Şimdi Ara

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
0
Favori
37.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki aracım da LPG'liydi, sattım ve yerine PASSAT'ı aldım, fakat yine de evde bir LPG'li araç bulunsun diye eşimin aracı FIAT Grande Punto'ya LPG taktırdım ve kısa şehiriçi mesafelerde genelde onu kullanıyoruz. Ayrıca en ucuz LPG'yi bulmak biraz da hobim olmuş, ayrıca gerçekten de dizel kadar az benzşn yakan PASSAT'la da potansiyel çizme ve vurma olasılığı yüksek yerlere gitmekten çekiniyorum.
  • Evet, dün YÜCELGAZ aldım (yerel bir marka olup olmadığını bilmiyorum), Ceyhan, Mustafabeyli'den litresi 1.35 TL'ye. Adana'da normal fiyat 1.60 TL, arada 25 kuruş fark var. Tam dolu net 40 litrelik depoda 10 TL eder.

• Ankara
    09-01-2009
    gül otogaz 1,21 tl/litre
    Alınteri Bulvarı no:49 Ostim
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenon

Ankara
    09-01-2009
    gül otogaz 1,21 tl/litre
    Alınteri Bulvarı no:49 Ostim

Herhalde TÜRKİYE'deki EN UCUZ LPG burada. Daha ucuz LPG alabilen var mı acaba?

Teşekkürler

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 12 Ocak 2009; 8:47:56 >

• Ostimde Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Milangaz da 1,23 TL,

Yine, Bağdat caddesinden ATİSAN sanayi sitesine döndükten 50 metre sonra Kale Gaz da litresi 1,19 TL.

Ucuz olması nedeniyle biraz çekinerekte olsa, her ikisindende gaz aldım, ama korktuğum gibi olmadı, gazın kalitesinde zerre kadar bir fark yok.

Allah razı olsun sahiplerinden, bu krizde ilaç gibi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaangul

Ostimde Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Milangaz da 1,23 TL, Yine, Bağdat caddesinden ATİSAN sanayi sitesine döndükten 50 metre sonra Kale Gaz da litresi 1,19 TL. Ucuz olması nedeniyle biraz çekinerekte olsa, her ikisindende gaz aldım, ama korktuğum gibi olmadı, gazın kalitesinde zerre kadar bir fark yok. Allah razı olsun sahiplerinden, bu krizde ilaç gibi geldi.

Teşekkürler,

12 ŞUBAT 2009'da 1.19 TL / LİTRE sanırım rekor ucuzluk bu

/>

• quote:

Orjinalden alıntı: cygor06

bugün ankarada gördüm istanbul yolu kenarında damla petrolde euro dizel 2.49 yazıyordu denemeye değer

Ben genelde damla petrolden alıyorum normal fiyatlar üzerinden %5 indirim yapıyorlar.Benzininden de gayet memnunum.
  • Arkadaşlar,

Şu anda yine bir LPG turu yaptım, bu bölgede (ADANA) şu anda yine en ucuz LPG 1,35 TL ile yine CEYHAN/MUSTAFABEYLİ'de. Araçta en ufak bir zorlama veya olumsuzluk yaratmadı. Adana Şehir Merkezinden 20-25 Kuruş daha ucuz ve en yakın en ucuz fiyat da 1,39 TL ile de İNCİRLİK SUNPET'te, her iki ürün de YÜCELGAZ.

TEMSA Fabrika karşısı S-OIL'de de IPRAGAZ EN 589 LPG 1,49 TL.

Türkiye'nin diğer bölgelerinde ve bilhassa ANKARA'da durumlar nasıl acaba?
  • Şu anda fiyatlar nasıl ?

Adana?

Ankara?

İzmir?

Bursa?

Bu arada ben hala anlamış değilim, adana ve ankarada neden daha ucuza satılıyor ŞU LPG?
  • yaw 95oktan 2.67 mi emin misiniz fiyatı muthis ama var bi halt bence bunda hiç kimse kusura bakmasın ben guvenipte almam 30kurus ucuza arabayı bozdurmam..
    ben size soyleyim..zaten istesemde alamam adana neree istanbul neree istanbul beylikdüzü etrafında en ucuz benzin nerde arkadaslar bunu bilen varsa yazsn..
  • Bugün Nurdağı'ndan dönüşte her zaman aldığım yerden LPG aldım (Mustafabeyli Kasabası, Ceyhan, 1,39 TL/litre, SUNPET, YücelGaz) ancak Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesini geçince ŞOK oldum, aynı LPG EurOil'de litresi 1,36 TL'ye satılıyordu. Birisi 24 km ötede, diğeri 74 km ötede. Adana'ya en yakın yerde LPG İncirlik Kasabasında (US Air Force da eskisi gibi değil artık) 1,40 TL ve Adana Şehiriçinde 1,64 TL'den satılıyor litresi genel olarak.

