 tane 300 yaptim toplam 100 puan indirimi 22 bkm indirimi 100 de iade alacagim sinuc olarak 490 odedim gelecekte 100 enpara var:) benim oglana yaradi is:)

Bu mesajı tam anlayamadım. detay verebilir misiniz ? 2 tane 300 nedir ? hangi site , hangi puan indirimi ?
  • +1 katılıyorum sana. Bu kampanya sayesinde şu anda almak istediğim sistemin yarısını toparladım. Anakart ve ekran kartı kaldı ki iyi bir model alabilmem için bu kampanyaya ihtiyacım var. Böylesine güzel kampanyayı suistimal etmemek gerekir diye düşünüyorum.
  • harika kampanya, muhteşem.
    ama faizleri kırptılar..
  • arkadaşlar çok acil Vatan Bilgisayar'da geçiyor mu ?
  • Geçerli.
  • enpara.com u tamamen okudum ama 3d secure ile ödeme yapılabilen tüm sitelerin geçerli olduğuna dair hiçbişey yazmıyo. bundan nasıl emin olabilirim. mesela ben istanbulbilişim den alışveriş yapmayı düşünüyorum. 3d secure özelliği var,kesin iade alır mıyım arkadaşlar ?
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Geçerli.

eyvallah hocam ama encard'a para yüklemeye gittim geldim alacağım ürün tükenmiş, yetişemedim
  • Arkadaşlar internetten pc almayı düşünüyorum. 1500 liraya. En para kartımı kullanırsam 100 lira iade alabilir miyim ?
    Yoksa siparişim 1000 tl nin altında mı olması gerekiyor ?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar internetten pc almayı düşünüyorum. 1500 liraya. En para kartımı kullanırsam 100 lira iade alabilir miyim ?

100 TL iade alırsın. Alışveriş tutarı için herhangi bir üst limit yok. İstersen 25000 lira harca. Her ay için 100 lira alırsın. Yalnız ödemeyi BKM Express ya da 3D Secure ile yapmaya dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Arkadaşlar internetten pc almayı düşünüyorum. 1500 liraya. En para kartımı kullanırsam 100 lira iade alabilir miyim ?

100 TL iade alırsın. Alışveriş tutarı için herhangi bir üst limit yok. İstersen 25000 lira harca. Her ay için 100 lira alırsın. Yalnız ödemeyi BKM Express ya da 3D Secure ile yapmaya dikkat et.

Hocam sitede şu şekilde birşey yazıyor. 500 TL ye kadar dediği için tereddüt de kaldım. Bu konuda emin misiniz ? Daha önce 500 TL üzeri TEK alışveriş yapıp 100 TL para iadesi alan var mı ?

quote:

Her ay, Encard’ınız ile internetten 500,00 TL’ye kadar yaptığınız alışverişlerin %20’si

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

quote:

Orijinalden alıntı: txcoolrunner

Online alışveriş yapmayıp %20 indirim kazanmak isteyenlere tavsiye:

Bir arkadaşınızdan sahibinden.com(gittigiyor vb de olabilir)da 500 liralık elektronik ilanı açmasını isteyin içerik önemli değil.

En Para ile ilandaki ürünü satın alın.

Sahibinden.com %8 komisyon kesip geriye kalan 460 lirayı arkadaşınızın hesabına aktaracaktir.

Enpara da 100 tl iade edecektir.

Sonuç olarak 500 lirayı 560 lira yaptık

Tarafımca denenmiş ve fikir bana aittir

kaç gündür aklımda bu fikir ama bi türlü cesaret edip yazamadım kaldırırlar bu %20 iadeyi diye. ama sen dayanamayıp bu açığı söyledin az daha bekleyeydin iyiydi ya :D

evet, senle yazma cesareti olan arkadaşı forumun en zeki üyeleri seçtik.

Şimdi dolmuşda gülerken kendimi yere atıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uncanny kullanıcısına yanıt
    Var bir sıkıntı yok o konuda. En fazla 100 ₺ iade alırsınız anlamına geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illegal yollara girmeyin gençler...çıktıgından beri enparayla çalışıyorum,suistimal etmeyelim
  • Kartı daha yeni alacağız biz. Aman deyim illegal yollarla patlatmayın sistemi. Bende şans yok kart elime geçer kampanya sona erer.
  • bu şekilde illagel işler olursa enpara kampanya yı bitirir sanırım. bu arada ekim ayı harcamaları ile ilgili para iadesi alan varmı ? alan olursa yazsın buraya
  • ne gerek var böyle şeylere, sağa sola az araştırın masrafsız bulursunuz zaten harcama yapacak yer
  • Arkadaşlar ben derimod'dan mont almak istiyorum daha önce alan var mı ? parasını %20 geri döndümü bkm ekspres var mı yok mu anlamadım.
    yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • doğru düzgün kullanın sahtekarlığın hırzılıktan hiç bir farkı yok.aşınıza harama katmayın kampanyadan , doğru düzgün herkes yararlansın.İlla bir kampanyanın bk nu çıkarmaya gerek varmı yazık günah.Kardeşim vebal vebal doğru şeylere kafa çalıştırın.
  • Bu başlık Enparadan ilgili ekip tarafından yakından takip ediliyor. Yazdığınız şeyler 1. dereceden dikkate alınacaktır. Dikkatinize.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.