Şimdi Ara

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
109.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu acan kıymetlı kardesıme cok tesekkur edıyorum .

enbserıes ındırıp gta 4 u actım,

sonuc soyle : ben boyle bır atmosferı ps3 bılmem ne 3 sudur budur hıcbıryerde oyunda platformda gormedım.harıka harıka.ustelık laptopta oynadım ,bu kadar guzel olur!bu gta adkı renk paletı hıc bır oyunda yok ,zaten baska bır oyun oynamak ıcımden de gelmıyor acıkcası.son derece guzel hos oldu.

super oldu!!!!!
    realısm modunu ayrıca denemek ıstıyorum ancak ındırecek bır yer bulamadım.o da fena ,youtubeden ızleyen kendınız gorun.Ancak enb tas gıbı olmus!!!

not:ımla hataları ,yazım hataları ıcı ozur dılerım.
  • quote:

bu konuyu acan kıymetlı kardesıme cok tesekkur edıyorum .

enbserıes ındırıp gta 4 u actım,

sonuc soyle : ben boyle bır atmosferı ps3 bılmem ne 3 sudur budur hıcbıryerde oyunda platformda gormedım.harıka harıka.ustelık laptopta oynadım ,bu kadar guzel olur!bu gta adkı renk paletı hıc bır oyunda yok ,zaten baska bır oyun oynamak ıcımden de gelmıyor acıkcası.son derece guzel hos oldu.

super oldu!!!!!
    realısm modunu ayrıca denemek ıstıyorum ancak ındırecek bır yer bulamadım.o da fena ,youtubeden ızleyen kendınız gorun.Ancak enb tas gıbı olmus!!!

Birşey değil dostum.Beğenmene sevindim
  • up
  • beyler güzel arabalarla yapılmış bir vehicles.img niz varsa paylaşır mısınız?
  • quote:

beyler güzel arabalarla yapılmış bir vehicles.img niz varsa paylaşır mısınız?

http://r.apidshare.com/files/362072512/vehicles.img.html

Buyrun benım kullandıgım araclar.
  • sızce pcye cıkan liberty city storiesde enb series kullanılabılecek mı?
  • up
  • Enb seriesin yenı surumu cıktı.Bu sayfadan ındırebılırsınız.
    http://enbdev.com/download_en.htm

Bu surumde gokyuzu , bulutlar , yıldızlar ve ay geliştirilmiş.Bulutlar dinamik ve dogal gorunuyor.Yalnız enb series rockstarın gta4 ıcın cıkardıgı 1.06 yamasıyla calısmıyor.Enb series kullanmak ısteyenlere duyurulur

Bunlar da moddan ssler.

http://enbdev.com/user_gta4_01_en.htm

Dun malesef 1.06 yamasını yukledıgım ıcın enb sorayı deneyemedım.Deneyenler sslerı ve deneyımlerını paylasırsa sevınırım.

• Ben oyunu yeniden kuruyorum 1.0.6.0 paketi yüklemeden denerim bunu.
  • tamam saol.ben de sımdı yenıden kurdum oyunu.sımdı deneyecegım.
  • -rsan-, oyun ayarların nedir draw distance 30 dan cok olmasın demişsin ama draw yok view ve detail var drawdan kastın hangisi ?
  • quote:

-rsan-, oyun ayarların nedir draw distance 30 dan cok olmasın demişsin ama draw yok view ve detail var drawdan kastın hangisi ?

draw distance olarak aklımda kalmıs kusura bakmayın.drawdan kastım view distance.kartı 512mb olanlar %30u ,768-896mb olanlar %60ı gecmesın.1gb ve ustu olanlar ıse %60ın uzerıne rahatlıkla cıkabılır.
  • En son çıkan ENB Series Sora'yı indirdim,boyutu çok küçük..Ayrıca nasıl kurucam?
  • boyutunun kucuk olmasına aldanmayın.grafıklerı bastan degıstırır o kucuk dosyalar

ınıdırdıgınız dosyaları gta4un kurulu oldugu ana klasore kopyalayın o kadar.oyun ıcınde enb seriesi aktıf etmek ıcın de shift+f12ye basın
  • Deneyerek buldum,yanlız ben pek beğenmedim..Bazı nesnelerde harika durmuş ama genel olarak hoşuma gitmedi benim..Ayrıca ben F12'ye falan basmadım ama aktifti..
    Birde Fps'den yaklaşık 8-10 kadar yedi..Ayrıca sırf gökyüzü görüntüsünü merak ettiğim için yükledim ama bir değişiklik olmadı..
  • enb performansı dusurur evet.gokyuzu goruntusunde ben de pek bır degısıklık gormedım.ama gta forumda arastırcam bu olayı.cunku dosyaların ıcınde tga formatında ay dokusu var.bunu oyuna entegre etmenın bı yolunu bulamadım.forumdan ogrenırsem paylasırım.
  • goruntuler şahane ama no fps bende
  • hocam ben siteye girdim ancak neyi yükleyeceğim anlamadım.
    birde 1.06 kurulu
    ayrıca yükledikten sonra eğer performans çok etileniyorsa tekrar eski haline getirme imkanımız var mı?
    teşekkürler.
  • sıtedekı v0079 sora dosyasını ındırıp gta 4ün kurulu oldugu ana klasore kopyalayacaksınız.tekrar eskı halıne getırebılırsın ama 1.06 yamasını yukledıkten sonra modu kuramıyorsunuz.en fazla 1.0.4 yamasını kurmanızı tavsıye ederım.
  • neyse ozaman boşverelim 1.06 yaması sistemim şiyi olmadıgından o yama ilac gibi geldi kasmadan açıyor. 1.4 yamasında kasıyordu. o yüzden ona geri dönemem. yakında 1.06 için çıkarsa onu kullanarım artık.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.