Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48354836483748384839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7.5/10

Türkçe altyazı bulamadim maalesef hiçbir yerde. Ama orijinal filmi izlediyseniz bunu da öneririm. O şarkıları dansları tekrar gormek cok güzel. Aaron Tveit da bir Travolta olmasa da iyi oynamış. Sesi zaten cok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martyrs

Bu saatte izledim. Korku diye geçiyor ama korkuyla alakası yok. İlk yarısı gerilim ikinci yarısı dram. İlk yarısı ne kadar iyiyse ikinci yarısı o kadar kötü.
  • Seni Anıyorum (2017) --- 4,5/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Oyunculuğun ne kadar önemli olduğunu gösteren bir film olmuş , uyumak istiyorsanız tam size göre .
  • Radius (2017) --- 5/10

Güzelim konuya yazık olmuş düşüncesindeyim.
  • A Quiet Place - Sessiz Bir Yer (2018)

https://www.imdb.com/title/tt6644200/

--

hala gösterimdeyken sinemada izleyin mutlaka. Ben beğendiğim, hem post apocalyptic hem de gerilim (korku yok). Sinema salonunda da çıt çıkmıyordu (:

• 12 Strong

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valentino -- 14 Mayıs 2018; 14:39:29 >
  • Sahara • 2005 / Breck Eisner

Kitaptan uyarlaması olmasına rağmen konuya uygun şekilde Afrika kesiminin üzerinden gergin çatışmaları derinliğiyle işlemiyor. Buna rağmen işleniş bakımından seyir zevki yüksek aksiyon sahneleri mevcut. Hiçbir şekilde kötü tasarlanmış, eli ayağa düşen bir düzen görmüyorsunuz. Zamanın romantik komedilerinde oynayan Matthew McConaughey ve Pelenope Cruz gibi tanıdık simalar dikkat çekiyor. Çöl atmosferini de içerisine alarak giden aksiyon, tarihi olayları ve kalıntı arama tutkusuyla da belli gizemlere kavuşturulmaya çalışılmış. Ancak bu ne kadar iyi gerçekleşmiş tabii ki soru işareti.

Kısacası izlerken sıkmayan ancak fazla yüksek beklentiye girmenin anlamsız olacağı aksiyon filmi ortaya çıkıyor. İzleyen için zaman kaybı olmadığı gibi, izlemeyen için de bir kayıp söz konusu değil.

6/10

• It (2017)
    korkunç değil,sürükleyici değil,heyecanı yok..
    5/10
  • üç renk:beyaz

kieslowski’nin “üç renk” üçlemesinin 2. filmi. cinsel problemler yaşayan bir adam ve onu bu yüzden terk eden kadının hikayesi üzerinden “eşitlik” teması işleniyor. ilk film olan mavi’yi izlemedim son film kırmızıyı izledim. arada benzer ayrıntılar olsa da konusal olarak farklı filmler olduğu için bir sıkıntı yaşamadım. mavi’yi de izleyeceğim. beyaz, kırmızı kadar iyi olmasa da yine de başarılıydı. kieslowski’nin anlatımını beğenen biri olarak bu filme 10 üzerinden 8 veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manhunter (1986)

IMDB puanının altında puan verdiğim film çok azdır, bu da onlardan oldu. Hannibal'ın ilk beyazperde uyarlaması diye izledim. 2 saat boyunca o kadar az şey anlatılıyor ki, sonunda da amatör bir aksiyon sahnesi var. Katilin kurbanlarına ne yaptıkları anlatılmıyor, çok bilen FBI ajanımız sesli düşünmese halimiz harap

• Jumanji: Vahşi Orman

Filmin kotu cikmasini bekliyordur ama beni sasirtti. Gayet surukleyici ve aksiyonu bol bir filmdi. Kisacasi sikilmadan izlenebilecek bir film.

Not: 8/10

• Maze Runner: The Death Cure

2/10

Bu puanım da o güzel gece şehri tasarımı ve Aiden Gillen için yoksa bu filme "vasat film" demek dahi vasat olan filmlere hakaret olur.

• Moon • 2009 / Duncan Jones

2035 yılında, Dünya'dan farklı bir yerde; Ay'da geçiyor film. Genellikle tek mekan üzerine kurulu. Duncan Jones'un ilk uzun metrajı olduğu düşünüldüğünde, böylesine kısıtlı alanda bilimkurgu filmi çekebilmek marifet ister. Üstüne üstlük sadece 5M$ ile bunu yapabilmek çok daha büyük başarı. Uzay konulu birçok film mevcut. Ancak, Moon bu yönde farklı bir tecrübe sunuyor. Tek karakter odaklı, yakın çekimlerin bol olduğu ve psikolojik gerilim tarzıyla seyircinin dikkatini çekme amacında. Görev süresi üç yıl olan ve süreyi doldurmaya yaklaşmış bir astronotun öyküsü anlatılıyor. Gereksiz sahnelere maruz kalmadan finale doğru gitmesi, süresinin kısa olmasıyla iyi uyum sağlayınca dar alanda süre gelen yapımın seyir zevkinin üst noktada olmasında paydaş.

Sam Bell karakterini izlerken farklılıklar yaşayacağımız durumlar hayli erken çıkıyor karşımıza. Böyle olunca ters köşe aramaya başlarken film, yavaş yavaş sakinleşmemiş gerektiğini haykırıyor gibi. Psikolojik tarafını ufak rötuşlarla tamamlayıp bir klon operasyonuyla karşı karşıya gelince olayları temellendirmeye çalışıyoruz. Üç yılını doldurmaya yaklaşan klonun sona yaklaşma biçimi çok reel olmasına rağmen sarsıcı. Karakterin kendini sorgulaması, karşısındaki klonla ego savaşına girmesi ve hepsinin ötesinde hayatta kalma mücadelesi etkileyici sahnelerin de yardımıyla enfes şekilde işlenmiş. Sağlıklı olan / ölüme ramak kalan Sam Bell'lerin farklılıkları net olarak belirlenir. Bu belirlik ten renginden kavgadaki fiziksel kuvvete kadar her şeye yansır. Kabullenme biçimlerinden sonra net bir düşmana karşı savaş verirler.

Kevin Spacey'nin seslendirdiği Gerty ise diğer makine biçimlerinden farklı tasarlanmıştır. Davranış şekilleriyle filmlerdeki, insanları hapseden ve onların sonunu getiren makinelerden ziyade Gerty, parolayı vererek ya da her an birçok konuda yardımcı olarak pozitif bir görüntü çizer. HAL 9000'i kıskandıran bir iyimserlik.

Tek mekanda çok doyurucu bir film izlemek istiyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

8/10

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

çooookkk sıkıcı bir film. kimseye tavsiye etmiyorum.

• Beni hüngür hüngür ağlatan nadir film.Yaşanmış olması ayrı bir şok.Diyecek tek kelimem yok,izleyin izlettirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 18 Mayıs 2018; 2:2:44 >
  • 12th Man (2017) 10 / 8.5 Çok çok başarılı bir 2. Dünya savaşı filmi mutlaka izleyin

• exorcist

Bir kaç yerde güldüm o yüzden 1 vermiyorum. 3/10
  • Deep blue impact 2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Thor - 8/10
    Seviyorum bu heroyu yahu!
  • The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford(2007)

Jesse James adlı Amerikan haydutun biyografi, suç, drama, gerilim tarzında hikayesinin anlatıldığı film.

Sürükleyici bir filmdi.10 üzerinde 8 puan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 19 Mayıs 2018; 16:26:0 >
  • 
Sayfa: önceki 48354836483748384839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.