Şimdi Ara

en uygun tarife pttcell (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
24
Favori
35.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba, bu tarz hatlar genelde is yerinden verilen 24 saat acik kalma sartli telefonlar oluyor. Veya numarani calisilan kuruma verip o numaranin tasinmasi ama bu yontem pek iyi olmaz, işten ayrilinca telefon reklam telefonuna döner herkes arar va. Birde Hattin Faturasını komple tt ödüyor, eger tarife aşımı olursa astigi kadarını çalışan ödüyor. Çalışan olmadan buna geçirmezler, belkide normal çalışan olmakta yetmeyebilir yönetici olmakta gerekebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stranger3458 kullanıcısına yanıt
    Hocam gittim öyle dedi. Ptt çalışanı ve bu tarifede bir tanıdık gerekiyor, o kod alacak bize kodu vereceksiniz, tarife açık 20gb 47 tl dedi. Bazı arkadaşlara öyle dememişler refrranssız direk yapmışlar, nasıl yaptılar bilmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün PTT şubesine gittim. Türk Telekom dan numara taşımak istediğimi söyledim. Sadece Turkcell den geçiş olursa PTT ailem den yararlanabileceğim söylendi. 2 gün için Turkcell e geçirdiler. Sonra da PTT cell e geçişiniz yapılır dediler. 2 tane sim kart verdiler. SMS gelince diğer hatları takacağım. Referans kodları bende var o kısmını ben hallediyorum dedi görevli.
    Bu arada 27 TL olan 37 TL olmuş, ilerleyen günlerde yeni bir zam daha gelecekmiş.

• Ankara'da Keçiören belediyesinin içindeki PTT şubesinden geçiş yapılabiliyor. Referans gerektirmeden geçilebileceğini söyledi çalışan. Yalnız fiyatları "güncellenmiş" benim geçmek istediğim 20 GB tarife 55 lira vergi ile 60 lira oluyor galiba.
    Vodafone'da 15 gb liralık tarife vergiler dahil 72 lira (faturalı değil). vodafone daha çok hediye internet veriyor ve kampanları oluyor galiba.
    Hangisine geçsem bilemedimhttps://www.vodafone.com.tr/Simple/tarife-secim?cid=perf-ppc-google-sea-simple-brand-purebrandexact-mobacq-ao-vodafone%20simple-0122&gclid=CjwKCAjwkYGVBhArEiwA4sZLuDaxWDijnYKY6VWrrM3D3_EALfo1Dl3ZKbWAGzVnGSM3RXa9iB8sjhoCnMcQAvD_BwE en uygun tarife pttcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsmert -- 8 Haziran 2022; 12:41:19 >

• 1 adet telefon kullanmak, aylık minimum 50 kağıt maliyet demek olmak üzere. belki de oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsmert kullanıcısına yanıt

paylaşım için teşekkür ederim.

PTTCELL Tarifesinin tam adını yazarsanız mutlu edersiniz.

• kim o K kullanıcısına yanıt
    Ailem maksi

• günaydın arkadaşlar;

çocuk için yeni bir hat alacağım ama pttcell deki son durum hakkında bilgisi olan var mı?

• ptt ailem referanslı paketler veya
    • pttcel bonus kampanyası (faturasız) aşağıdaki kampanya linki ama net anlayamadım...

en uygun tarife pttcellPttcell
    Pttcell | Pttcell Bonus Kampanyası
    http://www.pttcell.com.tr/kampanya/pttcell-bonus-kampanyasi
    • pttcell yıldız tarifeler (faturalı), 8GB/750 dk/750 sms : 42 tl diyor ama fiyat güncel mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkmçvş -- 9 Haziran 2022; 9:6:23 >
  • Pttcell hangi operatörün alt yapısını kullanıyor?

• Şu an en mantıklı tarife Turkcell'deki Mutlu Mega 70 gb tarifesi. Yıllık 550 TL 27000 dakika konuşma 70 gb internet ve 12000 sms. Vergisi dahil aylık 45.83 TL'ye geliyor. Pttcell'deki en ucuz tarife 50 TL diyor ona da 4.5 lira vergi ekleniyor ayda 54.5 TL'ye geliyor !

• profecco kullanıcısına yanıt

70 GB bir yıl boyunca dayanmaz ki!

• cembilgili kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Bunlar daha iyi gibi şu an
    en uygun tarife pttcell

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    dışarda tiktok girmezsen dayanır.
    ya da işini bebek sahilde görcen.

• Arkadaşlar süreci baştan sona anlatmak istiyorum bugün yaşadığım;
    Ptt ailem mini/miditarifesine yeni hat almak suretiyle geçmek istediğimi söyledim ancak çalışan yakınım olmadığını söyledim.
    Önce tereddüt ile yaklaştı ama sonra görüşerek bir yer ile 10₺ fark ile çalışan yakını olarak hat alabileceğimi eğer referans kodu bulursam da o fiyat olacağını söyledi+ telsiz kullanım ücreti…
    Kendisinden referans olup olamayacağını sorduğumda hakkının dolduğunu (sanırım herkesin 5 referans hakkı var) ama yardımcı olmak adına aynı tarifede olan arkadaşlarına sorabileceğini söyledi sağolsun.
    Kimliği verip formu doldurdu, numara seçtim ve sağolsun bir arkadaşı referans kodu paylaştı. Aslında aşağıdaki linkteki detaylara bakınca referans sadece aylık 6 tl indirm yapıyor 12 ay kalma sözüne…
    Formu imzaladım, sisteme girdi, referans kodunu bana verdi.
    2 saat sonra hat açıldı, referans kodunu sms ile paylaştım, 12 ay taahhüt için ayrı bir Sms daha attım.
    Mobil uygulamayı indirdim, her Çarşamba ‘bana özel’ oluyormuş.
    Ben 5GB, 750dk/750 sms olan
    Mini yi seçtim, 27₺+ telsiz kullanım ücreti
    Siz tarifenin müşteri alımına kapanan tarifler bölümünde olduğuna bakmayın,
    Tarife linki;

http://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/pttcell-ailem-mini-tarifesi?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Sanırım maxi olan kalkmış…
    Not: ilgili memur ile tatlı dil ile konuşmanın faydalı olduğunu düşünüyorum.

Umarım yardımcı olmuşumdur herkse.
    Linkin ücretlendirme kısmı;

en uygun tarife pttcell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkmçvş -- 9 Haziran 2022; 21:58:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Vergi dahil 45,83 demişsiniz ama 70bGB 550 TL ye vergi dahil olmaması gerek.

Geçen sene Dev 80 GB 300 TL kullanan birisi idim. Her ay vergi kesiliyordu

• Pttcell seneye köstürür, bizde öyle oldu 4 hattı dışarı taşıdık.

• bimcell faturasız hattan bu pttcell faturalı hatlara numara taşıma yapılabiliyor mu?

• bimcel faturasızdan geçen varmı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.