Şimdi Ara

Endemik,Apotemi,Karekök Çözümleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
13
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kör istedi bir göz Allah verdi üç göz tövbe bismillah https://www.youtube.com/channel/UChPAZQUMXo7q8lM246ccQ2w/videos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinavlarinefendisi -- 8 Ekim 2017; 20:54:16 >

• İnternette eğitim coşuyor
  • beyler uplar mısınız bir şey yapın favorilere ekleyin üstlere çıksın herkese ulaşsın
  • oysş
  • Yararlı. Up.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinavlarinefendisi

beyler uplar mısınız bir şey yapın favorilere ekleyin üstlere çıksın herkese ulaşsın

Forum dışına çok çıkmasın sonra bazı hocalar gibi paralıya dönmesin adam
  • baris7777 B kullanıcısına yanıt
    sanmam adam baya amme hizmeti gibi çözüyor hatta birkaç videoda rast geldim yorumlarda öğrenci apotemi sayfa ve soru vermiş adam çözmüş videoları atmış üstüne kızın yorumuna cevap vermiş çok üstüne gitmezsek sorularımızı çözer ( alttan alttan umut öncüle giydirmişsin farkettim hocam )
  • Karekök ygs aldım bugün. Bileydim endemik alırdım ahh ahh
  • Upp ulan upp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinavlarinefendisi

sanmam adam baya amme hizmeti gibi çözüyor hatta birkaç videoda rast geldim yorumlarda öğrenci apotemi sayfa ve soru vermiş adam çözmüş videoları atmış üstüne kızın yorumuna cevap vermiş çok üstüne gitmezsek sorularımızı çözer ( alttan alttan umut öncüle giydirmişsin farkettim hocam )

Yani ona çokta giydirmedim aslında soruların kalitesine bağlı 10 teste 10 lira demiş mesela,eğer çok kaliteyse sorular değer yani Hocalara geldik,ceyhun ağırlıklıydı benim giydirme

• Wuhuu devamlarını bekliyoruz.

• .
  • HANGİ kitabı cözüyor tam olarak kapak fotolu link atabilirmisiniz?

• Abi kendimden geçtim sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.