Şimdi Ara

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
109.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc4eve

Bunlarda Benden.....
    Görmesini bilene çok şey var bu resimlerde :)

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ

Hertürlü..

• Rsan 1-0
  • quote:

Rsan 1-0

Eyvallah
  • quote:

Bunlarda Benden.....
    Görmesini bilene çok şey var bu resimlerde :)

hocam konuyla alakalı değil ama şu traineri windows 7 kullanmanın bi yolu varmı xp deyken yükleniyodu şimdi kurulmuyor denemediğim trainer kalmadı

• Dostum ben zaten Windows7 de kullanıyorum.

Kullandığım bu bir dene http://rs678.r a p i d s h a r e .com/files/249848741/Gta_4_Mega_Trainer.rar

Biliyosun içindeki tüm dosyaları kurulu olduğu klasore at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merc4eve -- 5 Mart 2010; 17:14:33 >
  • hocam bunu indiremedim ya linkte bi sorun olmasın aralardaki boşlukları sildiğim halde açılmadı site bide oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyalar salt okunur olarak seçilmiş onunda bi etkisi varmıdır düzeltmeye çalştım olmadı yönetici izni istiyo yöneticiyiz zaten kapatıyorum tekrara bakıyorum salt okunur işaretli çözemedim olayı...
  • Biraz foto yukleyelım beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 7 Mart 2010; 18:02:13 >
  • Ben yapamadım... .exe çalışmayı durduruyorum biri yardım edebilir mi?
  • dxdll hatası alıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 8 Mart 2010; 21:59:13 >
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 10 Mart 2010; 17:20:19 >
  • rsan hocam resimleri sen mi çektin? sen çektiysen vehicles.img yi upload eder misin? güzel arabalar var
  • quote:

Bu mod'a bir sitede rastlamıs ve kurmuştum. Grafikleri mükemmel hale getiriyor fakat fps düşüşü oluyordu haliyle. Bende f12 ile aktif deaktif yapıldığını bilmediğim için ve oyuna zarar vermeden nasıl kaldıracağımı bulamadığım için silmiştim oyunu komple. Şimdi tekrar kurdum ve enb series i uyguladım. Fakat dediğin gibi f12 ile kapatıp açılmıyor Oyunu silmeden bu modu kaldırmanın bir yolu varmıdır.

Dostum oyunu sılmene gerek yok.Modu F12 ile degil alt+f12 ile deaktif edıyoruz.Bu konuda yanlıs bılgı vermısım kusura bakmayın.Enb grafik modunu kaldırmak ıcın de oyunun kurulu oldugu klasore attıgın kurulum dosyalarını sılmen yeterlı.

quote:

rsan hocam resimleri sen mi çektin? sen çektiysen vehicles.img yi upload eder misin? güzel arabalar va

buyur dostum.

http://r.apidshare.com/files/362072512/vehicles.img.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 11 Mart 2010; 21:51:50 >

• Teşekkür ederim dostum süper, bu arada o grafik paketini nasıl edinebiliriz.
  • quote:

Dostum ben zaten Windows7 de kullanıyorum.

Kullandığım bu bir dene http://rs678.r a p i d s h a r e .com/files/249848741/Gta_4_Mega_Trainer.rar

Biliyosun içindeki tüm dosyaları kurulu olduğu klasore at.

Win 7 de donma olmuyormu pc de ?

Bende nerdeyse 1-2 saniyelik kayma var ses ve görüntü arasında

512 Mb Ekran Kartı

4 GB De Ram var

• quote:

Teşekkür ederim dostum süper, bu arada o grafik paketini nasıl edinebiliriz.

http://enbdev.com/index_en.html

Buradan ındırebılırsın.
  • 7.5 gb lik mod

Beter City Textures by 0hiena0 tavsiye ederim

• Ben bu modu pek tavsıye etmıyorum.Denedım memnun kalmadım.Dokuları cok koyultuyor, Dokuların cozunurlugu yukselse de genel gorunumu pek estetık gelmedı bana.Bunun yerıne Realism IVteki doku paketını tavsıye ederım.Oyunun orjınal dokularıyla uyumlu bir goruntusu var ve yuksek cozunurlukte.
  • GTA IV yüksek özellikler isteyen bir oyun. Bu modu kaldıramayacak ekran kartına sahip olan bilgisayarlarda olabilir. Bence yüklemeye değmez.
  • Sistemı kaldırmayanlar yuklemez olur bıter
  • GTA4 0.077b - fixed bug of dirt on some cars and added support for effect.txt post processing shader.

Bunu mu indiricez? Bunu indiriceksek indirdiğimiz şeyi nereye atmamız lazım?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.