Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (1554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.757
Cevap
929
Favori
3.091.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır bugün 17:00 da başvurdum zaten daha

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İlk evim kampanyası koşullarını sağlıyorsunuz değil mi? Siz ve alacağınız ev

• dark_places D kullanıcısına yanıt
    Evet sağlıyor. Ailemde kimsenin üzerine kayıtlı ev yok.

• aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Onaylanan tutar kredi notunuz ve gelir durumunuz ile ilgili oluyor biraz hocam bu yüzden olabilir. Bizim istediğimiz tutarı banka 84 ay yerine 120 ay olarak onaylamıştı mesela kabul etmedik. Daha sonra tutarı biraz düşürerek 73 ay olarak başvurduk kabul edildi.

O zaman kredinin sonuçlanmasını bekleyeceğiz

• aliaydn A kullanıcısına yanıt
    Henüz bizim de sonuçlanmadı ön onay oldu ekspertiz yapıldı bekliyoruz işte muhtemelen pazartesi sonuçlanacak

Başvurudan kaç gün sonra kabul edilen taksit süresi ve kredi miktarını öğrendiniz

• Ön onay genelde ertesi gün sonuçlanmış oluyor

Buradaki 500.000 tl ve taksit sayısı yarın değişebilir yani

• Hocam siz bankacıyla 1.5 milyon başvuru sonrasında herhangi bi görüşme yapmadıysanız. Muhtemelen henüz haberdar edilmemişsinizdir. Siz 1.5 m istemişsiniz onlar 500 bin verebiliriz kabul ediyorsanız demişler.

Anladım teşekkür ederim

• acil yardıma ihtiyacım var. ön onaydan sonra oranlar arttı diyerek aylık taksitleri yükselttiler. eksper raporu çıktı ama daha onay vermedim. böyle bir şey mümkün mü yoksa banka ne koparırsak diye mi bakıyor acaba?

• Omara kullanıcısına yanıt
    2.80’den 2.90’a yükselmişti geçen hafta akbank size daha farklı bir bilgi mi verildi

hocam akbank değil bizim banka. sıfır konut olduğundan kredi tutarı biraz yüksek. ön onay gelmeden önce oran 3.24'tü. eksper süreci bitti ve imzaya çağırdılar ama şu an 3.40 civarı oldu oran diyorlar. gerekirse iptal edip ikinci el konut alacağım. sadece hangi aşamadan sonra kredi oranını değiştiremez banka onu merak ediyorum.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Bankadan bankaya değişiyor bu durum ama genelde tüm işlemler tamamlanıp imzalar atılıncaya kadar faizleri değiştirebiliyor diye biliyorum.

• Merhaba, kredili konut alımında daskı ve konut sigortasını her sene yenilemek zorunda mıyız?

Yenilemezsek ne olur?

• Wiperagain kullanıcısına yanıt

Arkadaşlarım yeniliyor. Hatta geçen birine banka direkt daski kendi kafasina göre kesmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wiperagain kullanıcısına yanıt
    İkisinide banka yeniliyor. Dask zorunlu olduğundan iptal olmuyor diye biliyorum. Konut zorunlu değil ama bankalar diretiyor. Ben e devlet üzerinden iptal ettirdim bu sene konut sigortasını. Forumdaki konut sigortası iptali sayfasında belirtmiştim.

• Arkadaşlar kredi kartı borcumdan dolayı banka onaylamadı krediyi kefil gösterelim dedik gösterdim cuma yetişmedi. Kefil kamu çalışanı doktor. Kredi onaylanır mı sizce çok gerildim. Fikir verebilir misiniz?

• fatalhrymer11 kullanıcısına yanıt
    %80 1m’a kadar değil mi?

• 
Sayfa: önceki 15521553155415551556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.