Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 49894990499149924993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Joker , çok sağlam filmdi bundan sonra V for Vendetta izleyecektim de zaman bulamıyorum unutuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source Code (2011)=> bilim/kurgu, aksiyon

8/10

8 dakika ile böyle bir film yapabilmek çok başarılı. Jack Gyllenhaal, harika oynamış. 90 dakika civarı film arayanlara öneririm.

• PREY (2022) 10 / 8

Uzun zamandır yeni bir Predator filmi gelmiyordu biraz geç geldi fakat muhteşem geliş oldu.

İşlenen konu filmin geçtiği zaman dilimi Aksiyonu kurgusu mükemmele yakın olmuş mutlaka izleyin.

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

The Acid House

Kendi puanım: 8/10

Bana bi Trainspotting kadar özel hissetirmese de izlemesi epey eğlenceliydi. Özellikle son hikayede epey bi güldüm. Biraz Trainspotting kafası bir film zaten sonuçta ikisininde kitaplarının yazarı aynı. Ha bir de ikinci hikayedeki Jimmy'i oynayan Kevin McKidd'e ufaktan üzülüyorum yav. Gitmişler bu filmde de kız arkadaşı/eşiyle problem yaşayan bir rol vermişler. Trainspotting'te de aynısını yapmışlardı. Filmdeki ilk hikaye zaten tam Kafkaesk (hatta Kafka'nın Dönüşüm kitabının aynısı da olabilir emin değilim) tarzda sürüyor. Izlemenizi öneririm.

• IN SECRET
    Emile zolanın romanından uyarlama romanın ismi Therese raquin gibi bir şeydi romanını beğenmiştim baya filmide fena değildi ama izliyenlerin %51'i beğenmiş sadece
    Yasak aşkı anlatan film Elizabeth Olsen, Oscar Isaac, Tom Felton başrolde

• Teksas katliamı 1974
    O zamana göre çekilmiş çok güzel bir film bence. İzlerken gerçekten gerildim. Oyunculuklar da güzeldi özellikle otostopçu adam çok iyi oynamış rolünü tam bir deliydi.
    Ben bunun başka serisini izlemiştim ama bu daha güzelmiş zaten ilk çıkan Teksas katliamı filmide bu. Herkesin izlemesi gereken ikonik bir film bana göre.

• sangoro kullanıcısına yanıt

deli otostopçunun minivana alınması ve devam eden 10dk efsaneydi. Gerilimi sonuna kadar hissettirmişler. 1974 yılında hippiler tarafından amatör kamera ile çekilmiş kısa film gibi bir görüntü yönetimi var ama bu yanı son derece ikonik hale getirmiş filmi. Devam filmi 2022 yapımı. O da fena sayılmaz.

• Carnage • 2011 / Roman Polanski

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Kavga eden iki çocuğun ebeveynlerinin bir uzlaşı için toplanmalarıyla başlar. Zaman geçtikçe aslında kendi çocuklarının değil bizzat kendilerinin dizginlenmeye ihtiyaç olduğu görüntü ortaya çıkar. Medeni toplantı adı altında ortaya serilen teatral gösteri; en sonunda alkolün de desteğiyle maskeleri düşen plastik tiplemeleri yerle yeksan eder. Kendi çocuklarını kontrol altında tutmak isteyen insanlar yaptıkları saçma sapan hareketlerle çocuklardan daha komik durumlara düşürülerek hicvedilir.

Hikaye ciddi verildiği için bazı diyaloglar çok güldürüyor açıkçası. Tek mekan filmlerini seven varsa mutlaka izlesin. Süresi içerisinde akıp gidiyor adeta.

