Şimdi Ara

englishclass101.com tavsiye ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki gün önce bir şekilde englishclass101.com sitesini keşfettim. İngilizce ile ilgili gördüğüm herşeyi mutlaka bir deniyorum bunu da bir deneyim dedim. Gerçekten çok iyi yapılmış bir site, çeşitli seviyelerde podcast şeklinde ya da video şeklinde dersler mevcut bu dersleri sırası ile çalışabiliyorsunuz. Beginner 'da How's it going? How are you doing? dersi ile başlıyorsunuz mesala. Bunun yanında çeşitli video ders serileri var, örnek olarak size bir kız resmi gösteriyorlar sonra wash fiilini ve resmini en sonda face resmini gösteriyorlar en son bir kız çıkıp yüzünü yıkıyor ve The girl is washing her face cümlesini kuruyor. Böyle 5 cümle öğretttikten sonra eylemleri tekrar gösterip bu cümleleri sizin kurmanızı bekliyor.

Bunların yanında flashcard, en çok kullanılan 100,200,500, 2000 kelime, grammer bank gibi kullanışlı toollerı da var. Aslında mantık olarak englishtown'a benziyor tek eksiği canlı konuşma sınıfları. Fakat ücret olarak çok daha uygun premium aylık 10 dolar. Bilmiyorum hiç deneyen var mı bu siteyi ama tavsiye ediyorum.

• Bu arada ilk üyeliğe 7 gün boyunca premium üyeliği hediye ediyorlar, 7 gün deneyebilirsiniz.
  • Mükemmel bir yer.

En az Effortless English kadar faydalı bir podcast serisi var.
  • Teşekkürler deneyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.