Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
46
Favori
168.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde uzaktan tezsiz yüksek lisansta kontenjan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuksek lisans başvuru ne zaman basliyor arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batty

Yuksek lisans başvuru ne zaman basliyor arkadaslar
    Çoğu üniversitenin yüksek lisans dersleri başladı bile başvuru için baya geç artık, bahar dönemini takip edin
  • bahar dönemi başvuruları ne zaman başlar acaba?
  • Şubat martta ama üniversiteye göre değişiyor once hangi üniversite de hangi bolumde yapacagina karar ver sonra o unuversitenin internet sitesini takip et

• Sakarya ya baktım suan kayitlar başladı lakin ilk iki donem icin 2000 3.donem icin 500 tl.yani toplam 4.500 tl bana cok geldi.devlet okullari bunlar bedava yada cuzi bi harc olmasi lazim ama malesef uzaktan eğitim yuksek lisans yapmak isteyenleri öğrenci degil de musteri olarak goruyorlar.daha ucuz olanlari vaar mi arastiran arkadaslar yardimci olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: batty

Sakarya ya baktım suan kayitlar başladı lakin ilk iki donem icin 2000 3.donem icin 500 tl.yani toplam 4.500 tl bana cok geldi.devlet okullari bunlar bedava yada cuzi bi harc olmasi lazim ama malesef uzaktan eğitim yuksek lisans yapmak isteyenleri öğrenci degil de musteri olarak goruyorlar.daha ucuz olanlari vaar mi arastiran arkadaslar yardimci olabilir mi
    Toplam 4.500 TL ise inanın az bile çoğu devlet üniversitesi en az 6.000 TL ve üzerinde tezsiz yaptırıyor artık
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Daha ucuzu yok mu acaba .birde uzaktan egitimde isletme yuksek lisansi yok sakaryada yada ben bulamadim bilginiz var mi

• En ucuzu Anadolu ve sakarya uni sanirim arastirmalarima gore.istanbula yakin sonucta baska illere de final icin gitmek sikinti. Bildiğim kadarıyla bu üniversiteden diploma notu ile öğrenci alıyor acaba en son kaç puanla alındı. Benim diploma notum 100 üzerinden 71 acaba girebilir miyim bu puan ile

• batty B kullanıcısına yanıt
    ucuz olanları unut 70 diploma notu ile. 88-90 la kapatıyor anadolu üniversitesi. Geçen sene ben başvurmuştum. olmadı tabi diploma notundan dolayı.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Cevap icin teşekkürler.Sakarya en son kac ile kapatti gecen dönem bilginiz var mi

• batty B kullanıcısına yanıt
    Sakarya yı bilmiyorum ama ucuz ücretleri olanlar 85 not ortalaması dan aşağı olmuyor. Geçen sene ısparta Üniversitesi uygundu 85 civarı kapattı yanlış hatırlamıyorsam.
    İstanbul daysanız Ahmet Yesevi Üniversitesi ne bakın bence. Sınavları da İstanbul Üniversitesinde oluyor.
    Burdur uzak gelmezse Burdur u takip edin. Ama hocalar zorluyor sınavlarda.

• Arkadaşlar Sakarya Üniversitesi'nde hangi bölüme daha az başvuru olur. 2,67 ile girmem gerekiyor bir şekilde.
  • Güncelde en ucuz ve bahar dönemi için kayıt açacak olan üniversiteler listesi olan var mı? Tek amacım tecili uzatmak. Ayrıca notum 3.14 /4
  • kayıt tarihleri ne zaman ??????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

ucuz olanları unut 70 diploma notu ile. 88-90 la kapatıyor anadolu üniversitesi. Geçen sene ben başvurmuştum. olmadı tabi diploma notundan dolayı.
    Hocam Anadolu üniversitesinin bölümüne basvurmustunuz, en çok hangi bölümlerde rağbet var bilginiz var midir? Ortalamam 80 egitim hilimlerinden düşünüyorum

• hakantpl11 H kullanıcısına yanıt
    Ben işletme ye başvuru yapmıştım. Eğitim bilimlerinin bilmiyorum hocam. Sizin not ortalaması yüksekmiş zaten. Siz mutlaka başvuru yapın.

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Merhaba 2018 lisans mezunuyum askerlik tecilim haziran 2020de bitiyor fakat çalıştığım için tecil ettireceğim tekrar bu dönem yüksek lisansa kayıt olmak istiyorum 1-Tezsiz yüksel lisans 2-Uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans bölümü arıyorum sivil hava ulaştırma işletmeciliği okudum fakat kafam karıştı acaba bölümle alakalı bir yüksek lisans mı yapsam yoksa askerlik erteleme amaçlı en ucuz yüksek lisans programına mı yazılsam. Tavsiyelerinizi bekliyorum en ucuz tezsiz ya da tezsiz uzaktan eğitim programı nedir acaba? İstanbul’da yaşıyorum.

• 2 yıllık bilgiayar programcılığı mezunuyum bunu 4 yıllık mühendisliğe çevirmek istiyorum nasıl yapabilirim , lütfen yardımcı olun , ücreti önemli değil yurt dışı da olur uzaktan eğitim olsun yeter
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.