Şimdi Ara

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
109.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GTA4 0.077b - fixed bug of dirt on some cars and added support for effect.txt post processing shader.

Bunu mu indiricez? Bunu indiriceksek indirdiğimiz şeyi nereye atmamız lazım?

Evet dostum onu ındıreceksın.Dosyaları rardan cıkartıp Gta4'ün kurulu oldugu ana klasore kopyalayacaksınız.Baska bırsey yapmanıza gerek yok.
  • tesekkurler guzel gorunuyor fpsyı yukseltmek ıcın grafik dusurmeden yapılacak bısey yokmu
  • en güzel ps3'te oynamak aga takılma yok, bişe yok 720p'de mis gibi oyna
  • bunun linkini veremzmisiniz dostlar sonra yanlış bişey indirmeyelim..
  • quote:

tesekkurler guzel gorunuyor fpsyı yukseltmek ıcın grafik dusurmeden yapılacak bısey yokmu

Yapılanırma ayarlarında [SHADOW] FilterQualityi 2 yapın.Ani aliasing acmadıgınızdan emın olun.Draw distanceı 30an yukarıya cıkarmayın.

quote:

bunun linkini veremzmisiniz dostlar sonra yanlış bişey indirmeyelim..

http://enbdev.com/index_en.html

quote:

en güzel ps3'te oynamak aga takılma yok, bişe yok 720p'de mis gibi oyna

ps3le pc versıyonu arasında grafık olarak daglar kadar fark var hocam.hele kı enb modunu yukleyınce ps3un yuzune bakmazsın.

• HD Niko Skin yamasını deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 15 Mart 2010; 1:04:14 >
  • Guncel.
  • arkadaşlar bu enb series yükleyince FPS DÜŞÜYORMU LÜTFEN YARDIM LÜTFEN YARDIM
  • konuyu bastan asagı bır goz gezdırırsenız performans dususu hakkındakı ıpuclarını yakalayabılırdınız.ben yıne de soyleyeyım 30 fpsden 22-23fpsye dusuruyor performansı.o da 1gblık bır ekran kartıyla...512mblık bır kartla ısınız daha da zor.
  • Bugun Niko'nun default haldekı skinini (dıs gorunusunu) ve hd niko moduyla yenılenen skinini karsılastırmaya calısacagım.Sızler de yorumlarınızla katılımda bulunursanız sevınırım.
  • Buyrun ıste karsılastırma .

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 19 Mart 2010; 19:31:44 >

• hangi dosyaları nereye atıcaz acaba 1.00.4 yamayıda kurdum gerekli olan exeyideya yaptım..Oyunda sorun yok ama mod gerekli bıktım sadece oynamaktan
    HD 4890 1GB Vapor - X
    İntel Q6600
    ve 2 x 2 800 mhz ram var gerçi paneldede yazıyor ama panel açılmadı belki sizdede açılmaz diye yazdım acaba güzel bir fps alabilirmiyim
    yada bu sistemle moda gerek yokmu eğer varsa bu modun çalışması için ek birşeylere gerek varmı alice vs gibi dosyalar
  • quote:

hangi dosyaları nereye atıcaz acaba 1.00.4 yamayıda kurdum gerekli olan exeyideya yaptım..Oyunda sorun yok ama mod gerekli bıktım sadece oynamaktan
    HD 4890 1GB Vapor - X
    İntel Q6600
    ve 2 x 2 800 mhz ram var gerçi paneldede yazıyor ama panel açılmadı belki sizdede açılmaz diye yazdım acaba güzel bir fps alabilirmiyim
    yada bu sistemle moda gerek yokmu eğer varsa bu modun çalışması için ek birşeylere gerek varmı alice vs gibi dosyalar

http://enbdev.com/download_en.htm
    once bu lınktekı GTA4 0.077b dosyasını ındırın.rardan cıkartın ve cıkan dosyaları gta4ün kurulu oldugu ana klasore kopyalayın.bu modda bır setup ya da exe olayı yok.sadece dosyaları kopyalamak yeterlı.sıstemınız oyun ıcın yeterlı yalnız ben dahıl bırcok kullanıcı ati kartlarla sorun yasadı gta4te.hd4850 512mb ıle orta ayarlarda oyun surunuyordu resmen.8800gtx ıle full ayarda oynayabılıyorum su an.1.04patchını kurmakla ıyı yapmıssınız.modu yuklemek ıcın alıce ve benzerı bırseye gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

quote:

hangi dosyaları nereye atıcaz acaba 1.00.4 yamayıda kurdum gerekli olan exeyideya yaptım..Oyunda sorun yok ama mod gerekli bıktım sadece oynamaktan
    HD 4890 1GB Vapor - X
    İntel Q6600

http://enbdev.com/download_en.htm
    once bu lınktekı GTA4 0.077b dosyasını ındırın.rardan cıkartın ve cıkan dosyaları gta4ün kurulu oldugu ana klasore kopyalayın.bu modda bır setup ya da exe olayı yok.sadece dosyaları kopyalamak yeterlı.sıstemınız oyun ıcın yeterlı yalnız ben dahıl bırcok kullanıcı ati kartlarla sorun yasadı gta4te.hd4850 512mb ıle orta ayarlarda oyun surunuyordu resmen.8800gtx ıle full ayarda oynayabılıyorum su an.1.04patchını kurmakla ıyı yapmıssınız.modu yuklemek ıcın alıce ve benzerı bırseye gerek yok.

çok teşekkür ederim hocam sağol şimdi deniyorum sonuçları paylaşırım yani artık bu kartlada oynuyamıcaksam ben kırıp çöpe atayım..
    Öğrenci halimle dişimi tırnağıma kattım ancak aldım

• quote:

çok teşekkür ederim hocam sağol şimdi deniyorum sonuçları paylaşırım yani artık bu kartlada oynuyamıcaksam ben kırıp çöpe atayım..
    Öğrenci halimle dişimi tırnağıma kattım ancak aldım

Umarım sorunsuz oynarsın.Sonucu paylas bızımle.Goruntu de koyabılırsen ıyı olur.Artı niko hd skin modunu da herkese tavsıye edıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEMiZ

Bu enb series harika bişey.Bazı oyunları gerçekten bir adım öteye taşıyor görüntü baya değişiyor sanki DX11 :) ama bazı oyunlara pek gitmemiş çok fazla buğu ve ışıklı oluyor

burda hangisi enb li ?

• fotografları ben koymadım ama cevap vereyım.buyuk ıhtımalle alttakı enblidir.
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 21 Mart 2010; 14:30:20 >
  • enb görüntü iyi ama sanki biraz fazla aydınlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete1989 -- 26 Mart 2010; 20:29:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Orijinalden alıntı: SEMiZ

Bu enb series harika bişey.Bazı oyunları gerçekten bir adım öteye taşıyor görüntü baya değişiyor sanki DX11 :) ama bazı oyunlara pek gitmemiş çok fazla buğu ve ışıklı oluyor

burda hangisi enb li ?

alttakinin enbli olmasi lazim ama bu oyunda ben olsam kullanmazdim..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.