Şimdi Ara

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
37.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aklıma takıldı bu konu.LPG'li aracım varken İzmir-Ayvalık arasında giderken Aliağa'dan ucuza almıştım,sanki daha az km.yaptım gibi bir depo ile.

LPG'de nasıl bu kadar indirim olabilir?Hava mı katıyorlar?Benzinde böyle değil ama.Adı sanı duyulmamış yerlerde bile bakıyorum fiyat aynı.
  • Aliağa rafineriye yakın olduğu için gerçekten çok uygundu zamanında ama şimdi tavan pompa fiyatı uygulamasından dolayı pek bir fark olacağını sanmıyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Aliağa rafineriye yakın olduğu için gerçekten çok uygundu zamanında ama şimdi tavan pompa fiyatı uygulamasından dolayı pek bir fark olacağını sanmıyorum ...

Şu anda 1.44 TL'ye LPG satan yer var.Afişe de "Sanayi gazı değil,otogaz" diye yazmış.
  • Türkiye nin en pahalı otogazı konya ereğli de
    1.79 tl inanmayan uğrasın ...
  • 1.70 civarında şu anda nasıl o fiyata veriyorlar ilginç ...
  • Şu anda 22 EYLÜL 2009 Salı benim karşılaştığım en ucuz LPG litre fiyatı

1,37 TL

Yer: Adana-Ceyhan D-400 Karayolu YILANKALE''nin TAM karşısında SUN PET

Adana'da fiyat 1.72-1.74 TL arasında gidip geliyor. 40 litre alırsanız en pahalı LPG fiyatı ile arasında 37 kuruş var, 40 litrede bu 15 TL (!) fark demek 10 Defa doldursanız 150 TL kârdasınız.
  • taner abi ceyhan kadirli yol sapağında po var ordada 1.38den aldım kadirliden gelirken dün 30 litre aldı 10 lira kar ettim yücel gaz idi hatta foto bile çektim adam niye foto çekiosun dedi bende nette paylaşıyoruum dedim
  • istanbul maltepe bostancı nın oralarda ucuz benzin yeri bilen varnı
  • Güzel topikmiş burası bende katkıda bulunayım geçen haftanın fiyatları;
    İzmir menemen ilçesi shellde shellgaz 1,58
    Aydının denizli çıkışında Uzpet(pamukkale gaz) 1,59
    onun 5 km ilerisinde alpet 1,59
    denizlinin antalya çıkışında Teco(pamukkale gaz) 1,60

alpet haricinde diğerlerinden gaz aldım sorun yoktu gayet normal...İzmir merkezde 1,72 den satılıyor azda olsa kar yaptık
  • Adana şehiriçi SHELL'den mecburen gaz aldım, ne biçim LPG bu anlamadım, araba öksürmeye başladı resmen, iyi ki az almışım dedim kendime. Otogaz değil sanki Biogaz gibi bir hali vardı. Kusura bakmasın ama gerçekten bazı markalar bu işi çok çok iyi yapıyor, bazıları çok ucuz satıyor, deneme/yanılma ile öğreniyorum. OPET, ALPET ve PO'dan şikayetim yok, ucuz yerel YÜCELGAZ'dan da yok. BP hoşuma gitmemişti, şimdi de SHELL bana oyun oynadı. Kaldı ki aldığım yer o kadar kalabalık ki sıra gelmedi. Sanki gece yarısı % 100 zam gelecekmiş gibi herkes sıraya girmiş, yakıt alıyordu...

(Turgut Özal Bulvarı Ruh Sağlığına varmadan sağdaki SHELL istasyonu, ufak bir hayvanatbahçesini andıran parkı da var).
  • bu bayramda istanbuldan uşağa gittim. yolda 1,74 - 1,51 aralığı fiyatlar gördüm. en ucuz olan 1,51 pamukovadaki totaldeydi. 1,53 de onun hemen karşısındaki shellde.. giderken istanbulda podan 1,72den aldım. yolda totalden 1,51likten, uşakta habaş 1,66 bp 1,68 , dönüşte de yine pamukova shell 1,53ten aldım.. gazlar arası hiçbir fark da göremedim..bana göre hepsi aynı
  • Ege de GüvenAL gaz diye bi firma çıkmış adamlar çevrenin en ucuz gazını satıyorlar galiba. söke'de 1.56 aydın'da 1.58 balıkesir'de 1.65 e satıyorlar.
    adamların felsefe sağlam ama. sabit fiyat yok çevrenin en ucuzu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Adana şehiriçi SHELL'den mecburen gaz aldım, ne biçim LPG bu anlamadım, araba öksürmeye başladı resmen, iyi ki az almışım dedim kendime. Otogaz değil sanki Biogaz gibi bir hali vardı. Kusura bakmasın ama gerçekten bazı markalar bu işi çok çok iyi yapıyor, bazıları çok ucuz satıyor, deneme/yanılma ile öğreniyorum. OPET, ALPET ve PO'dan şikayetim yok, ucuz yerel YÜCELGAZ'dan da yok. BP hoşuma gitmemişti, şimdi de SHELL bana oyun oynadı. Kaldı ki aldığım yer o kadar kalabalık ki sıra gelmedi. Sanki gece yarısı % 100 zam gelecekmiş gibi herkes sıraya girmiş, yakıt alıyordu...

