Şimdi Ara

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
37.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ceyhan'a kadar gittim ama Mustafabeyli'ne kadar git gel 30-40 km olduğu için elde edilecek kâr cüzi olduğundan Adana'nın İNCİRLİK kavşağındaki trafik ışıkları ile Adana ÇİMENTO kavşağındaki trafik ışıkları arasında, D-400 yolunun kuzeyinde yer alan akaryakıt istasyonunda LPG aldım.

21.94 litre x 1.40 = 30.71 YTL

YücelGaz Oto LPG. 1.40
    Opet 97 Oktan Kur. 2.91
    Opet 95 Oktan Kur. 2.67
    Opet Motorin-Dizel. 2.42

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA !

• @tanergode hocam 95 oktanın fiyatında bir yanlışlık olmadığına eminmisin?
  • Hayır, 95 Oktan Kurşunsuz Benzin 2,67 YTL, resimde göründüğü gibi. Satıcı GENTAŞ PETROL ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.

Akaryakıtı OPET'ten ve LPG'yi de YücelGaz'dan alıyor ve satışı da çok iyi. Gitiğimde kuyruk vardı. Önümdeki FORD FOCUS depoya daha fazla LPG almak için aracı sallıyordu. Adana'da 24/7 boyunca % 5 indirim yapan ama hiçbir promosyon ürün vermeyen ALPET de var, SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ yanında. Pek sempatik bir yer olmadığından bir defa gittikten sonra bir daha uğramadım.
  • bugün ankarada gördüm istanbul yolu kenarında damla petrolde euro dizel 2.49 yazıyordu denemeye değer
  • DOĞU'DAKİ FİYATLAR

MAZOT

VAN Başkale 0,80 YTL
    HAKKARİ Yüksekova 0,90 YTL
    VAN Merkez 1,20 YTL
    BİTLİS 1,50 YTL
    DİYARBAKIR 2,00 YTL
    ŞANLIURFA 2,00 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

DOĞU'DAKİ FİYATLAR

MAZOT

VAN Başkale 0,80 YTL
    HAKKARİ Yüksekova 0,90 YTL
    VAN Merkez 1,20 YTL
    BİTLİS 1,50 YTL
    DİYARBAKIR 2,00 YTL
    ŞANLIURFA 2,00 YTL

ŞAKA GİBİ.
  • ucuz olanlarda hava basma oranı nedir arkadaşlar?
  • Arkadaşında söylediği gibi en ucuz lpg benzin motorin her zaman doğudadır.:)) Şanlıurfa merkezden lpg 1.43 aldım. Dün akşam arkadaşım Suruç dan 1.10 dan lpg almış.
  • Ankara Eskişehir yolu üstündeki Aygaz 1.40 YTL. Çok kaliteli..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Heavy1

Ankara Eskişehir yolu üstündeki Aygaz 1.40 YTL. Çok kaliteli..

Ankarada eskişehir yolu aygaz, shell ve PO da 1,400 YTL,

Ostim Shell de 1,340 YTL

sincan BP de 1,430 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

YER: İzmir-Menemen yolu (Tam noktasını bilemiyorum,kusura bakmayın,Menemen'e giderken sağda ALPET'de satılıyordu)

04 ARALIK 2008 SAAT 11:00 - FİYAT: 1,49 YTL / litre

Ödeme: NAKİT

hocam alpet herzaman 30 kuruş normal fiyatlardan ucuz olmuştur bildim bileli şu an ben izmirde 1,55 sadece bir yerde 1,48 ordan alıyorum ama alpetin 1,20-1,30 arasında bir fiyat koyacağını sanıyorum 1,49 çok ucuz değil ki çok iyi hatırlıyorum lpg 1,86 iken alpetten 1,48 e depoyu fullemiştim şimdi niye böyle diye sorarlar adama bence daha da düşer o fiyat menemendeki alpette...
  • LPG fiyatlarında indirim

Otogaz olarak kullanılan likit petrol gazın (LPG) litre fiyatında yüzde 3,7 ile 9,9 arasında indirime gidildi.

Alınan bilgiye göre, rafineri çıkış fiyatlarında yapılan indirimlerin ardından, firmalar 6 Aralık Cumartesi gününden itibaren otogaz satış fiyatlarını yeniden ayarladı, ancak yapılan değişiklikler dağıtım şirketlerinin internet sitelerinde güncellenmedi.

Buna göre, Ankara'da otogaz fiyatları yüzde 8,55 ile yüzde 9,87 arasında düştü. Fiyatlar dağıtım şirketlerinden Shell'de 1,52 YTL'den 1,37 YTL'ye, Opet'de 1,52 YTL'den 1,39 YTL'ye, BP'de 1,55 YTL'den 1,40 YTL'ye, Petrol Ofisinde 1,54 YTL'den 1,39 YTL'ye, Total'de de 1,49 YTL'den 1,35 YTL'ye geriledi.

İstanbul'daki dağıtım istasyonlarında ise daha önce litre fiyatı 1,74 ile 1,70 YTL arasında değişen otogazda, yüzde 5,88 ile yüzde 8,05 arasında indirime gidildi.

