Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34183419342034213422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Federico Fellini

pişti

Daha nice piştilere haci
  • Star Trek Bilinmeze Doğru bu tür filmleri hiç sevmemişimdir ama arkadaşla girdik filme ne kadar aksiyon bol olsada sevemiyorum şu tür filmleri arkadaşımda beğenmedi ama ortada bir emek olduğu kesin 10/7
  • The Place Beyond the Pines 7.5/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• 8/10..
    Tek kelime ile mükemmel .Bazı insanlar vardır,kendilerini hiç kasmazlar ,rahat olurlar.Edward Norton bu kişilerden birisi.O kadar sade ve mükemmel oynadı ki ,hayranlıkla izledim.Fantastik filmlerden hoşlanıp da izlemeyenler,izleyin derim..

• 7.5/10

• 10/8.Amerikan propogandasını iyi yapmışlar.Pek çok ünlü oyuncu oynuyor.Müzikleri çok iyi savaş sahneleri fena değil.Amerikan askerlerinin kaybettiği bir savaş izlemek isteyenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 12 Haziran 2013; 3:06:39 >
  • Bekarlığa veda
    şu an izliyorum dondu :D

• Film mi izledim prince of persia mı oynadım bilemedim. Çok fazla kan var 6/10 derim en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synchro

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

Arkadaşlar puan verelim , yorum yapalım filmlere.Sadece resim paylaşmakla konunun bir anlamı kalmıyor.Burdaki yorumlara ve puanlara bakarak film indiriyoruz bizde yani.

4/10.Kötü film , zaman kaybı.

Sizce yorum yapmak bi filme zaman kaybı demek mi?

Ne kadar kötü olduğunu belirtmek için yazmıştım.Biraz daha açıyım.Filmin türünde komedi , dram , romantik yazıyor , bir sahnede bile gülmedim.Dram desen onla bir alakası yok.Romantizm ehh işte 2 küçük çocuk arasında ne kadar romantizm olabilirse o kadar.Sonuç olarak izlerken sıkıldım , zaman kaybı.

• 6.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 12 Haziran 2013; 14:14:56 >

• Alfred Hitchcock klasigi harika bir film zaman zaman gerilimin yukseldigi izleyiciyi sasirtan merak uyandiran bir film olmus, tavsiye ederim

Oyle bir filmdiki tam 3:28 dk kendimi orada hissettim onlardan biriydim artik, film deniz altinin icinde gecmesine ragmen olaylar yasananlar gerilim insani icine cekiyor bu filmi izlemeyen varsa cok sey kaciriyor demektir, siddetle tavsiye ederim

• quote:

Arkadaşlar puan verelim , yorum yapalım filmlere.Sadece resim paylaşmakla konunun bir anlamı kalmıyor.Burdaki yorumlara ve puanlara bakarak film indiriyoruz bizde yani.

Film'in konusu, oyunculari, turu ve puanı mevcut zaten. Olmadi imdb linkine tiklayip fragmanini izleyip karar verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Film'in konusu, oyunculari, turu ve puanı mevcut zaten. Olmadi imdb linkine tiklayip fragmanini izleyip karar verebilirsin.

Yazımı okumadan neye göre alıntıladın anlamış değilim.Ben filmin konusundan , oyuncularından , türünden , puanından nerede bahsetmişim göremedim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Yazımı okumadan neye göre alıntıladın anlamış değilim.Ben filmin konusundan , oyuncularından , türünden , puanından nerede bahsetmişim göremedim?

Fikir edinme acisindan diyorum. Burada herkes son izledigi filmin ozetini gececek hali yok. Sende bir filme guzel film deyip kestirip atmissin. Ya ben izleyip begenmezsem ne olacak? Seni mi elestirecegim?

• Arkadaşlar önce önyargılı oldum izlesemmi izlemesemmi diye ama sonunda izledim ve izlediğime değdi,izlemenizi tavsiye ederim.
  • 8,5/10 film güzel fakat bazı yerlerde mantık hataları var
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Cloud Atlas 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: Lamy

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Beyler şöyle güzel bir romantik-komedi filmi tavsiye eder misiniz?

This Means War, Life as We Know It, What Happens In Vegas ...

teşekkürler hocam.Life as We Know It bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti. diğer ikisini izleyeceğim.

Rica ederim. Life as We Know It filmini beğendiğine göre Katherine Heigl'in rol aldığı diğer filmlerini de tavsiye ederim.

• puanını yüksek görüp,tarantino nun yönettiği ve leanardo di caprio nun da oynadığını öğrenince büyük beklentilerle izledim.Ama zenci bir kovboy dışında konusu,o dönemin yansıtılışını beğenmedim.Bir clint eastwood havası yok.

6/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız wu xia

izlemenizi tavsiye ederim 10/10
  • 
Sayfa: önceki 34183419342034213422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.