7/10

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz üzere izledim çok beğendim. Uzun zaman olmuş özlemişi, Bende tavsiye ediyorum izleyin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Warcraft
    güzel bir filmdi

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınızımdb
    Samaritan (2022) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt5500218/

üst düzey vasat bir film olmuş

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    En saçma Predator filmi uzay teknolojisine sahip koskoca avcı Predator dünyaya geliyor.Elin yamyam kabilesindeki mızraklı kız çocuğuna yeniliyor.Elin yamyam kabilesindeki kızın akıcı süper İngilizce konuşmasından bahsetmiyorum bile :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet yahu, Neymiş bu Av ( Predator ) Thomas kardeşlerin yazdığı yılımıza kadar devam eden bitmek bilmeyen uzaylıların bizden çektiği. =]
    Fakat bakış açınız bu seriyi yeni izleyen birinin yorumu gibi duruyor. İlk çıktığından bu yana izleyen birisi böyle takoz bir yorum yapmazdı bence. İlk filmde de aynı şeyler oluyor. Uzay teknolojisi karşısında bulduğu açıklıkları fark eder ve ;
    “ Dutch, bir kütük kullanarak yaratığı mağlup eder “
    Dutch : Arnold amcamız.
    Saygılar.

• fantastik17 kullanıcısına yanıt
    Arnold normal insan değil ki.Tam bir avcı ve süperasker.
    Ben mizahi bir yorum yazdım sen kütük olarak algılaman mizahi yönünün zayıflığını gösteriyor.

Bizim süper İngilizce konuşan ufak tefek kabile kızımızın mızrakla galaksinin ötesinden gelmesini sağlayan teknolojiye sahip koskoca Predatorla kapışması ve yenmesi bana göre aşırı saçma.Ben izlemem çok iyi film diyene gülerim :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 1 Eylül 2022; 16:31:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bir film arıyorum
    Aslında yasaklı da olabilir
    İki kıza bir kasaba gibi bir yerde evde tecavüz vs ediyor 2 adam. Hatta tecavüz ederken adam kızın yüzünü yanağını falan koparıyor.
    Bu filmi bilen var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Top Gun 2022...

36 yıl aradan sonra kült olmuş bir filme "devam filmi" çekmek her baba yiğidin harcı değil.

Hele hele ilk filmden daha güzelini yapmak ise tam anlamıyla şapka çıkarılacak bir iş demektir.

Nitekim de tam olarak böyle olmuş.

Zaten efsane olan bir filmi daha da yukarı çıkarmış.

CGI efektinin kullanılmadığı enfes tadımlık bir film.

Tom abimizin zaten profesyonel pilot lisansı olması filmdeki savaş uçaklarını bizzat kendisinin kullanması enfes detaylardan bir kaçı sadece.

İzlemeyenler için önce ilk filmi (top gun 1986) izleyin ardından yenisini.

• lotr 1-2-3

Lotr filmleri dünyanın en boş filmleridir.

Üç filmi yeni izledim 3 film 10 saat olur mu bomboş bir lore a saçma sapan karakterler eklemişler bakışmalar saçma sapan diyaloglar vs

Hobbitler hele hele pippin film dünyasının en boş ve gıçık karakterinde ilk 3 e oynar.

İlgi çekici hiç bir şey yok. Akasya durağı bundan daha ilgi çekici.

• BenFakeDeilim kullanıcısına yanıt
    Kitabını okumaya başladım, çok eğlenceli tavsiye ederim. Hobbit kitabından başlamak daha iyi olurmuş diyorum sürekli.

• BenFakeDeilim kullanıcısına yanıt

Bu seri kitap uyarlaması bir film. Kitabı okuyanlar için efsane.

Ben kitabi okumadim, bu nedenle filmleri izlerken ne yalan söyleyeyim çok da begenmedim.

Belki orta dünya bana göre degil.

Tekrar izler miyim? Çok yüksek ihtimal hayır...

Ancak Akasya durağı ile kıyaslamak da çok yersiz ve saçma olmuş.

I came by Netflix’in vasat filmlerinden biri. Grafiti yapan gençler zenginlerin evlerine girip grafiti imzası bırakıyorlar. Yine böyle bir iş için girdikleri evde tehlikeli şeylerin oldupunu görür olaylar hızlanır. Tv filmi ayarında stabdart netflix filmi. Mekanlar, ışıklar, renkler filan çok güzel. Zaman geçirmek için değerlendirilebilir. 2/5

• 
Sayfa: önceki 49894990499149924993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.