Şimdi Ara

En yeni nesil Xiaomi Zmi 10000 mah 81,90 TL! - Type C ve QC 2.0! Yurtdışı fiyatından daha uyguna!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yine bir Xiaomi Powerbank konusu ve yine ben

Ürünün konusunu açmadan önce 1 adet alıp test etmek ve orjinalliğini görmek istedim çünkü fiyat yurtdışı fiyatından bile çok daha uygundu enteresan bir şekilde. Zaten aldıktan sonra yorumumu da ekledim ürüne. Diğer Type C li pro denilen modelden çok daha iyi bence, o metal kasalar gereksiz bir ağırlık ve kabalık veriyor ürüne. 11 TL de kupon kullandım baya uyguna geldi, 2.el kısmında satanlar mevcut. Yaptığım yorumu da aynen ekliyorum

Xiaomi'nin bütün modellerini aldım bu model gerçekten harika. Neden derseniz en başta boyutu ve ağırlığı inanılmaz derecede küçük 10000 mah olan power banklar içerisinde muhtemelen gelmiş geçmiş en kompakt ürün bu. Boyutunu daha idrak edebilmeniz için şöyle söyleyeyim, xiaomi 5000 lik model ile aynı boyutta :) Üründe en beğendiğim özelliklerden birisi de gerek kendisi gerek başka cihazı hızlı şarj modunda şarj ederken yan tarafta ufak şimşek şeklinde bir mavi led var o yanarak şarj ediyor. Normal şarjda bu led yanmıyor! Cihaz özellikle type c girişi ile çok hızlı bir şekilde şarj olabiliyor. Dilerseniz micro usb girişi de mevcut. Bu ürün yurtdışında 25 dolar civarına satılıyor yani 90 TL civarına bu bakımdan uygun fiyata veren satıcıya da teşekkür ediyorum. Bundan daha iyi bir powerbank aramayın kesinlikle eski model 10000 likten her bakımdan üstün. Eski modelin gerçek kapasitesi 6250 mah iken bu model 6900 mah kapasitede!(%10 az bir fark değil kesinlikle)

Ürün Linki:

http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/xiaomi-zmi-qb810-ultra-slim-pro-10000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-P175516130

Yurtdışı fiyatı:

https://www.banggood.com/Xiaomi-ZMI-QB810-10000mAh-Quick-Charge-2_0-Power-Bank-with-Micro-Type-C-Inputs-p-1095036.html?rmmds=search

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada yazmayı unutmuşum üründe mikro şarj özelliği de mevcut yani çok düşük akım çeken bluetooth,miband gibi cihazları şarj edebilir ya da dim li usb led leri kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünün kendisi de hızlı şarj olabiliyor. Ben hızlı şarj cihazı ile TYPE C girişinden 3-3.5 saat civarında şarj ettim ürünü.

• daha dün akşam aldım hocam haber etsen önce den

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araxes -- 21 Ağustos 2017; 11:6:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

dükkanın hayırlı olsun

Konu açan herkese şunu yazmasanız olmaz.

• yurt dışından daha ucuza ya da aynı fiyata satıyorsa tabiki hayırlı olsun.
  • cihaz çok güzel ama boyutu sanki artmış gibi.

ben sırf hemen bitmesin diye xiaouwuhumi 20000 lik aldım oldukça memnununm. 3200 lük telefonumu 4 kere tam biraz da arta kalarak dolduruyor.
  • quote:

dükkanın hayırlı olsun

Yuh artık! bi dükkanımız eksikti onu da açtınız tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

cihaz çok güzel ama boyutu sanki artmış gibi.

ben sırf hemen bitmesin diye xiaouwuhumi 20000 lik aldım oldukça memnununm. 3200 lük telefonumu 4 kere tam biraz da arta kalarak dolduruyor.

Boyut ve ağırlık olarak dünyanın en küçük 10000 mahlik powerbankı diyebilirim,5 inçlik telefondan daha küçük.

• Dünyanın en iyisi demek biraz iddialı değil mi

Powerbank ürünlerini bilmiyorum belki de öyledir
  • Güzelmiş ama bende ilk seri metal olan var eskimiyorki değiştirelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: jervis

cihaz çok güzel ama boyutu sanki artmış gibi.

Boyut ve ağırlık olarak dünyanın en küçük 10000 mahlik powerbankı diyebilirim,5 inçlik telefondan daha küçük.

anladım hocam n11 linkindeki iphone boyut kıyaslamasına göre düşündüm ama resim anlaşılır olmayabilir
  • bunun rose gold rengi olsa 1 dk düşünmezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

dükkanın hayırlı olsun

Yuh artık! bi dükkanımız eksikti onu da açtınız tebrikler

buna da şükür, herkese nasip olmuyor
  • Eski nesil metal olan 10.000 likten memnunum değiştirmeye değer mi sizce ağırlıkta ve incelikte gelişme var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruling_S -- 25 Nisan 2017; 17:46:22 >
  • 11 ₺ indirimim var 70 ₺ gelir.alsam mı bilemedim aklımı karıştırdın
    asus zenpower dan büyük mü acaba değilse alırım hemen
  • Zmi olmasının farkı nedir?

• Hocam yaklasik 5 gun once sizin anakonunuzda sordugum fakat cevaplamadiginiz Xiaomi 10.000 version 2 quickcharge 2.0 destekli (pro olmayan model) Micro Usb girisli versiyonunu aldim 11 liralik indirim ceki ile. Zmi nin bence tek onemli noktasi ufak olmasi, onun haricinde hem daha pahali hemde plastik olmasindan oturu kalite hissi nispeten daha dusuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loves_

bunun rose gold rengi olsa 1 dk düşünmezdim

Aynen ben de düşünmezdim 🙌🙌✊😂 ne kadar çok ortak yönümüz var? 🙋🙋🙋

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam yaklasik 5 gun once sizin anakonunuzda sordugum fakat cevaplamadiginiz Xiaomi 10.000 version 2 quickcharge 2.0 destekli (pro olmayan model) Micro Usb girisli versiyonunu aldim 11 liralik indirim ceki ile. Zmi nin bence tek onemli noktasi ufak olmasi, onun haricinde hem daha pahali hemde plastik olmasindan oturu kalite hissi nispeten daha dusuk.

Kusura bakmayin gordukce yardimci olmaya calisiyorum arkadaslara. Yurtdisindan powerbank getirtmek yasaklandigi icin en kisa zamanda konuyu duzenleyip yoneticilerden buraya tasinmasini isteyecegim. Zaten enteresan bir sekilde Xiaomi powerbank modelleri yurtdisindan ucuza satilmaya baslandi muhtemelen toptan alimlarda guzel fiyatlar veriyor Xiaomi.

Eski Zmi modelleri metal kasaya sahip ve benim favori modelim bu modellerdi. Bu kasa modeli standart gri metalik kasalara gore daha ince ve hafif ayrica seklinden dolayi kaymiyor dolayisiyla kilif da gerekmiyor. Bu yeni zmi modelleri ise cok kaliteli bir plastik kasa ile piyasaya surulmus ve eski Zmi modeline gore de boyunu baya kisaltmislar. Xiaomi 5000 mah bile 156 gr iken bu 10000 lik model sadece 175 gr ve Elime aldigimda sanki 10000 degil de 5000 mah hissi verdi bana. Ozellikle yan taraftaki hizli sarj ledi gercekten harika olmus. Sizin aldiginiz model de fiyatina gore cok iyi ama sirf o kasa ve agirligi yuzunden arada bu kadar az fiyat farki varken bu modelin alinmasini siddetle tavsiye ederim ben 2. yi aldim ayni saticidan.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.