Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
100.692
Cevap
615
Favori
4.050.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 34163417341834193420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8/10 çok güzel bi film hayatın içinden gibi sanki hiç sıkmıyor Clint Eastwood yapmış yapacağını

replikler =

Arada sırada, bulaşmaman gereken birisiyle karşılaştığını fark ettin mi? İşte o benim…

Dünyadaki en tatlı insan olmayabilirim fakat dünyadaki en güzel kadınla evlendim.

6,5/10 tipik kubrick filmi çıplak kadınlar yine baskındı baştaki gibi devam etseydi kapatırdım filmi çirkin ilerliyordu ama ortalarında güzelleşmeye başladı izlemeyen bişey kaybetmez

“İyilik içten gelir. İyilik bir seçimdir. Bir insan seçemezse, insanlıktan çıkar.” (Peder)

• quote:

Orijinalden alıntı: Killswitch.

Puanım 10/10. Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden, herkese tavsiye ederim.

indiriyorum hocam

• 7/10

• Çok eğlenceli bir filmdi 7/10

Yakınından bile geçmeyin 4/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kckfrk -- 10 Haziran 2013; 17:48:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: Tony. Montana.

Beğenmene sevindim dostum.Yani film kendini belli ediyor zaten.Hakkında yoruma dahi gerek yok...

Ben de dün akşam izledim gerçekten çok güzel bir film tavsiye için teşekkürler.

Dostum ben teşekkür ederim.İzleme şansını yakalamışsın ya,senden iyisi yok.

Filmin yıllar sonra ciddi bir hayran kitlesine erişeceğini düşünüyorum ve bundan da adım gibi eminim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony. Montana. -- 10 Haziran 2013; 17:50:19 >
  • quote:

quote:

quote:

Beğenmene sevindim dostum.Yani film kendini belli ediyor zaten.Hakkında yoruma dahi gerek yok...

Filmin yıllar sonra ciddi bir hayran kitlesine erişeceğini düşünüyorum ve bundan da adım gibi eminim..

İnsanlar öğrenip izlerlerse kesinlikle seveceklerdir zaten.

Bu kadar acıklı bir filmde şu karakter beni güldürmeyi başardı iyi ki eklemişler böyle bir tipi.

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• quote:

quote:

quote:

quote:

İnsanlar öğrenip izlerlerse kesinlikle seveceklerdir zaten.

Bu kadar acıklı bir filmde şu karakter beni güldürmeyi başardı iyi ki eklemişler böyle bir tipi.

Aynen Kadının buna küfür ettiği zaman çileden çıkdığı sahne epey güldürdü

• 6.0/10

6.5/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

V/H/S 2 akşam izliyorum bekliyordum bunu, hele hele ilk filmdne sonra ...

izledim süperdi !!! herşey vardı !

• The Apartment - Garsoniyer (1960) - Billy Wilder - ABD

Sunset Bulvar'ından çok daha güzeldi. Sulu şakalar yerine anlamlı şakalar kullanılması filmleri daha değerli yapıyor. Sonunu pek sevemedim bir tek. Bir de bu türdeki filmlere bayağı bir kaynaklık etmiş.

8/10

• 7/10

• 7,5/10

• Ön planda karısı çok hasta bir adam ve çocuğu arka planda fakirlik ve Afganlara karşı duyulan kin içeriyor film.Bundan 250 yıl önce Afganistan İranındı.Afganlar ya kaçtılar ya da İranda mülteci olarak yaşadılar.Ana karakterimiz Nesim de Afgan mültecilerden.Karısını kurtarmak için para ihtiyacı var,çok paraya.Bu çaresizliğinden yararlanmak isteyen adam başta 3 gün sonra 5 en son 7 gün bisiklet sürmesini istiyor.Gıkını çıkarmıyor.Bana mısın demiyor.Hem kendi kaderini hem de Afgan işçilerin kaderini değiştiriyor.Hastalara,fakirlere,Afganlara umut oluyor.Türlü Türlü zorluklar çıkarıyorlar karşısına, başarmaması için.Hayatınızın en güzel dakikalarını bu filmle yaşayabilirsiniz.İzleyin demek istediklerimi anlayacaksınız...
    Muhsin mahmelbaf'a selam olsun.Bu güzel filmi sinemaya kazandırdığı için sonsuz şükranlarımı sunmak isterim.Bahman ghobadi asistanlığını yapmış,Muhsin mahmelbaf'ın yanında kaldığım sürece öğrendiklerim tüm hayatım boyunca öğrendiklerimden daha fazla diyor.
    İran sineması deryadır.İçine bir girince ölmüşten beter olursunuz.Ama bu öyle bir ölüm ki ölümlerin en güzeli.Müzikleri de buram buram acı içeriyor.Müslüm gürses dinleyicisi olarak rahatça söyleyebilirim ki arebesk etkisi yaratıyor,arabeske denk.Şu güzel müziği de mutlaka dinleyin.(Müziğin tamamını bulamadım,bulan olursa bana da haber versin lütfen.
    9.5/10

• Jodaeiye Nader az Simin - (2011) - Asghar Farhadi - İran

İran sinemasını zirveye çıkartan bir yönetmen Farhadi. Aslında çok yalın bir konu işleniyor fakat film sizi içine çekiyor. İnsanı nasıl etkileyeceğini bilen bir yönetmen şu Farhadi.

8/10
  • 10/8.5

*
    10/9

*
    10/9

*
    10/8.5

*
    10/7.5

• 8/10

8/10
  • Kirli Sırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

İki büyük oyuncu ve harika bir film... Bu da yok top250de hiç şaşırmadım... 9.2/10

Boş ver abi top 250'yi. Liste atayım sana bir ara Japon ağırlıklı.

• 8.5/10

Güzel filmdi, benim çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
  • Stoker-Lanetli Kan:
    Son zamanlların en kötü filimi. Nicole Kidman nasıl böyle bir filimde yer almış anlamadım... 3/10
  • 
Sayfa: önceki 34163417341834193420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.