Şimdi Ara

En yeni nesil Xiaomi Zmi 10000 mah 81,90 TL! - Type C ve QC 2.0! Yurtdışı fiyatından daha uyguna! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
4.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinalse almayı düşünüyorum ama versiyon 2 mi alsam hepsiburadadan bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Ben de biraz önce sipariş geçtim. Merak ettiğim Xiaomi'nin en yeni powerbanki bu ürün müdür ve ek olarak başka bir yerde Zmi modellerinin seri kodu ile orijinal mi değil mi test edilemiyormuş, bu doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldım, n11 de 11tl kuponu vardı, iyi fiyata geldi gibi. Teşekkürler haber eden arkadaşa, umarım bir sıkıntı çıkmaz orijinallik konusunda.
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkürler 1 adet sipariş geçtim. Umarım memnun kalırım

• Samsung s7'yi hızlı şarj eder mı bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Ben de biraz önce sipariş geçtim. Merak ettiğim Xiaomi'nin en yeni powerbanki bu ürün müdür ve ek olarak başka bir yerde Zmi modellerinin seri kodu ile orijinal mi değil mi test edilemiyormuş, bu doğru mu?

Urunu her seyden once fonksiyonel olarak test ettim ve rahatlikla orjinal oldugunu soyleyebilirim.

http://www.zmifi.com/article.php?id=11/

Zmi modelleri burdan sorgulaniyor benim yaptigim sorgulamada cince yaziyordu sonuc ve su sekilde cevirisi:

Sorgu mor Jiangsu Electronics Co ürünleri, kullanımınız için teşekkür ederim, hakiki ürünü tanımlamak için olmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Samsung s7'yi hızlı şarj eder mı bu?

Evet eder

• 11 lik çek olsa 1 adet de ben alacağım ama bakalım düşer belki :) iyi fırsat duruyor
  • Durduk yere aldık. 1. Jenerasyon 10000 var. Fakat yazın lazım oluyor kampta. Ayrıca taşıma konusunda da sıkıntı. Neyse 2. biri dursun. Semersten alayım dedim mng ile yolluyormuş. Buradaki sıkıntı biraz. Dediğin yerden indirim kodu ile aldık. Umarım orijinaldir. Bilgilendirme için teşekkürler

• Ben de aldım stok tükenmiş bu arada
  • Ölücü dostlarım kurutmuşlar yine sağolsunlar :)

• ben de alacaktım şimdi bitmiş maalesef. Yeniden satışa sunulursa pm atarsanız sevinirim
    edit: QB810 ile PB810 nun ne farkı var acaba ???
    edit 2: QB810 da type c var Pb810 da yok, Qb810 mzx çıkışı 2A PB810 2.1A , QB810 daha iyi görünüyor ama yurtdışı sitelerde PB810 daha pahalı neden acaba merak ettim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koloccini -- 26 Nisan 2017; 1:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

quote:

Orijinalden alıntı: Loves_

bunun rose gold rengi olsa 1 dk düşünmezdim

Aynen ben de düşünmezdim 🙌🙌✊😂 ne kadar çok ortak yönümüz var? 🙋🙋🙋

o zaman bi çay içelim hocam buyrun gelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Urunu her seyden once fonksiyonel olarak test ettim ve rahatlikla orjinal oldugunu soyleyebilirim.

Zmi modelleri burdan sorgulaniyor benim yaptigim sorgulamada cince yaziyordu sonuc ve su sekilde cevirisi:

Sorgu mor Jiangsu Electronics Co ürünleri, kullanımınız için teşekkür ederim, hakiki ürünü tanımlamak için olmasıdır.

Vesileniz ile ben de satın almış oldum.

Bunun sorgulamasını nasıl yapacağım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Vesileniz ile ben de satın almış oldum.

Bunun sorgulamasını nasıl yapacağım ?

Hayirli olsun, asagidaki siteden yapiliyor:

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Cihazı nasıl kapatıyoruz tuşa basıyorum hala kapanmıyor ışıklar yanıyor

• Ürün geldi cidden boyut olarak küçük, kapasitesine oranla iphone 6dan çok çok az kalın boyut olarak daha küçük çok beğendim. Plastik tırtıklı ve kalite hissiyatı üst düzey. Ağırlık olarak da çok hafif. At cebe telefon gibi öık dışarı xiaomi 5000likle neredeyse aynı boyutta. Haber veren arkadaşa (freefalcon) çok teşekkür ederim. Resimleri yükledim sıcak fırsatlar ailesine faydalı olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaferd16 -- 27 Nisan 2017; 22:49:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Cihazı nasıl kapatıyoruz tuşa basıyorum hala kapanmıyor ışıklar yanıyor

Her hangi bir cihaz bağlamazsanız otomatik kapanır. Yalnız açma kapama tuşuna üst üste 2 kez basarsanız mikro şarj moduna geçer ve birkaç saat açık kalır. Bunu kapatmak için 1 kere daha açma kapama tuşuna basın yeterli.

• Bende aldim bakalim

• Stok bitmiş yine. Ara ara ekliyorlar mı yoksa kaçırdık mı fırsatı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.