Şimdi Ara

En Son Aldığınız Kitap veya Kitaplar? (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.909
Cevap
39
Favori
114.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Douglas Adams - Dirk Gently'nin Holistik Dedeftiflik Bürosu
    Douglas Adams -Ruhun Uzun Karanlık Çay Saati
  • Tüfek Mikrop Çelik - Jared Diamond

Devlet - Platon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Hocam siz naps

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değişim sürecinde türkiye-Dr.Mahfi Eğilmez

Köy Enstitüleri Dosyası-Ahmet Özgür Türen

• quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Kitapları tedarik ettiler mi? Bugün ben de 25 kitap sipariş ettim ancak sanırım platin üyelik gününden kalma bir taşkınlık oluşmuş siparişler epey aksamış. FAzla bekletmeseler bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

maşallah hocam. kitaplar ellerinde olsa bile zor düzenlerler

Körlük
    Jose Saramago

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
    İlber Ortaylı

• Alfa Yayınlarının bu sene başında tam metin olarak bastığı 2 ciltlik, içinde görselleride olan Binbir Gece Masallarını aldım. kidegada tanesi 36TL'ye düşmüştü.

Bunlar ;
    https://kidega.com/kitap/binbir-gece-masallari-1-tam-metin-ve-resimli-244937/detay
    https://kidega.com/kitap/binbir-gece-masallari-2-tam-metin-ve-resimli-245123/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Ekim 2018; 1:6:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kitapları tedarik ettiler mi? Bugün ben de 25 kitap sipariş ettim ancak sanırım platin üyelik gününden kalma bir taşkınlık oluşmuş siparişler epey aksamış. FAzla bekletmeseler bari.

Alıntıları Göster
    bu ürünlerden 7 tanesi 4 ve 5 günde tedarik ediliyor zaten. O yüzden ben haftaya gelmesini bekliyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

maşallah hocam. kitaplar ellerinde olsa bile zor düzenlerler

Körlük
    Jose Saramago

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
    İlber Ortaylı

Alıntıları Göster
    https://webrazzi.com/2018/01/10/4-milyon-kullaniciya-ulasan-kitapyurdu-2017ne-dair-detaylari-paylasti/

Adamın biri 2772 kitap almış bir senede. Benimki ne ki?

• E-Nazmi E kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin toplam kaç kitabınız var ? Kaçını okudunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 24'ünde ben de bir sürü kitap aldım ama inşallah, Allah'ın izniyle pazartesi günü bir tane eksikle gelecek. Ne stresli işmiş arkadaş, adamlar evde bulamıyor, geri yolluyor falan filan iyi ki acelem yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Hocam sizin toplam kaç kitabınız var ? Kaçını okudunuz ?
    Tam sayısını ben de bilmiyorum ama 3.000-4.000 arası olması lazım benim olmayan ama evde olan kitaplarla birlikte. Kaçını okumuşumdur bilmiyorum ama üçte birle iki arası bir oran olduğunu tahmin ediyorum . Tutup da tüm kitaplarımı ve okuduklarımı saymakla uğraşamam. Tahmin ediyorum sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ay zalim bir sevgilidir.

Yıkıma giden adam

• Dikkat ediyorum, özellikle ithaki'nin bastığı bazı kitaplar iş bankası yayınlarında da var. Ama fiyatlar yarı yarıya neredeyse. Burada da mı marka/yayın evi sevdası oluştu diye düşünmeden edemiyorum. Pazarlamanın bu alana bile girmesi, şaşılacak şey cidden. Ki, okuduğum iki kitap da (İthaki'den) pek çok kelime hatası ve cümle bozukluğu içeriyordu. Garip gerçekten.
    Bu arada son aldığım kitap, ikinci el Amerikan Tanrıları - Neil Gaiman. Sıfır kitapları kampanya olmadığı sürece almıyorum artık
  • Kitapyurdu’ndaki problemler nedeniyle teslimi epey gecikti ama nihayet az önce geldi kitaplarım. İskandinav Mitolojisi Ciltli basımını aldım.

Yukarıdaki kitaplar geldikten 1 saat sonra da dr.com.tr’den aldığım aşağıdaki kitabım da geldi. Yanlız paketlemesini çok beğendim DR’ın. Oldukça sağlam bir ambalajlama ve kalın balonlu poşet kullanmışlar. Hepsiexpress ile sabah kargoya verilen kitabım, akşam bu saatte elime ulaştı.

Bu arada bu kitabın ingilizcesi olan Humans of New York’u amazon’dan satın almıştım ancak gümrüğe takıldığı için geri gitmişti kitap. Ciltli Baskı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 12 Ekim 2018; 19:54:26 >

• Iain M. Banks - Cebirci
    Tim Powers - Son Çağrı
    Simon Sebag Montefiore - Kudüs Bir Şehrin Biyografisi
    Haruki Murakami - 1Q84

Kitaplarını aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 12 Ekim 2018; 23:3:49 >
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.