Şimdi Ara

en ucuz klima hangisini tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN 450-500 YTL CIVARI BIR KLİMA ALACAGİM.BU FIYATTA MONTAJDA DAHİL OLCAK.

12000 BTU LUK rubenis alsam 15 m2 odam var. 2 sene kullancagaim ogrenci evi sonucta cokta kalite birsey aramiyorum yazin izmirde sicaklardan kurtarsin beni yeter.kisinda az bucuk isitsin yeter hamam gibi olmasina gerek yok :)

simdi bana yok inverterli al yok 24000 luk al yok mitsubishi al demeyin.ekonomik acidan bu kadar cikamam max 500 cikar benden .simdi baymak 9000 lik mi alsam biraz daha cikip yoksa 12000 lik rubenis daha mi ii bir tercih olur?

• 2.ci sorum ise yine 12000 lik rubenis ile HB deki 12000 lik demirdokum u bi kiyaslama yapsaniz rica etsem
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=160215&productId=evdemirbluline12
  • quote:

Orjinalden alıntı: CrasH

2.ci sorum ise yine 12000 lik rubenis ile HB deki 12000 lik demirdokum u bi kiyaslama yapsaniz rica etsem
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=160215&productId=evdemirbluline12

En ucuz ve verilerinde doğru yazan Rubenis ama servis bulunabilrliği için aynı şey söyleyemem,Diğer markanın yazdığı degerlere inanmıyor,ama sevvis bol fakat kalitesi biraz düşündürür.

yani ucuz et işte ne yapsan olmuyor.Ama İzmir desin Electra ya bir bak derim yazdığın markaların 12 liğini alacağına Electra nın 9 luğunu al daha iyi.Buca da isen Kutay klima var Electra satıyor.

• evet size Electranın 9000 btu yeter.Yeriniz ufak.Ayrıca merka etmeyin kimse 15 m2 yere 24000btu klima önermez:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbirol

quote:

2.ci sorum ise yine 12000 lik rubenis ile HB deki 12000 lik demirdokum u bi kiyaslama yapsaniz rica etsem

En ucuz ve verilerinde doğru yazan Rubenis ama servis bulunabilrliği için aynı şey söyleyemem,Diğer markanın yazdığı degerlere inanmıyor,ama sevvis bol fakat kalitesi biraz düşündürür.

yani ucuz et işte ne yapsan olmuyor.Ama İzmir desin Electra ya bir bak derim yazdığın markaların 12 liğini alacağına Electra nın 9 luğunu al daha iyi.Buca da isen Kutay klima var Electra satıyor.

netten arasitridgima gore 9000 btu electra ya 1300 ytl fiyat bictiler,kutay klima bu electrayi kac ytl civari satiyor bilginiz war mi acaba? yani dedigim gibi 2 sene idare etse yeter klima beni

• Demirdöküm tavsiye edebilirim, şu A serisi olanlardan (pasific ya da blu line değil)
  • quote:

quote:

quote:

netten arasitridgima gore 9000 btu electra ya 1300 ytl fiyat bictiler,kutay klima bu electrayi kac ytl civari satiyor bilginiz war mi acaba? yani dedigim gibi 2 sene idare etse yeter klima beni

o işte bir yanlış var .9000 btu cihaz 700-800 civarındadır. kutay tel 4876343 selamımı söyleyin yardımcı olurlar

• 12.000 electrayı 750ye aldım 2 ay önce+2 taksit....bornova serhat klima
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Demirdöküm tavsiye edebilirim, şu A serisi olanlardan (pasific ya da blu line değil)

Arkadaşlar bu nasıl iştir ya amma ayar çekmişler bütün COP ler 3,61 helal olsun adamlara çok standart ürün yapmışlar

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

Demirdöküm tavsiye edebilirim, şu A serisi olanlardan (pasific ya da blu line değil)

Arkadaşlar bu nasıl iştir ya amma ayar çekmişler bütün COP ler 3,61 helal olsun adamlara çok standart ürün yapmışlar

Kardeşim sen de taktın Cop'a, yaparlar, adamlar Demirdöküm

Mbirol, şaka bir yana bu klimadan alırsam A-18 olanını, senin için , performans, kullanım vs. konusu açıcağım

• Bekliyoruz!!
  • bir ara 600 liraya 12 lik demirdöküm vardı (pacific yada blue line değil) ve iddia ya göre de a sınıfı idi. bence 9 luk demirdöküm le rubenis aynı kapıya çıkabilir(belki) ama rubenis de kötülerin içinde iyi denebilir. 2-3 günde servis montaja geliyormuş rubenis de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.