Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bak atacağım linkte kartlar var. 400 100 200 falan. şimdi bunları tl gibi düşün.
    endonezya ps store da alacağın oyun 300 küsür endonezya parası ise. 400'lük al gitsin. kaç paraya ihtiyacın var siteden girip bir bak. oyunlarını topla.
    he bir de ps plus üyelik ile daha da indirim olan oyunlar da var onlardan biri ise deneme sürümü başlat plus ol. iyice ucuza alırsın.

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-id
  • arkadaşlar hücummmmm. Endonezya'da fiyat hatası yapıldı. 20 kuruşa oyun var. Kingdom Come: Deleverance oyunu. yeni çıktı tr'de 180 tl şuanda. ben aldım şansıma hesapta param vardı. hesapta biraz bile parası olan alsın arkadaşlar.
    https://store.playstation.com/en-id/product/EP4062-CUSA07180_00-ASIAKCDGAME01000
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

arkadaşlar hücummmmm. Endonezya'da fiyat hatası yapıldı. 20 kuruşa oyun var. Kingdom Come: Deleverance oyunu. yeni çıktı tr'de 180 tl şuanda. ben aldım şansıma hesapta param vardı. hesapta biraz bile parası olan alsın arkadaşlar.
    https://store.playstation.com/en-id/product/EP4062-CUSA07180_00-ASIAKCDGAME01000

iyi ki varsın walla hemen aldım ♥ 67,260 rp vardı başka varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

arkadaşlar hücummmmm. Endonezya'da fiyat hatası yapıldı. 20 kuruşa oyun var. Kingdom Come: Deleverance oyunu. yeni çıktı tr'de 180 tl şuanda. ben aldım şansıma hesapta param vardı. hesapta biraz bile parası olan alsın arkadaşlar.

başka yok :D inş sıkıntı çıkmaz. hani hata yapıldı falan diyip engellemek yada geri almak gibi.
    bir de eğer evdeysen aç konsolu yada dinlenme moduna aldırt. indirmeye başla. garanti olsun :D

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    680.000 yapacaklarına 680 yapmışlar kaçırmayın tabi türü sevenler :)

aynısı tr psn de battleborn da olmustu sıkıntı olmaz merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 20 Şubat 2018; 9:39:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

valla ben FOR HONOR yada bunun arasında kalmıştım. Kılıç kullanacağım oyun arıyordum. tabi para durumu sıkıntıydı bu ay. bekliyordum öyle. şans işte :D gerçi FPS yani zor olucaktır oynamak ama. olsun :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

quote:

başka yok :D inş sıkıntı çıkmaz. hani hata yapıldı falan diyip engellemek yada geri almak gibi.
    bir de eğer evdeysen aç konsolu yada dinlenme moduna aldırt. indirmeye başla. garanti olsun :D

İŞEDEYİM NASIL PS4 AÇCAM EVDE KİMSE YOK :( ZOR İŞ SİLER MI ACABA DÜŞÜYORUM

• quote:

arkadaş belirtmiş sıkıntı etmeyin diye. ben dinlenme moduna aldım. indirme sırasında şuan ama waiting diyor 1 saattir :D indiriyor muuuu indirmiyor mu bende bilmiyorum. kısmet :D
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aldım ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

arkadaş belirtmiş sıkıntı etmeyin diye. ben dinlenme moduna aldım. indirme sırasında şuan ama waiting diyor 1 saattir :D indiriyor muuuu indirmiyor mu bende bilmiyorum. kısmet :D

Sıkıntı olmiyacagina emin olsam offgamers tan 100.000 Rupi alicam ama bu seferde 33 tl bosa gider diye uzulurum oyunu oyniyamazsam bisi olursa

EDIT: Dayanamadim valla 100.000 Rupi aldım gitti :)

EDIT 2: Kodda aninda cıktı beklemeden oyunuda aldım suan iniyor. Insallah birsey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 20 Şubat 2018; 10:24:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: By..Emre

quote:

quote:

Sıkıntı olmiyacagina emin olsam offgamers tan 100.000 Rupi alicam ama bu seferde 33 tl bosa gider diye uzulurum oyunu oyniyamazsam bisi olursa

EDIT: Dayanamadim valla 100.000 Rupi aldım gitti :)

EDIT 2: Kodda aninda cıktı beklemeden oyunuda aldım suan iniyor. Insallah birsey olmaz

ya ben de aldım ama bedava diye yani. oynayabilir miyim bilmiyorum :D sizin ilginiz vardı sanırım? for honor mesela 3. göz kamera tarzı. rpg gibi. bu direk first person.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Teşekkürler hocam aldım ben de

rica ederim. :)
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    peki bişey sorcam şuan iniyor dedin ya uzaktan mı indiriyorsun yoksa direk konsol başında mısın
  • quote:

peki bişey sorcam şuan iniyor dedin ya uzaktan mı indiriyorsun yoksa direk konsol başında mısın

Şuan direk konsol başındayım.

Evet ilgim vardı bu oyuna.. Peki hocam birsey sorucam ben Endo hesabi kullanmazdim sirf bunun icin aldim 33 tl cekti de birsey olmaz degil mi ? yani oyunu bizden geri alma veya oyuna girememe vs gibi durumlar. Valla giden 33 tl ye yanarım

• quote:

quote:

Evet ilgim vardı bu oyuna.. Peki hocam birsey sorucam ben Endo hesabi kullanmazdim sirf bunun icin aldim 33 tl cekti de birsey olmaz degil mi ? yani oyunu bizden geri alma veya oyuna girememe vs gibi durumlar. Valla giden 33 tl ye yanarım

haklısın ben de onu merak ediyordum da. bir arkadaş yazmış yorumlarda. daha önce bir oyun tr ps sotreda aynı duruma düşmüş almışlar. sorun çıkmamış.
    benim kafamı karıştıran. yaklaşık olarak 10 kat az fiyat yazılmış yanlışlık ile. fakat bunu nasıl farketmediler. şuan inliyor olması lazım ülkedeki forumların.
    bu iş bilerek mi yapılıyor saçma yani 3 saattir fiyat aynı.

• Fiyat Düzeltildi.

680.000 Yapildı

Bakalım biz gibi alan arkadaslara ne olucak bekleyip gorucez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By..Emre -- 20 Şubat 2018; 10:42:19 >
  • quote:

quote:

quote:

haklısın ben de onu merak ediyordum da. bir arkadaş yazmış yorumlarda. daha önce bir oyun tr ps sotreda aynı duruma düşmüş almışlar. sorun çıkmamış.
    benim kafamı karıştıran. yaklaşık olarak 10 kat az fiyat yazılmış yanlışlık ile. fakat bunu nasıl farketmediler. şuan inliyor olması lazım ülkedeki forumların.
    bu iş bilerek mi yapılıyor saçma yani 3 saattir fiyat aynı.

10 değil 680.000 yerine 680 yazmışlar 1000 kat nerdeyse

iş yerindeyim öğleyin gidecem eve. yetişebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

iş yerindeyim öğleyin gidecem eve. yetişebilir miyim

Almadıysanız bitti. Şuan fiyat duzenlendi. 680.000 Rupi oldu.

teşekkürler fırsatı kaçırdık o halde
  • 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.