Şimdi Ara

en uygun tarife pttcell (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
25
Favori
35.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

150 TL civarında olması lazım web sitesinde yazıyor olmalı promosyon dakika ve GB hediyesi vardı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 tl ucuz sayılır öyleyse. Bayiler 180 diyor. Ne kadar yüksek.

• bilginiz olsun diye yazıyorum

www.vestelcell.com.tr
    Numara Taşıma Başvurusu
    https://www.vestelcell.com.tr/numara-tasima-basvurusu

35tl ve 45tl paketleri uygun görünüyor.

• Az önce PTT ye uğradım. Bırakın 27 lirayı en ucuz tarife 2 GB 50 liraya veriyorlardı. Tarifeler değişmiş boşuna kimse gitmesin PTT ye

• (15 GB 56 TL ydi)
    Degerli musterimiz, BIMcell Dost Mega paketinde 31.05.2022 itibariyla ucret degisikligi yapilacak olup 30 gunluk paket ucreti 71TL olacaktir. Paket hattinizda tanimli ise iptal etmediginiz surece yeni ucret uzerinden yenilenecektir. Paketleri incelemek icin BIMcell Online Islemler uygulamamizi indirebilirsiniz:https://www.turktelekom.com.tr/bimcell B001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsmert -- 23 Mayıs 2022; 18:18:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • her yönden kıskaça almışlar bizleri. zam yağmuru her yerde. yazık oluyor tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eric Cartman. kullanıcısına yanıt

Tarifeler güzel de numara taşıma için bayii bulabilene aşk olsun..

• Bugün ailem Maxi ye geçiş yaptım. Normal tarifleri gösteriyordu, ailem tarifesini sordum. Normalde sadece çalışanlar için ancak yakını olarak kaydedebiliriz dedi. Bimcell den geçiş yaptım hemen geçiş yaptı.

• Gerçekten ilginç. Geçebilen de var geçemeyen de,herkesin bireysel olarak uğraması önemli demek. Ben de yarın bir uğrayacağım bilgi veririm mutlaka

• Sonuç olarak bu ailem maxi kapandı mı anlamadım gitti, kapanan tarifeler bölümüne alınmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dsmert kullanıcısına yanıt

yazıklar olsun Bimcele

alıştırdı milleti dost tarife diye düşük ücretle

şimdilerde nerdeyse her ay 15 tl zam yapar hale geldi

ocak ayından beri bu herhalde üçüncü büyük bimcell zammı

56 tl.lik paket 17 haziranda son ama ben şimdiden tepki olsun diye bimcell 56 tl 15 gb paketi iptal ettim

17 hazirandan önce başka gsm alternatiflerine bakarım artık

pttcell mi hayır hayır asla olamaz

• vitriol kullanıcısına yanıt

Vestelcell en uygun 6 GB 35 lira. Ben geçiş yapan Vestel bayisi de buldum. Bugün geçiş yapacağım.

• Vestelcelle geçmekte kolay değil ki,master yapman lazım..doktora aşamasında bayii bulacan ki geçebilesin..

• turk telekom kendi altyapisindaki sirketlere de zam yaptigi icin onlari yapmamasi imkansiz.

• alvarez kullanıcısına yanıt

Bu paketler faturalı ve taahhütlü olduğu için 1 yıl gelen zamlardan etkilenmez.

• Bende az önce 3 hattı taşıdım paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• bursa dayım dün sordum ptt çalışanı mısınız dedi anlamadı önce sonra açıkladım ha yok bizim kota dolu zaten diyor. yapılıyorsa her yer yapsın sanki seni ödeyeceksin ücretini tam bize göre bir kampanya olmuş kişiye özel.

• Akid kullanıcısına yanıt
    Hangi operatörden geçtiniz? Sizden istedikleri bilgiler nelerdi?

• Bulunduğum ilçede PTT neredeyse hiç bir konuda bilgi sahibi değil. Yarın gelin yaparız dedi ama beni farklı bir tarifeye yanlışlıkla geçirme ihtimali var mı? Yani sistemden bu tarifeyi seçip mi onaylıyor yoksa önce pttcell geçiş yapıp sorma manuel mi tarife seçiliyor. Eğer o tarife yerine başka tarifeye geçirilirse eldeki bimcell ucuzdan da oluruz. Bilgi sahibi olan var mı arkadaşlar.

• cokbaska kullanıcısına yanıt

Bimcell’den geçtim hat sahibi olmanız yeterli standart şeyler istiyorlar kimlik ve imza yeterli.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.