Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.306
Cevap
907
Favori
3.048.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba özel sektörde çalışıyorum, maaş ödemelerim Denizbank'a yatıyor. Devlet bankaları ziraat, vakıf vs maaş müşterisi olmadığım halde 0.99'dan konut kredisi verir mi ?
  • yapılandırma peşindeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

yapılandırma peşindeyiz
    Biz de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur85123

Faizler düşecek haberi de geldiğine göre toplantıyı beklemek en doğrusu olacak sanırım.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-cumhurbaskani-erdogandan-eskisehirde-onemli-aciklamalar-41324309
    valla ne kadar doğru bilmiyorum ama başkan erdoğan talimat verir gibi faiz düşecek dedi.

Yani artık faiz düşmesi kesin gözüyle bakılıyor.

Şu saatten sonra sakın kredi çekmeyin diye BASBAS BAĞIRIYORUM BEKLEYİN KAPORA BAĞLAYIN

yani çekmeyin bekleyin diyorum acele iş yapmayın düşmede olmaz sonra yapılandırmak için baya uğraşırsınız uzun bir süre olmayacak

Alel acele yapılan işten hayır gelmez

• Kredi çekmiş arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. 223 Bin TL kredi çekmek istiyorum. Masraflar takribi ne kadar tutar. Net elime ne kadar kalır ? Teşekkürler.
  • 0.99 Vakıfbank şimdi geldi ödeme plan detayı mail adresime

340.000 TL ( 96 ay ) - > 988 TL Hayat Sigortası(Yıllık) + 1700 TL Kredi Tahsis Ücreti + 950 TL Ekspertiz + Kredi kartı başvuru yapılıyor -> Onaylanırsa sürece devam ediliyor -> Sonrasında 2 adet otomatik ödeme + 1962 TL masraf paketi + 500 TL DASK

Toplam 6100 TL masrafı var yani.
  • juzam1907 J kullanıcısına yanıt
    Çok fazla değil mi hocam? Masraf paketi nedir?

Dask 200 lira birşey dışarıdan yapılsa.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Hiç konuşmadım daha gidip detayını açıkcası, illaki bir şeyler indirilebilir diye düşünüyorum ama ben de kredi faizinin düşmesini bekleyenlerdenim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: celal3350

Arkadaşlar merhaba özel sektörde çalışıyorum, maaş ödemelerim Denizbank'a yatıyor. Devlet bankaları ziraat, vakıf vs maaş müşterisi olmadığım halde 0.99'dan konut kredisi verir mi ?
    verir kardeşim verir.
    kredi aldığın an zaten müşterisi olacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

0.99 Vakıfbank şimdi geldi ödeme plan detayı mail adresime

340.000 TL ( 96 ay ) - > 988 TL Hayat Sigortası(Yıllık) + 1700 TL Kredi Tahsis Ücreti + 950 TL Ekspertiz + Kredi kartı başvuru yapılıyor -> Onaylanırsa sürece devam ediliyor -> Sonrasında 2 adet otomatik ödeme + 1962 TL masraf paketi + 500 TL DASK

Toplam 6100 TL masrafı var yani.
    Vay anam bu nasıl fatura böyle yahu. Çılgınlık resmen. Bende 220 çekmeyi düşünüyorum. tapu harcı, emlakçı komisyonu, kredi masrafı ıvır zıvır 20 lik olduk daha krediyi çekmeden ne nalet sistem. Zaten faiz ile veriyorsun bide yok kredi tahsis ücretiymiş saçmalık resmen
  • ben de ev için kredi bekliyorum.sizce 0.79 olur mu.bir diğer konu ise alacağım ev 2 yıllık bina 230 000 tl.eksper bu eve 300 yazar mı.ne biliyim elden falan adama para falan versek yüksek yazma şansı var mı.
    işsizlik sigortası ve ferdi kaza sigortası da yapılacak,, onlar araya sikistirilacak toplam 8 10 bin civarında olmasın lazım kredi yı çekince,, ama hayat sigortası az çıkmış bu total hesap daha az çıkabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S24ULTRA

işsizlik sigortası ve ferdi kaza sigortası da yapılacak,, onlar araya sikistirilacak toplam 8 10 bin civarında olmasın lazım kredi yı çekince,, ama hayat sigortası az çıkmış bu total hesap daha az çıkabilir
    Eşim şimdi ziraat'den çıkmış, halkbankasına girmiş. Detay gelince tekrar paylaşırım ama aynı şartlar için ziraat 4100 TL total masraf çıkarmış, kafadan 2000 daha az.
  • Halk mı yoksa Ziraat mi daha az masraf çıkarıyor?
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Bölgenizde bankanın evi yok mu? Onlar 0.79lu olması lazım. Ayrıca mesela vakıfbank yüzde 20 ye varan ibdirim yapıyormuş

Halk için cevap bekliyorum bende senden hocam

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Halk hayat sigortası 8 sene peşin olarak hesaplayıp 8500 demiş 5000 saymışlar hayat sigortasını, çıkartıp aylık hesaplarsan 4200 falan oluyor bir de kredi kartı zorunlu koşmamışlar

• Perşembe günü faizler düşecek, sonra birkaç hafta içinde konut faizleri de düşecek. Ama ya sonra? Yani ekim-kasım-aralıkta yine faizler düşürüldükten sonra bunun konut faizlerine yansıması nasıl olacak?? Eylülde 0,89 oldu diyelim, kasımda yada aralıkta 0,79 olur mu? Beklemeye değer mi? Neler dersiniz?

• 562_562 5 kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatı düşük olan satılıyor zaten. fiyatı yükseltenler daha önce satamadılar ki şimdi yükseltipde satsınlar. benip takip ettiğim evler var resmen ezberledim. anadolu yakasında takip ettiklerimden bir kaç tane satıldı.
    arttırsınlar 4-5 seneden beri arttırıp satamıyor.
    satacak olan adam fiyatı düşürür satardı.
    Alım gücü olmadığı için satılamıyor. alım gücü olsa satılır.

birileri kolay para kazanmayı tadmış. hep öyle isteyenler var. bir şeyzlonga 200 lira veriyorlarmış.
    300 lük evi 400 e sat.ohhh ne ala.https://www.youtube.com/watch?v=Xj0w2LByvE0&t=676s

• Beyler alacağım evin iskanı yokmuş . Kredi çıkmasında sıkıntk yok ama iskansız daire almanın sakıncaları nedir ?

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.