İstanbul'da Petrol Ofisinde litre fiyatı daha önce 1,70 YTL olan otogaz, 1,60 YTL'ye satılırken, OPET istasyonlarında otogazın fiyatı 1,74 YTL'den 1,60 YTL'ye, BP istasyonlarında 1,74 YTL'den 1,61 YTL'ye düşürüldü. Shell'de fiyatların yaklaşık iki haftadır 1,58 YTL olduğu kaydedildi.

İzmir'deki dağıtım istasyonlarında daha önce litre fiyatı 1,64 ile 1,72 arasında değişen otogazda yüzde 3,66-8,33 arasında indirim yapıldı. Buna göre İzmir'de Opet ve Aygaz'da litre fiyatı 1,72 YTL olan otogaz 1,58 YTL'ye satılırken, Shell istasyonlarında otogazın fiyatı 1,68 YTL'den 1,55 YTL'ye, BP istasyonlarında 1,68 YTL'den 1,54 YTL'ye, Petrol Ofisi'nde 1,64 YTL'den 1,58 YTL'ye düşürüldü.

Bu arada dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

LPG fiyatlarında indirim

Otogaz olarak kullanılan likit petrol gazın (LPG) litre fiyatında yüzde 3,7 ile 9,9 arasında indirime gidildi.

Alınan bilgiye göre, rafineri çıkış fiyatlarında yapılan indirimlerin ardından, firmalar 6 Aralık Cumartesi gününden itibaren otogaz satış fiyatlarını yeniden ayarladı, ancak yapılan değişiklikler dağıtım şirketlerinin internet sitelerinde güncellenmedi.

Buna göre, Ankara'da otogaz fiyatları yüzde 8,55 ile yüzde 9,87 arasında düştü. Fiyatlar dağıtım şirketlerinden Shell'de 1,52 YTL'den 1,37 YTL'ye, Opet'de 1,52 YTL'den 1,39 YTL'ye, BP'de 1,55 YTL'den 1,40 YTL'ye, Petrol Ofisinde 1,54 YTL'den 1,39 YTL'ye, Total'de de 1,49 YTL'den 1,35 YTL'ye geriledi.

İstanbul'daki dağıtım istasyonlarında ise daha önce litre fiyatı 1,74 ile 1,70 YTL arasında değişen otogazda, yüzde 5,88 ile yüzde 8,05 arasında indirime gidildi.

İstanbul'da Petrol Ofisinde litre fiyatı daha önce 1,70 YTL olan otogaz, 1,60 YTL'ye satılırken, OPET istasyonlarında otogazın fiyatı 1,74 YTL'den 1,60 YTL'ye, BP istasyonlarında 1,74 YTL'den 1,61 YTL'ye düşürüldü. Shell'de fiyatların yaklaşık iki haftadır 1,58 YTL olduğu kaydedildi.

İzmir'deki dağıtım istasyonlarında daha önce litre fiyatı 1,64 ile 1,72 arasında değişen otogazda yüzde 3,66-8,33 arasında indirim yapıldı. Buna göre İzmir'de Opet ve Aygaz'da litre fiyatı 1,72 YTL olan otogaz 1,58 YTL'ye satılırken, Shell istasyonlarında otogazın fiyatı 1,68 YTL'den 1,55 YTL'ye, BP istasyonlarında 1,68 YTL'den 1,54 YTL'ye, Petrol Ofisi'nde 1,64 YTL'den 1,58 YTL'ye düşürüldü.

Bu arada dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

6 Aralık indirimi bu. Zaten çoktan yansıdı. İstanbulda şu anda 1.57-1.60 arasında.

Ben de heyacanlandım acaba daha da mı indi diye, ama nerdee...

• Hürriyet'teki haberi bilgi amaçlı ekledim ama bayramdan sonra bir indirim daha bekleniyor.
  • hocam imzan çok güzelmiş

quote:

Orjinalden alıntı: kaangul

quote:

Orjinalden alıntı: Heavy1

Ankara Eskişehir yolu üstündeki Aygaz 1.40 YTL. Çok kaliteli..

Ankarada eskişehir yolu aygaz, shell ve PO da 1,400 YTL,

Ostim Shell de 1,340 YTL

sincan BP de 1,430 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akustik

hocam imzan çok güzelmiş

Teşekkür ederim.
  • Bursa : 1.58 ve 1.62 arası
  • Ankara 1.22 ye kadar mevcut lpg, ben daha ucuzunu görmedim ama vardır elbet
    ben 1.31den milangaz alıyorum, aygazdan daha performanslı gibi geliyor,
  • ADANA-TARSUS ARASI YENİCE'DE LPG 1,35 YTL !!!

Fotoğraf çekemedim, ama fişi aşağıda.

• taner bey, işte bu yüzden her zaman dizel...
    bakınız imzanızda passat 1.4 tsi var ama yine de ekonomi olsun diye LPG li araç kullanıyorsunuz...

100 ytl ye 40.5 litre eurodizel aldım...

1.5 dci, çok efendi bi motor, hem az yakıyor, hem sessiz hem de alt devir çekisi harika...

100 ytl ye 670-700 km arası istanbul şehir içi avrupa yakası
    (kışın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 22 Aralık 2008; 12:17:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.