95 Oktan Benzin bir yerde 3,02 TL'den gördüm, ne yazık ki orayı not almadım ama hehalde yine EurOil'du (yolda onlarca petrol istasyonu vardı). ALPET'in fiyatları hep yüksekti, Petrol Ofisi de 9 kuruş indirim yapmıştı 95 Oktan kurşunsuz benzinde.

Ne yazık ki daha düşük fiyatlar yok. Şehiriçinde indirimli satan yok, fiyatlar HEP YÜKSEK, serbest piyasadan söz ediliyor ama fiyatların hepsi MAKSİMUM, yani satabilecekleri EN YÜKSEK FİYATTAN SATIYORLAR ki daha çok kazansınlar. HALKI ve HAKKI düşünen yok, zamların adil tarafı zaten hiç olmadı, artık hepsi insafsızca, haksızca ve adaletsizce yapılıyor. Özellikle de şehiriçindeki akaryakıt istasyonları insanların EV-İŞ arasında mekik dokumasından istifade ederek yüksek ve zamlı fiyat uygulamasından istifa etmiyorlar.

Öyle bir ortam, piyasaya, durum yaratıldı ki artık akaryakıt şirketleri, pompa istasyonları, EPDK ve bu zehri alan ve satan, kaçıran ve kurutan herkes bir çuval incirin etrafında ne yapacaklarını şaşırmış durumda.

Biz bunu haketmedik.

Taner Göde

• taner abi bana en yakın ve en ucuz lpg yeniceye 2km kala sağda energ istasyonu(yücelgaz) daha dün aldım 1.34tü daha ucuzu yok mersine kadar yol üzerinde ayrıca şehir içindede kanala varmadan bp bütün yakıtları 5krş indirimli satıyor
  • 1,34 TL/litre LPG

Bu süper iyi bir fiyat!!! Eh, Yenice'ye kadar gitmişken AYRAN-SIKMA yemek olmaz, onun yerine YILDIRIMLAR Tavuk Şiş Lokantasına uğrak gerek yarabbim ayaklarım suda yemek yemek bu olsa gerek, BUZZ BUZZZ, oraya gitmeden dönmek olmaz ama değil mi, ister yeni yer, ister Tarsus Şelâle'deki muhteşem enfes mükemmel yer.

Akşam gideyim mi ne yapayım...

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

taner abi bana en yakın ve en ucuz lpg yeniceye 2km kala sağda energ istasyonu(yücelgaz) daha dün aldım 1.34tü daha ucuzu yok mersine kadar yol üzerinde ayrıca şehir içindede kanala varmadan bp bütün yakıtları 5krş indirimli satıyor

• yok ben tüpü çekp direk geri dönüyorum ya ona fırsatım olmuyor ayrıca zamdan önce 1.22 idi şimdi 1.34
  • Ankara'da en son 1.49 gördüm Shell'de. Yok mu ucuza güvenilir bi yer.
  • Gül Otogaz Ankara 1.25
  • nerdeymiş bu güllü...

quote:

Orijinalden alıntı: ankirali

Gül Otogaz Ankara 1.25
  • Bu hafta sonu Osmaniye Antalya yapacağım. Osmaniyede 1,60 var lpg. Adanaya kadar olan istasyonlarda durum ne yeni fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı.
    Birde antalya civarında önereceğiniz ucuz istasyonlar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bu hafta sonu Osmaniye Antalya yapacağım. Osmaniyede 1,60 var lpg. Adanaya kadar olan istasyonlarda durum ne yeni fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı.

abicim osmaniyede daha ucuzu var ama normal yoldan gelmen lazım normal yoldan gir adana istikametine doğru en son ben 1.54den almıştım bpet 1.54den ama 1.49a kadar var o civarda mustafa beyli köyünde 2 istasyon 1.49 idi şimdi durum ne bilmiyorum adanada ise normal yoldan devam et yenice beldesine gelince sağda enerj istasyonu akgül petrol yücel gaz 1.46 az ilerisinde euroil oda 1.46dan veriyor hayırlı yolculuklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Bu hafta sonu Osmaniye Antalya yapacağım. Osmaniyede 1,60 var lpg. Adanaya kadar olan istasyonlarda durum ne yeni fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı.

abicim osmaniyede daha ucuzu var ama normal yoldan gelmen lazım normal yoldan gir adana istikametine doğru en son ben 1.54den almıştım bpet 1.54den ama 1.49a kadar var o civarda mustafa beyli köyünde 2 istasyon 1.49 idi şimdi durum ne bilmiyorum adanada ise normal yoldan devam et yenice beldesine gelince sağda enerj istasyonu akgül petrol yücel gaz 1.46 az ilerisinde euroil oda 1.46dan veriyor hayırlı yolculuklar.

Teşekkürler.
    Bende zeten normal yoldan gitmeyi düşünüyorum. Ceyhana kadar oradan otobana giriyorum adanaya bile gitsem.
    Bakalım fiyatlar ne alemde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.