Şimdi Ara

Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
45
Favori
115.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enpara.com size 50 TL'lik  bir jest yaptı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthmhmt

Pazartesi gelicek olanlarda online kullanılacak dedi müş.hiz. Ama eski alınanlar nasıl olur bilmiyorum

Aynı mağaza çekini 2 farklı şekilde satmaları hiç hoş olmaz, enpara da yaparsa böyle işleri
  • Toyzshop çeki aldım, maltepe avm ye gidip penzz shop ta kullanmak istedim.

Eleman ukala bir şekilde ne olduğunu anlamadan bizde geçmiyor anlaşmamız yok dedi, nasıl yok kardeşim çatır çatır aldım çekinizi deyip jy nin müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda toyzshop un genel müdürlüğüne ulaştılar, mağaza da iken bana bu şekilde davranan elemanın ismini soyisimini aldılar reyonları gezerken eleman geldi istediğinizi alabilirsiniz işlemlerinizi halledeceğim beyefendi dedi. :)

jy anında çözüm sunarak özür diledi. Tuttum bu firmayı.
  • ben anlamadım şimdi D&R den 250 TL lik çeki alsam 200 tl mi ödeyecem ve bunu sadece d&r nin online sitesinden mi alışveriş mi yapacam avm dendirek alışveriş yapabilirmiyim ?
  • Zeus_Ferre kullanıcısına yanıt
    Bu kadar da adilik olmaz dün 100liralik çek alınıyordu bugün alinamiyor

• Her kafadan bir ses çıkmış. Anlamak bu kadar mı zor acaba? 23 Sayfa yazı yazılmış adamın teki çıkıyor önceki yazılanları okumuyor. Hele gardaş 50 tl ve 250 tllik çekler var, yuğğhh en paraya! bizi kazıklıyor diye çemkiriyor. Biri çıkıyor burada geçmiyor şurada geçmiyor diye sallıyor. Biri çıkıyor 2 tane 50tl lik çek o zaman diyor. Biri çıkıyor 75 tane aldım diyor.

Okuyun, anlayın, sorunuz varsa sorun. Adamları kampanya yaptığına pişman edersiniz valla.
  • arkadaslar toyzshop ve jestiniyap sınırlı cek tanimladiysa Enpara nın ne suçu var

ben dun 4 enkartla 4 adet 100tl lik cek aldim saatler sonra baktığımda hala vardı 100 tl lik cekler

• Kiğılı'da 2 tane gömlek 100 TL kampanyası vardı.

2 Enpara var evde. 2 tane 100 TL'lik çek aldım ve 200 TL'lik hediye çekine 100 TL ödedim. Gömlek kampanyası ile birleşince tanesi 25 TL'ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 17 Aralık 2017; 19:4:10 >
  • Stok gelmezse 100 TL'lik jy çekimi alsak ileride stok geldiğinde veya yeni bir kampanya için kullanılır

• Toyzshop da fırsat sepetinden( fiyatlar yarı yarıya) büyük 2 poşet doldurduk paşabahçe den de 1 poşet doldurduk haber verene teşekkür ederiz.

• Stokların yenilenme gibi bir ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gil Mocci

Stokların yenilenme gibi bir ihtimali var mı?

Evet hocam. Sıkca kontrol edin

• Tozy de 100 tl çek gelir mi acaba yine bilgisi olan varmı geç kaldık kampanyaya :)

• d&r çeki bekliyorum
  • toyz çekini kullanmaya çalıştım. çek kodu bulunamadı gibi bir uyarı verdi mağazada. Maalesef ürünleri parayla almak zorunda kaldım. Saçma sapan bişi
  • magazaların indirimleriyle birlikte gecerli oluyordur inş. oyuncakcıda özrl indirimli bir ürünü alırken çek kullandık diye normal indirimsiz fiyattan vermezler inş.

• Beyler bugun networkdeydım, dedim gıft card gecerli mi evet dediler, ancak sezon fıyatı uzerınden gift kartı kullanabilirsiniz dediler. Ör/ 349 tl ürünün sezon fiyatı şu an genel bi indirim var. 202 tl , eger gift card ile alırsak 349 tl üzerinden düşücek; haliyle anlamsızlaşıyor , daha pahalıya almıs oluyosunuz. Bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Beyler bugun networkdeydım, dedim gıft card gecerli mi evet dediler, ancak sezon fıyatı uzerınden gift kartı kullanabilirsiniz dediler. Ör/ 349 tl ürünün sezon fiyatı şu an genel bi indirim var. 202 tl , eger gift card ile alırsak 349 tl üzerinden düşücek; haliyle anlamsızlaşıyor , daha pahalıya almıs oluyosunuz. Bilginiz olsun.

jestiniyap sitesinde kampanya şartlarında böyle bişey yazmıyor.

ben indirimsiz fiyattan düşeceğini düşünmüyorum. çalışanlar direkt sallıyorlar böyle durumlarda.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Aldığınız şey Hediye kartı değil ki, mağazada geçerli 100 lira. olaydan habersiz adamlara gift kart derseniz onlar da kullandırmazuk diyecektir.
  • screamtoronto kullanıcısına yanıt
    Hocam benimkinide uğraştı olmadı, sonra telefon ile bir kaç yere sordular. Başka bir yerden giriş yapıp kullandırdılar.

Keşke üstlerini aramalarını isteseydiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.