Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Diwanji

evet ingilizce, türkçe olmaz çünkü region farkı var onuda şöyle tarif edeyim

https://store.playstation.com/en-id/product/HP0006-CUSA08115_00-FIFAFOOTBALL2018 - CUSA08115 region kodu (endonezya)

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0006-CUSA07994_00-FIFAFOOTBALL2018 - CUSA07994_00 (tr psn)

Öyleyse en güzeli şuan indirimdeyken tr psn'den fifa alıp sec tanıtmak ve endonezya hesabı açıp içine plus atıp pri tanıtmak. (:

• beyler endonezya psn'den ac origins alıp oynayan var mı, varsa tuş farkı var mı söyleyebilir misiniz? indirimde şu an almayı düşünüyorum.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Usta şimdi önce kendine Endonezya ps store üzerinden g mail ile hesap aç. Onayla tamamdır.

Sonra offgamers diye bir site var. Uluslar arası oyun parası satıyor. Oraya gir yine hesap aç veya gmail ile giriş var direk. Açtığın mail ile girersin. Orada ps network card (ID) diye arat. Ordan dolar ile satın al. O card para içeriyor. Kaç parays ihtiyac var sanırım 350.000

Sen 400.000 satın al. Ardından hesabına düşecek o ürün. Ürüne gel tıkla üstüne. 12 haneli kod verecek. O kodu kopyala

Sonra ps Endonezya hesabına gir. 12+3 olan ürünü sepete ekle satın al de. Ama paran yok ya hani, üyelikten redeem codes var. Oraya kodu yapıştır evet de. Para cüzdana geliyor. Artık zenginsin😁

Satın al dediğinde payment method yazar. Card değil de diğer seçenekle öde. Tamamdır. 50.000 de cepte kalır.

Hocam başta anlattıklarını üye olma vs yaptım
    Sanırım 400.000 rp kalmamış
    Başka alternatifim varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 8 Şubat 2018; 23:4:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 200 200 iki ayrı kart alsam olurmu

• Olur tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

200 200 iki ayrı kart alsam olurmu

OLUR AMA FİYAT FARK GİBİ
  • ben 200 200 aldım dün çok bir şey farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 9 Şubat 2018; 9:43:7 >
  • endonezya psnden aldıgımız hangi oyunlarda tuşların yeri değişiyo arkadaşlar?

bf4 almayı düşünüyorum fakat X O falan yer değiştirecekse hayatta oynamam. bilgisi olan varsa lütfen alıntılasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 10 Şubat 2018; 1:16:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

endonezya psnden aldıgımız hangi oyunlarda tuşların yeri değişiyo arkadaşlar?

bf4 almayı düşünüyorum fakat X O falan yer değiştirecekse hayatta oynamam. bilgisi olan varsa lütfen alıntılasın.

Emin olmamakla birlikte artık oyunlardaki tuş kombinasyonlarının yerini değiştiriyoruz diye biliyorum. Tabii oyununa göre değişiklik gösteriyor da olabilir bilginiz olsun.
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    Ben fifa aldım ama tuşların yeri avrupa ile aynıydı

• yoursummerdreamz. kullanıcısına yanıt
    usta bişey sorcam ya. pes oynayan biri olarak kadro kaydetme yapabiliyordum. bu fifa18 de. arkadaşlarla hızlı maç yaparken. neden kadro kaydedemiyoruz? her seferinde 10 dakika taktikle uğraşıyoruz.
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Hocam onu kaydediyordun ya,şuan tam hatırlayamıyorum ama oyunu açınca bakıp dönüş yapayım ben
  • yoursummerdreamz. kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur hocam ya. Bi video gördüm de. Taa ana menüde. Ayarlar kısmına gelip. Squad sheet diye bi kısım var. Orda favori takım belirliyorsun. Fakat takımı düzenliyorum. Çıkarken de O tuşuna basıp çıkıyorum soruyor yes mi no mu diye. Yes diyorum. Kaydet çık hesabı.

Hızlı maç kısmına geliyorum. Takımımı seçiyorum yine olmuyor

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    fifa konusunda sorarsanız daha güzel olurdu fakat cevap vereyim resimdeki live form kısmını kapatırsanız yaptıgınız degisiklikler gecerli olur

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Usta sen nerelerdeydin yaaaa.:D
    sordum fifa 18 ana konuda kimse cevap vermedi. biliyorum konusu değil ama çok sağolasın ya :)
  • Arkadaşlar merhaba.plus pri olarak satmak isteyen arkadaş varmı?

• Beyler suan endo da yuzde onluk indirim kodu var 14de son. sirf bu yuzden 400k lik idr aldim.
    bende plus da zaten endodan. 5. ayda bitiyor. kararsiz kaldim ne yapacagima.
    sirf plus e indirim kodu ile de ac org almaya karar verdim lakin dun gidip baska psn storeden starwars 2 aldim hatta amazon aldigim horizon daha posetinde acilmamis.
    cok kararsizim bu 400k arti hesapta 50k var. diyorum ki bana önereceginiz 100k ile 110k arasinda endo psn den oyun varmi! kalan 350k ile de 12+3luk plus alayim diyorum.
    önereceginiz oyunlar nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 13 Şubat 2018; 16:39:29 >

• Plus 'lı pri hesap alıp da (mail bilgileri vs herşey dahil) satmak isteyen varsa pm atsın lütfen, olmadı haftasonu kendim hesap açıp alıcam.
  • Selam arkadaşlar,
    Neden endonezyadan alıyorsunuz daha mı ucuza denk geliyor?
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.