Şimdi Ara

EN UCUZ AKARYAKIT / LPG FİYATLARI BURAYA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
37.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Petrol fiyatının 150 dolardan 40 dolar seviyelerine düştüğü şu günlerde akaryakıt fiyatları 5-10 kuruş da olsa yavaş yavaş düşmektedir. Her ne kadar Almanya'daki gibi 95 oktan Kurşunsuz Benzinin fiyatı 1,09 € civarında değilse de fiyatlar git gide inmekte ev bütçemizdeki ağırlığı hafiflemektedir..

Bulduğunuz ucuz yakıt satan akaryakıt istasyonlarını tercihen resimleri ile birlikte veya resimsiz

1. Yer
    2. Tarih
    3. Fiyat

bilgileri ile buraya paylaşmanızı rica ediyorum.

Dün akşam saat 19:00'da 1,37 YTL'ye LPG buldum, Adana'nın Ceyhan ilçesinde, Mustafabeyli kasabasında, D-400 karayolu üzerinde. Bayramdan sonra 1.25 YTL'ye indireceklerini söylediler. Ödeme nakit, kredi kartı geçmiyor.

Demek rekabet var ve fiyat inebiliyormuş!

TÜRKİYE'NİN EN UCUZ LPG'Sİ (GALİBA)

YER: ADANA-CEYHAN D-400 KARAYOLU MUSTAFABEYLİ MEVKİİ
    08 ARALIK 2008 SAAT 19:00 - FİYAT: 1,37 YTL / litre

Ödeme: NAKİT
    Açıklama: BAYRAMDAN SONRA 1.25 YTL / litre

• YER: İzmir-Menemen yolu (Tam noktasını bilemiyorum,kusura bakmayın,Menemen'e giderken sağda ALPET'de satılıyordu)

04 ARALIK 2008 SAAT 11:00 - FİYAT: 1,49 YTL / litre

Ödeme: NAKİT
  • İyi fiyat. Dün Tekirdağ - İstanbul arasında hâlâ 1.75'ten satan yerler gördüm. PO istasyonlarıydı bunlar...
  • Ankara Konya yolundaki güney Otogaz
    1.35 ytl nakit veya kredi kartı
  • Güzel bir konu olmuş tebrikler antalyada ikamet eden arkadaşlar da paylaşabilirlermi
  • ben dün Antalya Sakarya bulvarı Shellden aldım LPG ... litresi 1.70 ytl maalesef...
  • sakarya 1550
  • dün ankara aktaşta 1,29 dan lpg satan bir yer kocaman bez afiş asmıştı hayretler içerisinde kalmıştım.
  • istanbul ikitelli PO da 1.60 bugün itibarıyla
  • Adapazarı tarım ürünleri borsası karşısı energy isimli istasyonda
    1480 lira idi lpg litre fiyatı.Sanırım Adapazarı'nda en ucuz lpg satan istasyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi My Way -- 9 Aralık 2008; 18:35:10 >
  • Taner abi güvenip de almalı mıdır buradan?

Pazar sabahı okula geri dönüyorum Isparta'ya,Ceyhan'da bir arkadaş var onu aldıktan sonra buradan depoyu doldurup öyle girebilirim otobana
  • Bursa da yasayanlar için yıldırımda ısıkların altındaki istasyonda 1.58 bayramdan sonra ucuzlar yada artar bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

Taner abi güvenip de almalı mıdır buradan? Pazar sabahı okula geri dönüyorum Isparta'ya,Ceyhan'da bir arkadaş var onu aldıktan sonra buradan depoyu doldurup öyle girebilirim otobana

Depoyu fulledim, 28 litreye yakın aldı, nakit 38 YTL ödedim, 77 HP'lik 8V SOHC motora sahip FIAT GRANDE PUNTO'ya aldım, arabada 2 yetişkin, 13 yaşında ve 8 yaşında 2 çocuk ve yük de vardı, gayet de güç ve hızdan düşmeden Adana'da geldim. Hiçbir sorun çıkmadı. Ondan önce de 1.57'ye 8 litre LPG aldım SHELL'den, doğuya giderken daha ucuz bir yer bulamayacağımı düşündüğümden.

• Ankarada en son 135 kuruştan aldık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: otomobilci_x

dün ankara aktaşta 1,29 dan lpg satan bir yer kocaman bez afiş asmıştı hayretler içerisinde kalmıştım.

1,29 YTL çokdüşük bir fiyat. 2,50'den satılan dizelle bile nerdeyse yarı fiyatına, benzinden % 60 daha düşük. En ucuz LPG'nin Ankara'da olduğunu yıllardır söylerler. Adana'da 1,57-1,59 ortalama fiyat, bu nedenle 1,37'ye bulunca insan çok seviniyor.
  • ankarada zaten neredeyse her yerde 1.35 1,37 gibi fiyatlara bulmak mümkün ancak 1,29u görünce bende şaşırdım.
  • ucuz lpg sağlıklımı peki. bide niye ucuza satılıyo aceb
  • Euro lpg diye millete (buna bende dahilim) dayıyorlar normal lpg yi 1.70 lerden yazık günah valla lpg Bursa da çok pahalı ben gecende 1.58den buldum acayip mutlu oldum sürekli 1.75lerden alıyordum ve euro ile normal arasındada hiç bi fark göremedim performansta hiç bi kayıp olmadı depo bosalınca yapılan km kaç olacak bakalım onu merak ediyorum
  • Arkadaşlar, şimdi D-400 karayolundan yine Ceyhan'a gidiyorum. Mustafabeyli'ye uğrayacağım ve halen LPG'yi 1,37'den satış satmadığına bakacağım. Resim de çekmeye çalışırım. İndirim yapmışsa da ne âlâ! Selamlar, T.G.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

Arkadaşlar, şimdi D-400 karayolundan yine Ceyhan'a gidiyorum. Mustafabeyli'ye uğrayacağım ve halen LPG'yi 1,37'den satış satmadığına bakacağım. Resim de çekmeye çalışırım. İndirim yapmışsa da ne âlâ! Selamlar, T.G.

bende bugun adananın kadirli ilçesine 1.49a yücel gaz ve milan gaz buldum seyir halinde olduğum için foto çok maalesef taner abi nerde yahu burası:) bu arada makinan nikon mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.