Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4838. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.587
Cevap
616
Favori
4.046.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48364837483848394840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Manhunter (1986)

IMDB puanının altında puan verdiğim film çok azdır, bu da onlardan oldu. Hannibal'ın ilk beyazperde uyarlaması diye izledim. 2 saat boyunca o kadar az şey anlatılıyor ki, sonunda da amatör bir aksiyon sahnesi var. Katilin kurbanlarına ne yaptıkları anlatılmıyor, çok bilen FBI ajanımız sesli düşünmese halimiz harap
    The Silence of Lambs hariç, Hannibal serisinin sinema uyarlamaları çok kötü. Hannibal dizisi çok başarılı serini yansıtmada. İzlemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Somersault, anasının erkek arkadaşıyla uygun olmayan bir yakınlaşma (öbüşme) nedeniyle kendini evden uzaklaşmak/ayrılmak/kaçmak zorunda hisseden güzeller güzeli gencecik Heidi'nin dış dünyada savunmasız bir haldeyken başına gelen bir dizi olay.. Bana göre oldukça gerçekçi bir gözle çekilmiş film, abartısız, filtresiz vs Filme dair aklımda kalanlar mavi, kırmızı ve abbie cornish'in enfes saçları

Bu kadın nasıl yürüyüp gitmemiş insan hayret ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 20 Mayıs 2018; 12:20:19 >
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Her sevgililer gününde izlerim. Aslında güzel, samimi ve gerçekçi bir filmdir. Bağımsız filmler size sıkıcı geliyor anlaşılan (:

• Thor: Karanlik Dünya 8/10
    Seriye devam.
  • deadpool 2

ilk filmden daha iyiydi bence. daha göndermeli daha komik daha ekşın :)

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

mükemmel bir filmdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revenge (2017) 10 / 6 Aksiyon filmi çerezlik izlenir

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Thor: Ragnarok 6.5/10
    Bir kez daha anladım ki hiçbir şey ilki kadar güzel olmuyor.
  • A Quiet Place (2018) 10 / 7 Girişi güzel yaptı fakat sonra bozdu fazladan boş vakti olan izleyebilir.

• hacksaw ridge

8.5/10. çok kaliteli filmdi.

• Le charme discret de la bourgeoisie • 1972 / Luis Buñuel

Oscar ödüllü Burjuvazinin Gizli Çekiciliği, sosyeteden altı kişinin yemek yeme planlarının aksilikler yüzünden sürekli suya düşmesi gibi son derece basit bir konudan yola çıkarak sadece komedinin değil, gerçeküstücü akımın da en güzel ve eğlenceli örneklerinden birini sergiliyor. Terörist eylemler, cinsel kaçamaklar ve tutuklanmalar arasında sürekli aksayan yemek, sinema tarihinin en çarpıcı rüya sahnelerinden birine de malzeme oluyor. Luis Buñuel'in 'Gerçeği Arayış Üçlemesi'nin ikinci filmidir aynı zamanda.

Sosyeteye mensup bu kişilerin türlü ahmaklıkları, mensup insanlara son derece ağır bir eleştiridir. Yaptıkları anlamsız hareketlere rağmen son derece olağan tavır takınmaları onların bir nevi şuursuz hareketlerinin gerçekçi dünyaya aktarılmasıdır. Büyükelçilerin çantalarındaki eroinler, içki içme adabının halktan örnek gösterilerek üsluplaştırma çabasına gidilmesi ve tüm bunların yanında militarist bir olgunun aristokrasi içerisinde meze edilmesi kara komedinin en nadide örneklerindendir. Bazı repliklerin artan seslerle birlikte duyulmamasına rağmen, karakterlerin bunların onaylama çabasına girmesi; farkındalık eşiğinin bazı nedenlerle nasıl göz ardı edildiğinin göstergesidir. Burnundan kıl aldırmayan üst kesimin, gittikleri lüks restourantlarda istedikleri şeyleri bulamalaları ve 'su'ya muhtaç edilmeleri, Bunuel üslubunda ders niteliğindedir adeta. Tabii ki yemek kadar, cinsellik de kesilmelere maruz kalır. Işık kapanır, zil çalar, misafirler gelir, aldatılmalar kesilir ancak bir türlü gerçekleşmez. Yemenin bir ihtiyaç olduğu kadar arzunun da bir ihtiyaç olduğu göz ardı edilmemiş ve yine aynı kesime yönelik kesilmeler meydana gelmiştir.

Rüyalarıyla çok dikkat çekici anlatım yoluna giden; trajikomedinin son derece iyi işlendiği hakiki bir yapım.

8/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 23 Mayıs 2018; 1:37:41 >
  • Black Panther

9/10 bence. Ön yargıları oradan kaldırmak için yada herkesin bilmediği bir şeylerin hala var olduğunun ispatı gibi. Orjinaldi..
  • Alien 1979 yapımı

6 puan

40 yıllık gamsızım bunları görünce artık kendime gamsız dememeye karar verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyanın Sonuna Kadar (Till the End of the World), hayatta kalmaya çalışma, doğa ile mücadele tarzı filmleri seviyorsanız fragmanına bir göz atmanızı öneririm. Konusu, farklı nedenlerle antartika'ya giden üç kişinin geçirdikleri uçak kazası nedeniyle buzullara düşmesi ve düştükleri yerin iklim şartlarıyla olan mücadeleleri. İşin içinde biraz da romantizm var ancak sanılacağı gibi "vıcık vıcık" bir şeyler gelmesin aklınıza. Buzulların beyazı gökyüzünün mavisi ve daha birçok görsel güzellik filmde yer alıyor

Eğer gerekli şartlar sağlanırsa en aykırı zıt iki karakter bile hiç ummadıkları bir ilişkiye başlayabilir, bakıyoruz ama birbirimizi görmüyoruz ya da görmek istemiyoruz, bazen birinin bizi silkelemesi gerekiyor filmde bu rolü doğa ana üstlenmiş
  • In Bruges(2008) IMDB Puanı:7.9

Senaryo:Martin McDonagh

Senaryosu, sahneler, oyunculuk güzel.Puanını hak eden bir film.Komedi içeriği var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Deadpool 2 (2018)

En az ilk filmi kadar eğlenceli, bol göndermeli ve vakit geçirmelik bir film olmuş. Gayet eğlenmiş ve tatmin olmuş şekilde çıktım filmden. Aksiyonun ve komedinin dozajı artmış gibiydi. Domino harika olmuş, Cable fena değildi. X-Force’u güzel yansıtmışlar umarım 2019’da çıkacak olan X-Force filmi hayal kırıklığı yaratmaz. Toparlamam gerekirse, oyunculuklar, karakterler, espriler-göndermeler ve aksiyonu çok iyi buldum. İlk filme kıyasla daha çok olay ve içerik vardı. Genel olarak beğendim filmi. 8.3/10

• Beyler şöyle Contratiempo, El cuerpo tarzı sonunda ağzı açık bırakacak filmler önerir misiniz?

• Lights Out

Kesinlikle korkutuyor.

• En son avengers infinity war izledim. Film kötü değildi ama benim için hayalkırıklığı oldu. Avengers serisinin en kötüsüydü diyebilirim...

• Fabricated City (2017) - 7.5 / 10

Güzel ve farklı film olmuş uzun zamandır kapak tasarımı yüzünden nedense uzak durduğum bir filmdi :)

Bugün sonunda izledim güzel fakat 2 saatlik filme göre sonunu aceleye getirdiler sanki daha iyi bitebilirdi.

• 6/10

Eski serilere göre çok yavan kalmış.
  • 
Sayfa: önceki 48364837483848394840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.