Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (1415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 21musa21 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
31.341
Cevap
909
Favori
3.052.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2022 şubatta çektiğim kredi için Sigortaların yenileneceğine dair mesajlar geliyor ziraat bankasından.
    Zorunlu deprem Sigortası tamam, yaptıracağım.
    Fakat konut Sigortası : 1650₺
    Eşyam güvende ve ailem güvende Sigortaları da var.
    Bunları iptal edebilir miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • | OMG! | kullanıcısına yanıt
    Dask haric hepsini iptal edebilirsiniz die biliorum.

Dask i devlet zorunlu tutuo digerleri icin e devletten basvuru yapin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_____ -- 28 Ocak 2023; 10:26:27 >
  • | OMG! | kullanıcısına yanıt

Ben kredi cektigimde zorla yaptirilan sigortalarin maddelerini incelemistim. Evde yapılacak duvar tadilatinin parasini almistim. Sigorta parasindan fazlaydı.

Dask hariç bende digerlerinin yenilemesinin zorunlu olmadigini düşünüyorum. Ama yinede kredi sözleşmesini okumanizda fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Dask dılşındaki sigortaları iptal edebiliyor muyuz? İptal işlemi nasıl yapılıyor anlatabilir misiniz?

• Benim bildiğim gelir belgesiz konut kredisi vermezler.

• katimodel K kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/bireysel-tuketici-heyeti-masraf-iadeleri-geri-alma-konusu--140252864

• İyi günler. Eşimin kkb puan 1460 ve özel bir üniversitede öğretim üyesi olarak çalışıyor. Ben esnafım kredi puanım 1840. Eşim özel sektör ve maaşlı olduğu için daha kolay kredi çıkar dediler ama 1500 puanın altına konut kredisi kullandırıyorlar mı? Bilen var mı? Vemiyorlarsa kredi puanını 40 puan nasıl arttırabiliriz? Tüketici kredisi var zamanında ödenen, onu erken ödesek artar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresistible86 -- 31 Ocak 2023; 14:29:12 >
  • irresistible86 İ kullanıcısına yanıt
    Ortalıkta 1500 altı kredi puanına kredi verilmiyor diye bir mit dolaşıyor. Veriliyor tabiki bizzat kendimden biliyorum. Kredi puanı tek kriter değil. Ayrıca 1490 düşük değil ortalama bir puan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • renkly1i R kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Kullanılmayan kredi kartları var. Bunları kapatsak puan yükseliyor mu peki?

• irresistible86 İ kullanıcısına yanıt

Yükselmiyor hocam, bizzat bankacıya sordum etki edecekse 30 binlik kartımı kapatayım dedim nasılsa kullanmıyorum. Gerek yok dedi, önemli olan harcama yapıldıysa düzenli ödenmesidir dedi.

• Krediye başvurduktan kaç gün sonra exper yolluyorlar?

• katimodel K kullanıcısına yanıt
    Arkadas paylasmis.

Ama siz garanti olsun bankaya dilekce yazin cvp bekleyin vermezler thh basvuru yapin.

• Kredi kartının ne kadar uzun geçmişi varsa o kadar iyidir. Kapatmak yarardan çok zarar getirir. Yıllanmış kredi kartlarımıza gözümüz gibi bakmalıyız. Ancak kk limitimizin %80 inden fazla borç yapmayalım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir milyon için 1.98'den düşük faiz veren banka var mı?

• Eyüp5825 E kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim emlakçı vasıtasıyla, ticari hesap açma ve oda kaydı olması şartlarıyla Akbank'ta ekspertiz değerinin azami %60'ı kadar 1.79 orandan var en uygun.

• Özel bankalar 2. el ev için exper değerinin %60 fazlasına kredi verirler mi?

• mmnmtl M kullanıcısına yanıt

Tüm bankalar için geçerli oranlar bu şekilde:

• nofear_61 kullanıcısına yanıt

bu uygulama tam olarak nasıl oluyor biliyor musunuz? Yani diyelim aslışveriş aslında evin sahibiyle benim aramda. Bu noktada emlakçıya bir miktar ödeme yapıp düşük faiz oranı için kendisinden faydalanabiliyor muyuz? Bankaya tam olarak neyin ibraz edilmesi gerekiyor? Sadece o emlakçının akbankta ticari hesabı olması ve oda kaydının bulunması mı? Yoksa emlakçının gerçekleşecek bu satışın bir parçası olduğunu kanıtlar nitelikte herhangi bir belge gerekiyor mu?

• prok P kullanıcısına yanıt

Detayları bilmiyorum ama faydalanan arkadaşım oldu. Bankayla görüşmenizde daha sağlıklı olacaktır.

• Merhaba, 0,69 kullanabilen yada çervenizde kullandığını bildiğiniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fefeyx -- 3 Şubat 2023; 12:4:6 >
  • 
Sayfa: önceki 14131414141514161417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.