Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (3421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.587
Cevap
616
Favori
4.046.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

puanını yüksek görüp,tarantino nun yönettiği ve leanardo di caprio nun da oynadığını öğrenince büyük beklentilerle izledim.Ama zenci bir kovboy dışında konusu,o dönemin yansıtılışını beğenmedim.Bir clint eastwood havası yok.

6/10

Clint Eastwood istiyosan Unforgiven vs. izle hocam. Filme cok farkli bir acidan bakmissin ve asil olayi kacirmissiniz gibime geldi. Bu film Quentin Tarantino tarzini cok iyi yansitan ve Tarantino nun en iyi filmlerinden biridir.Sadece Western filmi olarak nitelendirmemek gerekir bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Western filmlerinden nefret eden bir insanı bile etkileyebilecek kalitede mükemmel bir film. Clint Eastwood'un karizmasına diyecek söz yok.

9/10
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Zaman geçirten çerezlik bir aksiyon filminden ötesi değil. 5/10

• 8,5/10 ilk filmden daha az aksiyon olmasına rağmen bu filmde benibenden aldı ki o Nascimento yok mu resmen hastası oldum

7/10 uzun zamandır böyle gülmemiştim iyi geldi
    Dead Man Down
    6,5/10 zaman geçirmelik klasik intikam filmi ama ilginç bir tanışma sahnesi mevcut

7/10 Jim ve Morgan reyiz oynadıktan sonra 7den aşağı not vermek olmaz
  • Badkonake sefid - Beyaz Balon (1995) - Jafar Panahi - İran

İstediği balığı elde etmeye çalışan küçük bir kızı izliyoruz. Çok yalın bir konu. Ben epey beğendim. Çocuk oyuncular bu kadar mı yetenekli olur.

7.5/10

Chinatown - Polanski

Bu filmi ekşide filan eleştiren çok olmuş ama öyle yersiz eleştiriler olmuş ki. Polanski çok tuhaf bir adam, kabul. Hiçbir filmi birbirine benzemiyor. Geliştirdiği, onunla bütünleşen bir üslubu yok ancak izlediğim çoğu filminden ayrı bir tat almışımdır. Bence çok da iyi bir yönetmendir. Çin Mahallesi'nin başlangıç kısmında sıkıldım, gelişme bölümünde yönetmen zihnimi dalgalandırdı, olmayacak şeyler düşündürttü. Filmin son kısmında yapılanların amacını anlıyorsunuz.
    Dede, kızına tecavüz etmiş ve bu tecavüzden bir kız doğmuş. Kadın kızını babasından saklamış yıllarca. Onları koruyan da Ewelyn'in kocası. Dede de kızından olan kızına, Ewelyn'in aldatılma bahanesiyle bir dedektif aracılığı ile ulaşmaya çalışıyor. Kızı bir tek Ewelyn'in kocasının yanında bulabilirler. Dede aynı zamanda Ewely'nin kocasını arazi rantı uğruna öldürtüyor.

8/10
  • Orijinalden alıntı: diminishedtriad

Badkonake sefid - Beyaz Balon (1995) - Jafar Panahi - İran

İstediği balığı elde etmeye çalışan küçük bir kızı izliyoruz. Çok yalın bir konu. Ben epey beğendim. Çocuk oyuncular bu kadar mı yetenekli olur.

7.5/10

*
    *
    İran sinemasında buna benzer daha çok güzel örnek var hocam.. Kendine has naif ve samimiyet kokan öyle güzel filmler yapmış ve yapıyor ki bu sinema...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodnameAlp -- 12 Haziran 2013; 22:34:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodnameAlp

İran sinemasında buna benzer daha çok güzel örnek var hocam.. Kendine has naif ve samimiyet kokan öyle güzel filmler yapmış ve yapıyor ki bu sinema...

Öneriler için teşekkürler, filmler arşivde duruyor yavaş yavaş devam ediyorum İran sinemasına. Dediğiniz gibi çok içten ve yalın filmler var. En azından kendi kültürümüze yakın bir kültürü izliyoruz.

• 9/10.
  • çanakkale yolun sonu 5/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

• 6/10
  • "Hachiko" Trt 1'de izliyorum duygulandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8/10

Güzel filmdi,arada güldürücü sahneleri de vardı hoş olmuş

her ne kadar olaylar saçma gelsede beni hüzünlendiren,gözlerimi dolduran nadir filmlerden oldu.

dışarıdan bakıldığında pedofili gibi görünse de filmi izleyince Humbert'e sempati beslememek mümkün değil.En yakın zamanda kitabını okuyacağım eminim daha iyidir.

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 13 Haziran 2013; 1:38:58 >

• 7,5/10

Buz devri serisinden sonra aynı duyguyuları yaşatan 2.seri

• 8/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium 

puanını yüksek görüp,tarantino nun yönettiği ve leanardo di caprio nun da oynadığını öğrenince büyük beklentilerle izledim.Ama zenci bir kovboy dışında konusu,o dönemin yansıtılışını beğenmedim.Bir clint eastwood havası yok.

6/10

clint eastwood havası olamaz zaten bunda , bu o dönem ki köleliği konu alan bir kovboy filmi . hem kovboy filmi hem köle filmi . ayrıca o dönemin yansıtılışı gayet başarılı , fazlası yok eksiği var kölelikle ilgili.

IMDB Puanı: 5.9/10
    Benim Puanım: 8/10

Jim Carrey filmlerini severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamy

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Orijinalden alıntı: Lamy

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Beyler şöyle güzel bir romantik-komedi filmi tavsiye eder misiniz?

This Means War, Life as We Know It, What Happens In Vegas ...

teşekkürler hocam.Life as We Know It bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti. diğer ikisini izleyeceğim.

Rica ederim. Life as We Know It filmini beğendiğine göre Katherine Heigl'in rol aldığı diğer filmlerini de tavsiye ederim.

This Means War bu filmi izledim az önce.Beğenmedim.Konusundan dolayı olabilir.Öneri için teşekkürler yine de. Şimdi What Happens In Vegas bunu izleyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 34193420342134223423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.