(Turgut Özal Bulvarı Ruh Sağlığına varmadan sağdaki SHELL istasyonu, ufak bir hayvanatbahçesini andıran parkı da var).

Shell'den çok gaz aldım ben Taner abi hiç sorun yaşamamıştım ama shellerin bazıları ipragaz bazıları shellgaz satıyo veya o istasyonda sorun olabilir...BP ise hep aldığım bi istasyon var genelde ordan almaya çalışıyorum ve çok memnunum aygazdan çok daha güzel geliyo bana...aygazı istemeye istemeye alıyorum bazen yakın olduğu için PO larda ise bi antipati var bende almak istemiyorum nedense

• Ankarada Milangaz 1.25
    Bugun doldurdum 15dk sıra bekledım.Bu ikinci depo herhangı hıle hurda gormedım.
    Tam yeri ve resimleri için sitenin LPG bolümüne bakabılırsınız.

Taner Abi bu fiyattan sonra ki tüketim
    Palio 1.2 16v 80hp BRC
    Ortalama 8.5litre yakıyor. 8.5X1.25=10.6kuruş
  • "sitenin lpg bölümüne bakabilirsiniz " demişsinde , link vermemişsin! Keşke linkte koysaydın, en azından benim işime yarardı.
    quote:

Orijinalden alıntı: MAJAY

Ankarada Milangaz 1.25

Palio 1.2 16v 80hp BRC
  • 1990 (!) yılında KABLO-TV'ye başvurdum, aradan tam 20 yıl geçti (2010) ve hâlâ bağlanmadı. Sebebi "talep azlığı"ymiş. "Ne yapmam gerekiyor?" diye sorduğumda da "taşınmak" cevabını alınca zaten en başta hata yaptığımı anlamıştım.

Burada LPG şehiriçinde 1.74'e kadar çıkıyor. 1.37'ye de var ve 35 km uzakta. Ama gerçekten de en az yakıt tüketimine LPG ile ulaşmak için sanırım hepimizin Ankara'ya taşınması gerek: 1.25 TL bence kimsenin rekabet edemeyeceği kadar düşük bir fiyat. Ya bir Ankara'ya, ya da Ankara bize!

quote:

Ankarada Milangaz 1.25 Bugun doldurdum 15dk sıra bekledım.Bu ikinci depo herhangı hıle hurda gormedım. Tam yeri ve resimleri için sitenin LPG bolümüne bakabılırsınız. Taner Abi bu fiyattan sonra ki tüketim Palio 1.2 16v 80hp BRC Ortalama 8.5litre yakıyor. 8.5X1.25=10.6kuruş

Evet en az yakıt tüketen araçlardan birisi bu ve 1.25 TL'ye LPG alırsanız herhalde sadece 100 km'ye 3 veya 4 litre mazot yakan araçlar daha hesaplı yol alabilir.

• ucuz lpg alıp da sorun yaşayan var mı? yaşarsın diyen var da gerçekten ucuz lpg kaynaklı sorun yaşayan var mı? benim kit yeni takıldı. 2 yıl garantisi var ya şimdilik hep bp ve total aldım (denemeler sonrasında). 10.000 binde bakıma gittim ve lpg filtresi tertemizdi. keşke değişmesem dedim ama gelmişken değiştik. ancak ucuz lpg kullansam yine böyle mi olur? ne dersiniz. ucuza geçelim mi?
  • valla ben en ucuz lpgyi şimdiye kadar 1,51den aldım o da totaldi zaten bi sorun olmadı. tanınmış istasyonlardan alınan ucuz lpg bence sorun yapmaz bulabiliyosan al ben bulunca alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burasineresi

"sitenin lpg bölümüne bakabilirsiniz " demişsinde , link vermemişsin! Keşke linkte koysaydın, en azından benim işime yarardı.
    quote:

Ankarada Milangaz 1.25

Palio 1.2 16v 80hp BRC

Link kopyalıyorum ankaradaki arkadaşlar yararlanabilir.Adresi kabaca Ostimden-gimata giderken sağda.

http://forum.donanimhaber.com/m_33687462/mpage_2/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: SUBARU

Ankara 1.22 ye kadar mevcut lpg, ben daha ucuzunu görmedim ama vardır elbet
    ben 1.31den milangaz alıyorum, aygazdan daha performanslı gibi geliyor,

Milengaz aygaza göre cidden daha performanslı. Motorun sesi bile değişiyor. En felaketi ise Shell. Sakın almayın hem performansı düşürüyor, hem pahalı hem de daha az km yapılıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_hamen -- 30 Eylül 2009; 11:04:52 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.